Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
50 tane oyun aldın

Bir kaç tane öner de belki beğenir alırız.

Paylaşımcı ol biraz.
A Plague Tale İnnocence veba döneminde geçen çocukların baş karakterleri oynadığı güzel bir oyundur.Onun dışında Tomb Raider üçlemesi kesinlikle oynanmalıdır.Aksiyon bam güm oyun istiyorsan Wolfenstein serisi gayet güzeldir.Vuruş hissiyatı bu kadar keyif veren çok az oyun vardır.Quantum Break denedim ama sarmadı.

Tomb raiderin son iki oyunu leshtir, özellikle son oyun hic cekilmiyor.
Ilk oyunda tutan formülü tamamen yok edip, acik dünya yapma gibi sacmaliklara giristiler. halbuki ilk oyunla cok güzel bir uncharted havasi yakalamistilar. daha iyi bulmacalarla süsleyip aksiyonu daha da abartmalari gerekiyordu, onun yerine aksiyonu düsürüp bol bol dandik acik dünya etkinlikleri koydular.
cok güzel bir reboot baslangici yapip bunu böyle batirdiklari icin tebrik etmek gerekir yapimcilari.
ilk oyundaki pacing inanilmaz iyi yav, kac kere oynayip bitirdim. en cok bastan baslayip bitirdigim oyun olabilir o, hem de acik ara.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

bu arada hellblade cok güzel bir oyundur
herkesin bir kere denemesini tavsiye ederim
psikolojik sorunlariniz yoksa eger tabii
özellikle kulaklikla oynayin oyunun atmosferine girebilmek icin

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Son düzenleme:
Don't starve
HdLk1qcGl3QUoUPxj5BNxCbVeUnD13fm.png

Oxygen not included
Oxygen-Not-Included-4.jpg

Bu iki oyun o kadar güzel ki, ailede 7den 70e herkesi sardı, pcleri paylaşamıyoruz. Özellikle oxygen not included, tam bir strateji ve tycoon oyunu. Uzayda farklı bir gezegende koloninizi hayatta tutup o gezegenden kaçmaya çalışıyorsunuz. 1 sene boyunca bitirmeye uğraşan insanlar var oyunu. Oyunu oynamak için bir parça bilimsel altyapınızda olması gerekiyor, misal, oksijen karbondioksitten daha hafif olduğu için karbondioksit en aşağılara çökecek ve havalandırma sistemini ona uygun yapmak gerekiyor. Oksijenin bulunduğu ortama yiyecek depolarsanız hızlı bir şekilde bozulurken, bunu karbondioksit bulunan bir ortamda depoladığınızda bozulma daha geç oluyor. Bunun gibi milyonlarca detay var. Koloninizi büyüttükçe sıkıntılarda artıyor, her birinin özelliklerinden duygusal durumlarına, hastalıklarına vs herşeyinden sorumlusunuz. 22 Ocakta aldım ikisini, şuana kadar 200erden 400 saat oynama gözüküyor :asd: Yememiş içmemiş ailecek oynamışız.

Don't starve'da ise bir adaya düşüp craft yaparak etraftaki nesneleri toplayarak açlıktan ölmemeye çalışıyoruz. Yapabileceklerinizin sınırı yok.

Üst Alt