Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
war thunder başarılı bir f2p oyunu olmuş .karşınıza spitfire kullanan desert_fox75 gelmiş işe korkmayın teslim olun sadece .

bu arada 2k18 oynuyorum ps4da vc sistemini abartmışlar

Getting over it with Bennett Foddy :asd22:

Kazma ile olabildiğince yükseğe tırmayaya çalıştığımız bir oyundur.

giphy.gif

Şu görselde ise asyalı arkadaş, 12 saatlik oyunun ardından düşüsünü ve tepkisini inceleyebilirsiniz;

fd15e21880fc41fd8091e42b79c9176a.gif

:asd22::asd22:

https://cdn-images-1.medium.com/max/1600/1*Ymg2iu4gxF9vfc2fp5xCkQ.gif

giphy.gif

Şu görselde ise asyalı arkadaş, 12 saatlik oyunun ardından düşüsünü ve tepkisini inceleyebilirsiniz;

Bizde:

Şaka bir yana oyun için böyle tepki verenleri görünce çok şaşırıyorum. Lafım çocuğa değil, Uzakdoğulu gence.

Stardew Valley

Şuraya yazayım da eve gidince bakarım :hat:

Yaş geçince eskisi gibi hareketli, ışıklı zihin yorucu oyunlar oynayamadığımı farkettim.. Strateji ve eskiye dönüş var bende :(

Hayat şişman, kel ve yaşlılar için gerçekten çok zor :mad:
Yaş kaç acaba? Bende universite de oyun tasarimi okumus birisi olarak eskisi gibi zaman ayiramiyorum. İş, güç derken zaman kalmiyor ama en büyük hobim film izlemekten sonra oyun oynamak.

Bazen diyorum keşke kalkıp sadece oyun oynasam, o da herhalde emekli olunca, tabi o zamanları görürsem ve sağlık elverirse. Hayat bildigin modern kölelik ya.

Sent from my A0001 using Tapatalk

Yaş kaç acaba? Bende universite de oyun tasarimi okumus birisi olarak eskisi gibi zaman ayiramiyorum. İş, güç derken zaman kalmiyor ama en büyük hobim film izlemekten sonra oyun oynamak.

Bazen diyorum keşke kalkıp sadece oyun oynasam, o da herhalde emekli olunca, tabi o zamanları görürsem ve sağlık elverirse. Hayat bildigin modern kölelik ya.

Sent from my A0001 using Tapatalk

Yaşımız aynı sayılır dostum. Açıkçası evlilik ve çocuk sahibi olmak oyun oynama işlerini sekteye uğratıyor..

Hele benim gibi bağımlı bir insan için sigarayı bırakmak kadar zor oldu.. Senin gibi emekli olunca, koca gün oyun oynayacağını söyleyen çok arkadaşım var :asd22:

Telefondan pek oyun oynamam ama Atomic Bomber oyununa fena sardım

basit ve sade ama ilginçtir sardı..

643x0w.jpg

afrinde ypgli avlıyorum hissi veriyor.. nukleer bomba ise tertemiz ediyor :asd22:

giphy.gif

Kanser olma sim

Mantığı kavrayınca basit aslında 25 dakikada fln bitirdiydim 10 dk da fln bitiren gördüm nasıl başarmışlar merak konusu tabi

Üst Alt