Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
valla ne desen haklısın aga son 10daysan uaz veya siperin yoksa kazanaman ha birde grenade olacak :D

masayı baya yumrukladığım olmuştur :D

Sabırlı olmak aşırı önemli bazen önünde adam görünce ateş etmemek bile gerekiyor grenade yanında smoke da çok önemli bir de adama ateş edince diğer 8-9 kişi direk yerini anlıyor sonra safe alanına gidene kadar görevimiz tehlike filmlerindeki aksiyon dozunu yaşatıyor. O kadar oyun oynadım ve izledim aim konusunda bana göre en kral oyun mesela kar98 kullanmak beceri ve sanat ötesinde bir iş hele ki min 1000 metreye ateş ediliyorsa vurana rütbe vermek lazım çanta da susturucu olsa bile takılmaz muazzam bir ses çıkarıyor :D :D

Stronghold_Metadata_Image.jpg

Efsane bir oyun olmuş.Çatışmalara sanki gerçekten katılıyorum hissiyatini aldım oyundan inanılmaz yapmışlar.

Europa Universalis IV oynayan var mı çok teferruatlı geldi bana bir hışımla almış bulundum ancak 4 saatlik deneme ve youtube üzerinden fikir edinmeme rağmen beceremediğim bir oyun oldu. Hearts of İron daha mı sade acaba önerir misiniz?

Europa Universalis IV oynayan var mı çok teferruatlı geldi bana bir hışımla almış bulundum ancak 4 saatlik deneme ve youtube üzerinden fikir edinmeme rağmen beceremediğim bir oyun oldu. Hearts of İron daha mı sade acaba önerir misiniz?

Sen yine iyi dayanmışsın :D

1 saat bile dayanamadım benlik oyun değil çok fazla politik karar var.Dinine kadar giriyorsun işin

Rome Total War tarzı vur,kır,parçala oyunları daha çok hoşuma gidiyor açıkçası

Seni Ozan Puki rdaşıma yönlendiriyorum kendisi bu hususta tecrübeli

Stardew Valley

Şuraya yazayım da eve gidince bakarım :hat:

Yaş geçince eskisi gibi hareketli, ışıklı zihin yorucu oyunlar oynayamadığımı farkettim.. Strateji ve eskiye dönüş var bende :(

Hayat şişman, kel ve yaşlılar için gerçekten çok zor :mad:

pubg-compressed-ea4cb.jpg

Tek geçerim bu oyunu.En yüksek derecem 3.lük.Daha demin herifin biri sniperla 2 km den vurdu beni öküz.Bir kötü yanı var oyunun baya bağımlılık yapıyor.

Üst Alt