BSL 21/22 H:12 | Galatasaray NEF 76-86 Fenerbahçe Beko | MS | 11 Aralık - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BSL 21/22 H:12 | Galatasaray NEF 76-86 Fenerbahçe Beko | MS | 11 Aralık

Bütün şubelerimiz düzenli izlerim ve bunu diyorum artık
Judo, yüzme vs harici bütün amatör şubeleri kapatın forvet alalım
Üç kuruşluk bütçeyle bu kadar oluyor iste
Bütün bütçeler geliri kadar harcamalı kapatmaya gerek yok bana göre. Ama gidip 2-4 milyon getiri içinde 15-20 milyonluk bütçeler kurulup her sene -10 milyon euro borçlanmak yersiz.

Derbileri her alanda yine kaybetmeye başladık. Gerçi sadece futbolda birkaç yıl üstünlük kurmuştuk.
Şampiyonluklarda değil de derbilerde adamlar genelde kazanıyorlar.

.T hakemler maçı bizden alıp fenere verdi. Göz göre göre hakkımızı yiyorlar ya şerefizler.

Yani sporculara kızıyoruz bazen hakemlerle dalaşıp, kavga ediyorlar diye ama adamlar gerçekten iyi bile sabrediyorlar. Bugün sahada olsam o hakemleri potaya sokmuştum. İnsanın Engin Baytar’a bağlamaması çok zor.
Bu Melo beni atar etmeye başladı. Maçın başında ne yapacağı belli oluyor. Adam maç verme makinesi gibi.

Uzunsuz bence iyi bile direndik.

Fenerdede kalite pek yok. Biz ribaund ozurluklukten verdik maçı. ribaundcu uzunumuz yok
Bizden daha kaliteli ve tecrübeli bir ekip sonuçta. Bütçe farkı düşünüldüğünde bu çok normal elbette bu ama bizimkiler sinir bozacak kadar show peşinde. 4. periyodun başındaki momentumumuzu sırf show yapacağız diye yapılan top kayıpları ve hızlı kullandığımız atışlar nedeniyle kaybettik.

.T hakemler maçı bizden alıp fenere verdi. Göz göre göre hakkımızı yiyorlar ya şerefizler.

Yani sporculara kızıyoruz bazen hakemlerle dalaşıp, kavga ediyorlar diye ama adamlar gerçekten iyi bile sabrediyorlar. Bugün sahada olsam o hakemleri potaya sokmuştum. İnsanın Engin Baytar’a bağlamaması çok zor.
Sorma yahu. Taraftarda basketbolu unutmuş olunca tepki gelmedi yeterince. De Colo'ya çalınan fauller Harden'a bile çalınmıyor. Karşı potada dayak yiyoruz faul yok bizim pota altında dokunsan faul. Çıldırttılar.

Akon Purcell harici yabancılarından katkı alamassan yenilirsin. Fenerin kötü oynadığı günde yabancılar biraz ıyı oynasa mu atmosferde rahat galibiyet gelırdı.

Bizden daha kaliteli ve tecrübeli bir ekip sonuçta. Bütçe farkı düşünüldüğünde bu çok normal elbette bu ama bizimkiler sinir bozacak kadar show peşinde. 4. periyodun başındaki momentumumuzu sırf show yapacağız diye yapılan top kayıpları ve hızlı kullandığımız atışlar nedeniyle kaybettik.
Melo keşke son periyot hiç oynamasıydı momentumu kaybettik. Şu feneri rahat yenerdik. ribaundlarda ezildik. 3 luk te düşük yuzdeliydik yine iyi direndik. Bu hakemlerde ağzımıza etti.

2 milyon dolarlık takımla 25 milyon dolarlık takımı yenmeye çalıştıkça bu maçlara heyecan yapmayı bıraktık bir süredir. Bir erkek voleybolda kadro olarak yakınız iyiyiz demiyorum daha az gerideyiz diyeyim orada kazanabildik zaten. Bizim amatör şubelerde seviyemiz x koleji y belediyesi ki onların bile çoğuyla rekabet edemiyoruz.

Son düzenleme:
2 milyon dolarlık takımla 25 milyon dolarlık takımı yenmeye çalıştıkça bu maçlara heyecan yapmayı bıraktık bir süredir. Bir erkek voleybolda kadro olarak yakınız iyiyiz demiyorum kadro olarak daha az gerideyiz diyeyim orada kazanabildik zaten. Bizim amatör şubelerde seviyemiz x koleji y belediyesi ki onların bile çoğuyla rekabet edemiyoruz.
Bunlar ribaundc uzun almayı düşünmezler değil mi. Maazallah takıma pozitif etki eder. Bizim başkan Ali Koca mahcup olurdu

Üst Alt