Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Detroit Become Human
Red Dead Redemption 2

Oynayanlardan görüş alalım. Elinde RDR 2 olup vermek/satmak isteyen varsa da bana yazabilir.

detroit oyundan daha cok interaktif bir film gibi. bu türün birkac örnegi mevcut: beyond two souls, heavy rain gibi ama su zamana kadar cikan en iyisi bu. senaryoyu cok farkli sekilde, kendi tercihlerin ile etkileyebiliyorsun ve ilk defa bir oyunda bunu gercekten hissediyorsun. oyunun sonu bile senin kararlarina göre farkli bitebiliyor.

rd2yi fazla konusmaya gerek yok. tam bir masterpiece.
oyun agir ama gta gibi degil. karekterin agirligini hissediyorsun bu da muazzam bir deneyim. vurus hissiyati falan inanilmaz iyi ve zevkli. bullet time ile cok fena katliamlar yapabiliyorsun. ben asik oldum resmen su mekanige.
detayin ve imkanlarin sonu yok gibi. saatlerce bos bos hayvan avladigimi bilirim mesela.
senaryo da cok cok iyi. fazla spoiler vermek istemem bu konuda, kendin deneyim et.
arthur morgan karekteri oyun dünyasinda su zamana kadar yazilmis en baba karekterlerden biridir.

Alacağım hiç bi oyun yok.
lan yeter ulan yeter içeriğe erişim yok - inci sözlük

Detroit Become Human
Red Dead Redemption 2

Oynayanlardan görüş alalım. Elinde RDR 2 olup vermek/satmak isteyen varsa da bana yazabilir.
Detroit Become Human'ı kesinlikle oyna. Quantic Dream diye bir firma yapıyor ilk oyunları Fahrenheit'tı. Sonra Heavy Rain ve Beyond Two Souls'u çıkardılar. Adamların mottosu film tadında oyunlar yapmak, interaktif sinema yani. Zaten Fahrenheit'te play movie yazar oyuna başlarken.
Genellikle tırt bir oynanış vardır ama hikaye-kurgu-çizimler-karakterler falan çok iyidir. Ben oynamadım bu arada Detroit'i ama ilk çıktığı zamanlarda playthrought izlemiştim.

Rdr2 de baya sardı. Her türlü akıyor.

Detroit Become Human'ı kesinlikle oyna. Quantic Dream diye bir firma yapıyor ilk oyunları Fahrenheit'tı. Sonra Heavy Rain ve Beyond Two Souls'u çıkardılar. Adamların mottosu film tadında oyunlar yapmak, interaktif sinema yani. Zaten Fahrenheit'te play movie yazar oyuna başlarken.
Genellikle tırt bir oynanış vardır ama hikaye-kurgu-çizimler-karakterler falan çok iyidir. Ben oynamadım bu arada Detroit'i ama ilk çıktığı zamanlarda playthrought izlemiştim.

Rdr2 de baya sardı. Her türlü akıyor.
hem katili hem polisi oynadığımız fahrenheit mi?

Üst Alt