Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Shotgun King: The Final Checkmate

vakit geçirmek için birebir bir oyun. 12. seviyeye kadar geldim

60mb falan forumda takılırken bir yandan oynanabilir.

shotgunchess.gif

forumda gta2 oynayanınız var mı :love:

haritasını ezbere bildiğim bir oyundu aylarca oynayıp keyif almıştım. nedense aklıma düştü bee

1997-gif11.gif

QxW9o9.gif

hatta geçtiğimiz aylarda bir avukat arkadaşım var onun bürosuna gitmiştim. mesai bitmişti onun işinin bitmesini bekliyordum.
baktım sararmış bir monitöre ve kasaya sahip eski bir bilgisayar var. takıldım o kadar para kazanıyorsun ne bu diye :)

onu yazıcıdan çıktı işleri için falan kullanıyoruz dedi. windows 7 kurulu görünce hemen gta 2 indirip 15 dk eğlenmiştim :)

liman bölgesinde gizlenmiş bir tank vardır onca sene geçmesine rağmen çatt diye bulmuştum ;D

windows10 da açmaz heralde açıkcası hiç denemedim.

F2P güzel bir FPS arıyorsanız tavsiye ederim. Ben de yeni keşfettim, oldukça eğlenceli görünüyor. Birçok farklı oyun modu da mevcut, ben genelde TDM oynuyorum. ♥ Ayrıca boyutu da düşük bir oyun.

Horizon Forbidden West oynuyorum birkaç gündür. En başta grafikleri muazzam kalitede, PS5'te işte next-gen bu dedirten ilk ve tek oyun oldu benim açımdan. İlk oyunu sevdiyseniz bunu da çok beğenirsiniz, birçok yerde üstüne koyarak ilerlemişler. Aşırı büyük bir oyun dünyası ve görev seçenekleri mevcut. Bir tek combat kısmı biraz sıkıntılı geldi bana, o benim beceriksizliğimden de kaynaklı olabilir. Kişiselleştirme seçeneklerini kullanarak easy-loot ve damage ayarlarını yapınca daha bir oynanır hale geliyor. Ek olarak Türkçe olması da müthiş artı.

Ekli dosyayı görüntüle 176601
Geçen gün bitirdim, harika bir oyundu. İmkanı olanlara tavsiye ederim. Hatta PS5 PRI hakkı elimde mevcut, 120 liraya devredebilirim ;D

Sıradaki oyunumuz ilkini Şubat 2016'da oynadığım, ikincisi de uzun bir aranın ardından (2005-2021) çıkan Psychonauts olacak. GamePass sağ olsun Series X'te bedavadan biraz pahalı fiyata gelmiş olacak.

capsule_616x353.jpeg

Üst Alt