Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
uyarı : eskiden öncekileri oynamamışsan sarmayabilir - çünkü bu döneme çokta hitap eden bir tarzı yok o kadar.

1 ve 2 yi oynadığım dönemler muhteşemdi - bunu almadım muhtemelen tamamlamam sıkılırım bir noktasında diye.
1 ve 2 yi oymamadim hayır ama bu 3 oyun herkes tarafından nerdeyse asiri övüluyor olusu bakma istegi uyandiriyor haliyle ama dedigim gibi fiyat cok .d sarmaz ise cok buyuk giriyor.

1 ve 2 yi oymamadim hayır ama bu 3 oyun herkes tarafından nerdeyse asiri övüluyor olusu bakma istegi uyandiriyor haliyle ama dedigim gibi fiyat cok .d sarmaz ise cok buyuk giriyor.
oyun iyi ama sarmama ihtimali var yalan yok - tamamıyla herkese hitap etmeyebilir.

ben artık oyunlar tam böyle imza oyunu değilse ya da vakit geçireceğim multiplayer ortam yoksa uzak duruyorum merak etsemde .

çok tuzlu artık her şey.

oyun iyi ama sarmama ihtimali var yalan yok - tamamıyla herkese hitap etmeyebilir.

ben artık oyunlar tam böyle imza oyunu değilse ya da vakit geçireceğim multiplayer ortam yoksa uzak duruyorum merak etsemde .

çok tuzlu artık her şey.
Ayni kafadayım böyle çok beklediklerim ve net imza oyunlari disinda almiyorum eskisi gibi bakıp sarmazsa bırakma fırsatları 800 lerde 1300 ler vs de gitti baldurs mesela eskisi gibi en kotu 460 falan olsa deneyecegim sans verecegimde 1300 liraya bir oyuna sans verilmiyor maalesef iyice daraldı oyun cemberi.

Baldurs gate 3 un cok ovuluyor olusu nedeniyle bakmak istiyorum ama 1.300 luk fiyat sıkıntı oyun sarmazsa buyuk giriyor :asd:
Eski oyunları oynamamış olmak avantaj bence. Benim beklentim biraz yüksekti, hayalkırıklığı olmadı ama farklı bekliyordum.

Yalnız sıra tabanlı oyunlara alışkın değilsen o zaman fena patlayabilir. Ben hep Heroes, Medieval Total War, Civilization, Disciples falan oynadığım için ilk başta garipsedim ama çabuk alıştım. Ama bu tarz oyunları oynamayanlara çok tuhaf gelebilir.

1.300 TL'ye kesin değer de diyemem değmez de diyemem ama bir kere seversen oyunu bayağı bir sefer oynamak isteyebilirsin öyle bir oyun. Ben sadece ilk seferde 140 küsür saat oynadım. Daha da oynarım ama bir Skyrim kadar etkilendim diyemem.

Eski oyunları oynamamış olmak avantaj bence. Benim beklentim biraz yüksekti, hayalkırıklığı olmadı ama farklı bekliyordum.

Yalnız sıra tabanlı oyunlara alışkın değilsen o zaman fena patlayabilir. Ben hep Heroes, Medieval Total War, Civilization, Disciples falan oynadığım için ilk başta garipsedim ama çabuk alıştım. Ama bu tarz oyunları oynamayanlara çok tuhaf gelebilir.

1.300 TL'ye kesin değer de diyemem değmez de diyemem ama bir kere seversen oyunu bayağı bir sefer oynamak isteyebilirsin öyle bir oyun. Ben sadece ilk seferde 140 küsür saat oynadım. Daha da oynarım ama bir Skyrim kadar etkilendim diyemem.
Heroes 3 ve 5
Disciples 2

enfes enfes. yerleri dolmayacak

Regnarök'ü henüz oynamamıştım - Rogue Like free DLC vaktin geldiğini gösterdi

Vakit geçirecek oyunlar:
God of War (tekrar)
God of War : Ragnarök

GTA 3- Vice - San Andreas (Havaya girdim 6 ile-nostalji olsun)
GTA V (oynamamıştım)

online : Diablo ve Apex

olarak belirlendi- yeter ve artar bir süre.

My childslebensborn diye bir oyun buldum, psikolojim bozuldu. Gerçek hikayelere dayanan, norvecte geçen bir oyun. Babası Nazi subayı, annesi 14-15 yaşında tecavuze uğramış bir Norveçli çocuğu 3-4 yaşlarında evlat edinip bakımıyla ilgileniyorsunuz, hem fakirlikle bogusuyorsunuz, hemde toplumun çocuğu dislamasina karşın çocuğu korumaya çalışıyorsunuz. Okulda çocuğa pic diye hitap ediyorlar, dövüyorlar. Hatta bı ara öğretmeni taciz etmiş çocuğu, eve geldiğinde duş almak istemedi, üstünü degistirtmedi bana. Gerçek anne babasını sordu. Çocuğu diğer çocuklar ormana falan bağladı, geceyi orda gecirmis, ara tara zor buldum. Fabrikada çalışırken fazla mesai falan istediler. Gerçek hikayelere dayaniyor olması ve diyalogların güzel yazilmasi sebebiyle çok hoşuma gitti bu basit oyun

Quantum-Break-Timeless-Collectors-Edition.webp

game'ûl epey ii

Üst Alt