Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Az önce diablo ps4 da public açtım 5600 paragon bir herif geldi yarım saatte beni 847 yaptı şaka gibi 2 saniyede bir level atladı karakter itemleri yerden toplayamadım bile

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arada yeni Tekken güzelmiş ya karakter özelleştirme felan gelmiş.Her maç sonunda altın veriyor o özelleştirmeleri o şekilde açıyorsun.Online denemedim henüz kombolar felan değişmiş hep en son Tekken 3 de bırakmıştım :asd22:

Paul'u alıp meşhur hareketini yapmaya çalıştım ama beceremedim.Eddy ve Hwoarang ile oynamak yine keyifli.Sf den Akuma'yı transfer etmişler sanırm o da var.Ne alaka çözemedim Sf deki gibi bar koymuşlar o dolunca tek atıyor desem yeridir.Şimdilik loot maçları yapıyorum 75 tl etmez ama arada girip kafa dağıtmalık oyun

su aralar fortnite hala
ama gecen gun g.r.a.w 2 ve rainbow six vegas 2 videolari izliyordum aklima onlar geldi.
su rainbow six siege ve ghost recon wildlands nasil oyunlar beyler deneyen var mi

Hacı oyna azcık şu oyunları :D
900 Oyun var en yüksek oynadığın oyun 150 saat :D
Servet yatıo maşallah :D

Bakma çoğu oyun 10 saat fln gözüküyor ama oynadığımdan değil kart düşürme programından dolayı öyle max oynadığım oyun sayısı bir elin parmaklarını geçmez :asd22: Kütüphane ile uğraşmak bende olmayan oyunları almak hoşuma gidiyor.Ara ara oynuyorum da çok değil

Bu arada
The Humble Store: Great games. Fantastic prices. Support charity.
beleş olmuş

su aralar fortnite hala
ama gecen gun g.r.a.w 2 ve rainbow six vegas 2 videolari izliyordum aklima onlar geldi.
su rainbow six siege ve ghost recon wildlands nasil oyunlar beyler deneyen var mi

Rainbow six siege'de yaklaşık 500 saatim var oyun çok iyi. Öğrenmesi zaman alıyor o açıdan sabır istiyor ama belli başlı şeyleri öğrenip takımını da kurarsan çok zevk alırsın. Youtube'da map guide operator guide vs var oynamayı düşünürsen göz at mutlaka.

Btw bu aralar 26 lira olduğu için millet starter edition alıyor onu alma standard edition al. Starter'da oyundaki en önemli şey olan operatörleri açmak için çok çok daha fazla oynaman gerekiyor çekilmez hiç.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Rainbow six siege'de yaklaşık 500 saatim var oyun çok iyi. Öğrenmesi zaman alıyor o açıdan sabır istiyor ama belli başlı şeyleri öğrenip takımını da kurarsan çok zevk alırsın. Youtube'da map guide operator guide vs var oynamayı düşünürsen göz at mutlaka.

dun arkadaslarla fortnitede muhabbeti gecti, tim hazir bide suan psn'de gayet uygun fiyatda. youtubelarda goz gezdirmem lazim heralde, saglam oyunsa basacam parayi

dun arkadaslarla fortnitede muhabbeti gecti, tim hazir bide suan psn'de gayet uygun fiyatda. youtubelarda goz gezdirmem lazim heralde, saglam oyunsa basacam parayi

Mesajı editledim starter edition alma sakın parasal açıdan kaygın yoksa. YouTube'da Macie Jay iyidir birde king george'un harita rehberleri var onları izle. İlk başta mapler çok karışık geliyor ama mapleri çözdün mü oyun akıyor zaten. Dediğim gibi sabredersen karşılığını her türlü alırsın..

Mesajı editledim starter edition alma sakın parasal açıdan kaygın yoksa. YouTube'da Macie Jay iyidir birde king george'un harita rehberleri var onları izle. İlk başta mapler çok karışık geliyor ama mapleri çözdün mü oyun akıyor zaten. Dediğim gibi sabredersen karşılığını her türlü alırsın..

fiyati saglammis onunda belki internetde daha uygun fiyata bulurum, 26 liraya gorunce aliyordum dun aksam iyiki almamisim demek :D

fiyati saglammis onunda belki internetde daha uygun fiyata bulurum, 26 liraya gorunce aliyordum dun aksam iyiki almamisim demek :D

Steam bahar indirimlerini bekle istersen. Ya aslında starter da alabilirsin de ciddi oynamayı düşünüyorsan sıkıntı olur operatörler için fazla uğraştırır. He 3-4 operatörle uzun süre oynarım sıkıntı olmaz ya da arada girerim oyuna casual takılırım diyorsan starter al. Squad olarak starter alacaksanız açacağınız operatörleri iyi seçin birbirini tamamlayan karakterler olsun.

qn2om7oz.jpg

jrpgye doydum bu hafta sonu
dövüs sistemeni cok güzel yedirmisler oyuna
cok sevdim yav

Gta v , onlinedeyim sürekli. Pubg arada giriyorum. Single player hiç bi oyunu oynayamıyorum cocukluğumdan beri oynadığım oyunda illa benim gibi oynayan insanlar olucak yoksa çok garip geliyo .

Üst Alt