Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İster mobilden ister bilgisayardan oynanabiliyo..
Bu arada merak eden olursan diye yazayım mobil ve bilgisayar birlikte de oynayabiliyor. Mobil tarafında ücretsiz, bilgisayar tarafında ise 10.5₺ (Şu an indirimde 8.4₺)

Alien Isolation isimli survivor horror oyunu dün itibari ile bitirdim. Tek kelimeyle masterpiece bir oyun olmuş. Yapanların ellerine sağlık. Alien filmlerini (Özellikle ilk 2 film) seven veya özellikle Alien evrenine aşina insanlar için muazzam bir oyun olmuş. Özellikle Alien filmlerini seven oyuncular için kesinlikle tavsiye ediyorum. Yeni bir oyun değil lakin ben daha yeni oynayabildim. Forumda oynayan renktaşlar var ise onların da düşüncelerini paylaşmasını isterim.

Grafik, atmosfer, ses efektleri, müzikler, oynanış mekaniği vs... adamlar yapmış aga:hat: İlk 2 film efsanedir, diğer iki film eh iştedir. Bu oyun ilk 2 filmin seviyesinde hatta teknolojik avantajı olduğu için onları geçmiş vaziyette bence. Çünkü o atmosferi o gerilimi öyle bir vermişler ki anlatamam. Kaç defa bir masanın veya yatağın altına saklanıp dakikalarca çıkamadım. Öyle gerilim vermiş herifler bayılırsın. Sana düşman olan insanları geçtim onlar kolay. Androidler çok fena lakin asıl sıkıntı zenomorflar yani yaratıklar. Yaratıklı bölümlerde elinde hareketli nesneleri gösteren radar aleti, çömelerek yavaş yavaş sağa sola gidiyorsun. Başaklarım titredi yemin ediyorum o bölümlerde. Dindar olmayan adama bile oyun boyunca nas suresi okutur öyle gerilim vermiş allahsızlar ;D

Oyunu filmde Sigourney Weaver ablamızın hayat verdiği Ellen Ripley karakterinin kızı olan Amanda Ripley karakteri ile oynuyoruz. Oyun ilk filmdeki Nostromo faciasından 15 sene sonrasında geçiyor. Yani zaman olarak Alien ve Alien 2 filmlerinin arasında geçiyor. O sırada Ellen Ripley karakteri uzun uykuda uzay boşluğunda sürükleniyor.

Hatta oyunu oynarken hoşuma giden bazı manzaraların ekran görüntüsünü aldım onları da paylaşayım;

star.jpg
star2.jpg
star3.jpg
star4.jpg
star5.jpg

Littlenightmares 2 çok güzel, oynamadıysanız önce ilkini ve dlc'lerini oynayın. Uzun zamandır soluksuz oyun bitirmemiştim 1 saat kadar oyun oynadıkltan sonra sıkılıyordum dün gece bir başladım soluksuz bitirdim.

AC Valhallayi oynuyorum 2 haftadir
Bekledigimden cok daha iyi cikti diyebilirim
Güzel ve keyifli storylinelar var
Üstüne 60fps calismasi daha da güzel kiliyor benim icin

Senede bir tane ubisoft acik dünya oyunundan zarar gelmez kafasiyla almistim
Bi de baya oyun yoklugu var bu aylarda

Oyunda ahlaksizlik da yapabiliyorsunuz yalniz
Yengenizle gizli sakli iliski yasabiliyorsunuz
Tabii ben de hemen üstüne atladim bu olayin
Bakalim ilerleyen saatlerde ne olacak oyunda bu iliskiyle ilgili

Bir tane skill de cok hosuma gitti
Iki tane agir silahi ayni anda kullanabiliyorsunuz
Ben iki tane büyük kilic aldim
Acayip havali duruyor yav
Milleti catir catir dogruyorum bunlarla

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

cyberpunka 130 saat sonra veda ettim, mount and blade bannerlord da beklediğim kadar sarmadı.. fifa21 pişman etti.. şu an destiny 2'yi indiriyorum.. sararsa dlc ve paketleri alabilirim.. pc için oyun önerisi olan varsa dinleyebilirim.. içinde sağlam story mode olan bir şeyler bulmam lazım..

Üst Alt