Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
God of War Ragnarok yakın, meşaleyi yakın....

baştan bir oynanır ilki şimdi

yanlış okumadıysam pre-orderlılara 15 temmuz mu ne çıkıyor (ama bence preorder falan etmeyin ) indirim beklemek en güzeli bu tür şeylere

ulen pste onca oyun indirdim ettim - gene günde açıp yarım saat 1 saat Slay the Spire oynayıp oyun kafamı kapatıyorum.
Aynı durumdayım ya. Xbox'ta 80 küsür tane, Steam'de 40 küsür tane oyun indirdim bir tane yeni oyun açıp oynayasım gelmiyor. Mal gibi alıp indiriyorum süs olsun diye duruyor. Yeni bir oyuna başlayacak cesareti bulamıyorum kendimde :oops:

Ne anlatıyorsunuz hae
hiding-the-office.gif

Ekiple cod2, 7 brutala karsi red alert, okuldan kaçıp oynanan cs 1.5, adaptörü yakana kadar oynanan 90 tank, yine ekiple forest, aile bireyleri ile oynanan worms armageddon, Q ile fairplayin içinden geçen fifa99, kendi olusturdugun oyuncuyu orta sahaya diktigin winning eleven, bozuk kollarla gurestigin pes13, kulüpte herkesi tarayıp kactigin vice City, polis arabalarının içinden gectigin most wanted, cucelerle kaleleri yiktigin, elflerle kuleleri diktigin Lotr, vakit geçirmeye oynadığın oxygen not included, ekiple half life.. bunların verdiği lezzeti hiçbir oyun veremiyor. Mayın tarlası bile keyifli idi o zamanlar

Üst Alt