Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yav bide fifa yayininda dalga geciyorlardi arabayla gol atmaya calisiyorsun halbuki ne kadar zor oldugunu bilen cok az kisi var.

berke ve benden haric var mi oynayan yav takim kuralim
Hahahahhahaa dalga mı geçiyolardı zuhahaha

100 saat fifa oynasam azcık futbol bilgim varsa god olurum zaten. Tek yaptığın x e basıp pas atmak ver kaça girmek.

Neresi yetenek istiyor yaw hahaha

Şu ana kadar çıkan oyunlar arasında en çok yetenek isteyen oyunlarda top 5 tedir rl

100 saat fifa oynasam azcık futbol bilgim varsa god olurum zaten. Tek yaptığın x e basıp pas atmak ver kaça girmek.

Şu ana kadar çıkan oyunlar arasında en çok yetenek isteyen oyunlarda top 5 tedir rl
hea yav. teklif ettim deneyelim diye. yok 5 senelik oyunmus yok efendim ucan arabalarmis. ya iki gundur fifa oynuyorum simdiden cok sikildim ya eglenceli felanda degil acikcasi o kadar randomness var ki oyunda bide auto pas var yani sonucta - sirf muhabbet guzel eglenceli diye devam ederim ama oyun sifir. biraz fifa 'prolara' baktim son zamandir cogu birakiyor zaten bi ara sonra.

100 saat oynamayla god mı olursun

Rocket lig kolay diyen olmadı da, onu demekten bile boş bir yorum olmuş.

100 saat oynamayla god mı olursun

Rocket lig kolay diyen olmadı da, onu demekten bile boş bir yorum olmuş.
Şöyle bir kıyas yaptım abi. 200 saat rl oynasan 200 saat fifa da maç atsan fifaya hakim olursun ama rl de daha arabanın dengesini kuramazsın.

Rl gibi basit gözüken ama aslında çok zor bir oyunda iyi oynuyorum demen için en az 1500 saat lazım.

Yalan mı @Rahmi Y. Aslan krdsm

Şöyle bir kıyas yaptım abi. 200 saat rl oynasan 200 saat fifa da maç atsan fifaya hakim olursun ama rl de daha arabanın dengesini kuramazsın.

Rl gibi basit gözüken ama aslında çok zor bir oyunda iyi oynuyorum demen için en az 1500 saat lazım.

Yalan mı @Rahmi Y. Aslan krdsm
Bu yarro boş yapıyor bu arada oyunu küçümseyen ve kolay diyen olmadı, sadece içeriği nasıl diye muhabbet döndü.

Fifa konusunda da hiç oynamamış birinin iyi oynuyor seviyeye gelmesi daha fazla sürer; yoksa hafta sonu liglerine katılan herkes kral olurdu.

Onu oynamaya ben de niyetliyim de hırbolar fiyatı çok şişirmiş.
Seninle paylaşırdım oyunu ama bende cdlisi var hacı kuzen getirmişti. Zaten bir o bir de fifa 19-20 var(En son pes 2013 oynamıştım). Ps store indirimleri falan kaldırmış sanırım öyle bir muhabbet dönüyordu?

A way out u almayı düşünüyorum bir arkadaşla beraber oynayacağız. Biliyor musun o oyunu senkronize ilerlemen gerekiyor ayrı ekranlarda. Bir de world war z var multiplayer akabilecek.

Bu yarro boş yapıyor bu arada oyunu küçümseyen ve kolay diyen olmadı, sadece içeriği nasıl diye muhabbet döndü.

Fifa konusunda da hiç oynamamış birinin iyi oynuyor seviyeye gelmesi daha fazla sürer; yoksa hafta sonu liglerine katılan herkes kral olurdu.

3.15 ten itibaren

Bunları yapmak çok çok zor dengeyi sağlamak topun gideceği yeri tam ön görmek filan

Birde 200 saat derken az çok herkesin fifa geçmişi de vardır ya

Seninle paylaşırdım oyunu ama bende cdlisi var hacı kuzen getirmişti. Zaten bir o bir de fifa 19-20 var(En son pes 2013 oynamıştım). Ps store indirimleri falan kaldırmış sanırım öyle bir muhabbet dönüyordu?

A way out u almayı düşünüyorum bir arkadaşla beraber oynayacağız. Biliyor musun o oyunu senkronize ilerlemen gerekiyor ayrı ekranlarda. Bir de world war z var multiplayer akabilecek.
Kanka eyv düşünmen yeter.

A Way Out'u duydum sadece oynamadım ama @Vasfi Vural ya da @Berkay Saraçoğlu kesin oynamıştır.
3.15 ten itibaren

Bunları yapmak çok çok zor dengeyi sağlamak topun gideceği yeri tam ön görmek filan

Birde 200 saat derken az çok herkesin fifa geçmişi de vardır ya

İkisini kıyaslamadım zaten yav.

Fifa dengesiz bir oyun ve gereksiz detatları bugları var.

Üst Alt