Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
AC Valhallayi oynuyorum 2 haftadir
Bekledigimden cok daha iyi cikti diyebilirim
Güzel ve keyifli storylinelar var
Üstüne 60fps calismasi daha da güzel kiliyor benim icin

Senede bir tane ubisoft acik dünya oyunundan zarar gelmez kafasiyla almistim
Bi de baya oyun yoklugu var bu aylarda

Oyunda ahlaksizlik da yapabiliyorsunuz yalniz
Yengenizle gizli sakli iliski yasabiliyorsunuz
Tabii ben de hemen üstüne atladim bu olayin
Bakalim ilerleyen saatlerde ne olacak oyunda bu iliskiyle ilgili

Bir tane skill de cok hosuma gitti
Iki tane agir silahi ayni anda kullanabiliyorsunuz
Ben iki tane büyük kilic aldim
Acayip havali duruyor yav
Milleti catir catir dogruyorum bunlarla

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

ac valhalla cop

Eski AClerin tirnagi etmez

Bu gune kadar hicbir oyunkonsolu kullanmamis biri olarak soruyorum. Yakin tarihte evde biraz daha guzel vakit gecirmek icin oyun konsolu almayi planliyorum ama bu konuda iste pek bir bilgim yok.

Suan icin dusunduklerim arasinda: PS5, XBOX X veya Nintendo Switch var. Partygames olmasi ve mobil olmasi sebebiyle Switch suan icin daha agir basıyor, ama bilemiyorum. Fikirlerinize açığım.

Pek hastasi olduğum oyun yok. Standart oyunlar ile baslamayi düşünüyorum. FIFA21, shooter gameler vs vs

Bu gune kadar hicbir oyunkonsolu kullanmamis biri olarak soruyorum. Yakin tarihte evde biraz daha guzel vakit gecirmek icin oyun konsolu almayi planliyorum ama bu konuda iste pek bir bilgim yok.

Suan icin dusunduklerim arasinda: PS5, XBOX X veya Nintendo Switch var. Partygames olmasi ve mobil olmasi sebebiyle Switch suan icin daha agir basıyor, ama bilemiyorum. Fikirlerinize açığım.

Pek hastasi olduğum oyun yok. Standart oyunlar ile baslamayi düşünüyorum. FIFA21, shooter gameler vs vs

switchi hicbir zaman ilk konsolun olarak düsünme, anca ps/xboxun yanina koyabilecegin bir konsol olur
birkac tane sahane oyun mevcut ama hemen hemen hepsi single player
yeni zelda ve mariolari falan bitirince geriye pek bir sey kalmiyor malesef
ben benimkini daha birkac ay önce sattim mesela oynayacak oyun bulamadigim icin

ps mi xbox mu sana kalmis bu da
ben yeni xboxu sectim mesela bu kez
ama sadece ps icin bu zamana kadar cikan tüm özel oyunlari yalayip yuttugum icin
konsolda benim ilgimi ceken bir sey kalmamisti, ben de bu kez xboxla giris yaptim yeni jenerasyona

bir de microsoft konsol mimarisi konusunda genelde kusursuz bir is cikariyor
isinma sorunu veya fan sesi gibi seyleri hemen hemen hic görmezsin bu tarafta
performans olarak da kagit üzerinde %20 daha güclü bir cihaz

ps5 bu konuda daha sikintili simdilik ve önceden de böyle oldu malesef
genelde bu sikintilari güncellenmis kasalar ile giderirler

bu yüzden ben de bekliyorum xboxun yanina bir tane de ps5 ekleyecegim cünkü

oyun konusuna gelecek olursak özel oyunlar kesinlikle psde cok daha fazla
son yillarda cikan tüm özel oyunlari psn plus aboneligi ile bedavaya oynayabiliyorsun

aynisi xbox icin de gecerli ama
tüm özel oyunlari gamepass üyeligi ile belese oynayabiliyorsun ve ücüncü parti beles oyun kütüphanesi pse göre cok daha fazladir
netflix gibi bir sistemleri var

valla aga sana kalmis zaten ikisi de piyasada bulunmuyor simdilik stok sorunu var

switchi hicbir zaman ilk konsolun olarak düsünme, anca ps/xboxun yanina koyabilecegin bir konsol olur
birkac tane sahane oyun mevcut ama hemen hemen hepsi single player
yeni zelda ve mariolari falan bitirince geriye pek bir sey kalmiyor malesef
ben benimkini daha birkac ay önce sattim mesela oynayacak oyun bulamadigim icin

ps mi xbox mu sana kalmis bu da
ben yeni xboxu sectim mesela bu kez
ama sadece ps icin bu zamana kadar cikan tüm özel oyunlari yalayip yuttugum icin
konsolda benim ilgimi ceken bir sey kalmamisti, ben de bu kez xboxla giris yaptim yeni jenerasyona

bir de microsoft konsol mimarisi konusunda genelde kusursuz bir is cikariyor
isinma sorunu veya fan sesi gibi seyleri hemen hemen hic görmezsin bu tarafta
performans olarak da kagit üzerinde %20 daha güclü bir cihaz

ps5 bu konuda daha sikintili simdilik ve önceden de böyle oldu malesef
genelde bu sikintilari güncellenmis kasalar ile giderirler

bu yüzden ben de bekliyorum xboxun yanina bir tane de ps5 ekleyecegim cünkü

oyun konusuna gelecek olursak özel oyunlar kesinlikle psde cok daha fazla
son yillarda cikan tüm özel oyunlari psn plus aboneligi ile bedavaya oynayabiliyorsun

aynisi xbox icin de gecerli ama
tüm özel oyunlari gamepass üyeligi ile belese oynayabiliyorsun ve ücüncü parti beles oyun kütüphanesi pse göre cok daha fazladir
netflix gibi bir sistemleri var

valla aga sana kalmis zaten ikisi de piyasada bulunmuyor simdilik stok sorunu var

Emegine saglik abi cok guzel bir bilgilendirme olmus

Öncelikle selamun aleyküm, ac valhalla'yı 30 küsür saatte bırakmışım şimdi kaldığım yerden devam ediyorum, oyun tek seferde bitirilmek için fazla uzun, insan bir noktadan baygınlık geçiriyor oyun ne kadar güzel olsa da doyuyor insan acele şekilde sadece ana göreve odaklanarak bitirilebilir ama ne gerek var bu sebeple benim gibi hissettiyseniz direkt bırakın oyunu 1 ay sonra falan devam edin. Gayet güzel oyun, teknik problem yok denecek kadar aza inmiş son yamayla. Optimizasyon olarak son 5 yılın en iyi ac oyunudur muhtemelen. Türü seviyorsanız çekinmeden alabilirsiniz.

Öncelikle selamun aleyküm, ac valhalla'yı 30 küsür saatte bırakmışım şimdi kaldığım yerden devam ediyorum, oyun tek seferde bitirilmek için fazla uzun, insan bir noktadan baygınlık geçiriyor oyun ne kadar güzel olsa da doyuyor insan acele şekilde sadece ana göreve odaklanarak bitirilebilir ama ne gerek var bu sebeple benim gibi hissettiyseniz direkt bırakın oyunu 1 ay sonra falan devam edin. Gayet güzel oyun, teknik problem yok denecek kadar aza inmiş son yamayla. Optimizasyon olarak son 5 yılın en iyi ac oyunudur muhtemelen. Türü seviyorsanız çekinmeden alabilirsiniz.
İhtiyar Metro Exodus oyna acil!

Üst Alt