Bu Hafta Şampiyonlar Ligi Yayını beIN'de! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Hafta Şampiyonlar Ligi Yayını beIN'de!

Soccer Streams

Kimse yayınlamıyorsa buradan güzel linkler bulabilirsiniz. Maç saatinde üstten "sort by new" edip istediğiniz maçın thread'ine tıklamanız yeterli linkler önünüze serilecektir..

Tamamını aldık desenize ya bu ne hafta hafta açıklıyolar.Ayrıca bu haftaya özel derken yol yapıyolar herhalde sonraki haftalarda üyelere bile ekstra ücret talep edecekler

Bu haftaya özel ne demek? Üyeliği yenilerken CL bizde diye atıp tutuyor ve ek ücret almayacağız diyorlardı. Şimdi hem son dk'ya kadar maçları açıklamıyorlar hem de ek ücret istiyorlar.

Belli oldu, bunlar ek ücret yansitacaklar.
Bosuna kimse olmaz öyle sey taahhüt ettiler diye debelenmesin, elinizde yazili bir onay yok ise hic bir itiraz sansi yok.
Sözlesmede bildigim kadari ile acikca yaziyor, sözlesme sartlari degistirilebilir diye, buna kanallar ve paket icerikleri de dahil diye biliyorum.
Anca toplu bir tepki olur ise geri adim atarlar.

Son düzenleme:
Allah razı olsun bein sanki hayrına veriyor aylık eşşek gibi para ödüyoruz.
ŞL için bende taahhüt aldım paketi sunan arkadaştan, paralı olacak olursa ses kaydı denen zımbırtıyı dinleriz oturup.

Bu açıklamaya göre diğer karşılaşmaların yayın hakkı alındığı taktirde ekstra ücret talep edeceğiz deniyor. Fakat müşteri hizmetleri insanlara bu paketleri pazarlamaktayken ileride CL için ek bir ücret talep etmeyecekleri söyledi. Saçmalık burada.

Isterse elinde kapi ile git, adamlar sözlesme ile bir güzel istedikleri gibi geciriyorlar.
Cok basit bir örnek vereyim, bunlarin Avrupa ayagi.
Vakti zamaninda millete Türkiye karti sattilar, bu kartin iki önemli özelligi vardi sinema kanallari ve Kanal D ile Star kanallarinin Türkiye yayinlari, cünkü millet Euro Star ve Euro D denen kanallardan nefret etmisti artik.
Tak diye bu iki kanali kapattilar, yerlerine yine Euro D ve Euro Star kanallarini koydular, hic kimse de bir halt yiyemedi.

Üst Alt