Bu Ne Melo Takıntısıymış? - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Ne Melo Takıntısıymış?

Cevap: Bu Ne Melo Takıntısıymış?

zaten hiç bir galatasarlı melo gitsin demez burda gitsin diyende yok sadece okuduğunu anlayamama anladığını idrak edememe durumu söz konusu.

Melo giderse yeri nasıl dolacak diye soruyorum, cevap diarra-inler gelir deniliyor..

Peki diarra-inler'in maliyeti melonun maliyetinin bonservisle beraber 2 hatta 3 katı olacakken daha da vahimi melo kadar takımla kimyası tutup tutmayacağı belli değilken deli mi kovaladı bizi ki biz böyle bir riske giriyoruz..

Bi adamın beli rahatsızlandı mı tüm vücudu etkiler, Bizim belimiz orta sahamız... Altın çağımızda bile bize sayısız başarıları yaşatan en büyük faktör sert orta sahamızdı. Bu kadar tutmuş melo-selçuk ikilisini bozmanın mantıklı tutar yanı yok özgür hoca.. Bana hemen yeri doldurulamaz karşı savını da sunma lütfen.. Barça, real, city, chelsea gibi takımlar 20-30 ne tutuyosa yapıştırır doldurur, o takımlar için dolmayacak yer yoktur. Ama bizim düzeyde takımlar için dolmayacak yer ve mevkiler vardır. Bizim tutan oyuncuları haybeye yollamak gibi bir lüksümüz yok.. Bunu anlayın artık lütfen..

son olarak bişey yazıcam. bu konuyu acan kişinin birinden alıntı yaparak boldladıgı yerelere bakarsanız adamın melo düşmanı oldugunu görürsünüz.

fatih gelgör requiescatinpace adlı birinden alıntı yapmış,o alıntıyı yapması başlı başına hata zaten kendi yazdığı cümlelerle ne demek istediğini gayet guzel anlatmış,

requiescatinpace adlı gerçekten saçmalamış sana katılıyorum.

sözlükte bunları yazan büyük ihtimal fenerlidir

onu altıntılayıp buraya yazan kişi de muhtemelen yine aynı kuştur

meloyla baroni ve fernandez karşılaştırılmaz kuşum

meloyla zokora selçuk şahin mehmet topal ernst karşılaştırılır

sonra hadi futbolunu beğenmiyon ok.

bu adamın takıma katkısı sadece futbol mu

tam bir ateşleyici tam bir isyankar deli karakter her takıma lazım

ve defansif ortasaha olduğu için hem selçukla hem de 2 stoperle çok iyi anlaşması lazım

ve bu adam bu uyumu yakaladı

kuşlara meloyu parçalı formayla izlemek düşer...

fatih gelgör requiescatinpace adlı birinden alıntı yapmış,o alıntıyı yapması başlı başına hata zaten kendi yazdığı cümlelerle ne demek istediğini gayet guzel anlatmış,

requiescatinpace adlı gerçekten saçmalamış sana katılıyorum.

hayır o sacmalamışta melo 1 asist yapmış 4 ü penaltından 4 tane karambolden gol atmış gibi sacma yerleri boldlamış. melonun bir sürü yaptıgı asistide baros necati harcamıştır. ben arkadaşın niyetini iyi bulmadım rierayla kavgasını ısıtıp ısıtıp söylüyor durmadan.. adam GSLI AMA meloyu sevmior.

zaten hiç bir galatasarlı melo gitsin demez burda gitsin diyende yok sadece okuduğunu anlayamama anladığını idrak edememe durumu söz konusu.

Niye uzatıyorsun o zaman? Takımda onca gereksiz futbolcu dururken niye Melo'nun alacağı fazladan 300-400 bin euro insanların canını sıkıyor? Bu sezon değil ilk 18, ilk 118'e bile giremeyecek olan Mehmet Batdal'ın maaşı bu kadar ediyor zaten. Sabri 1 milyon euro maaş alıyor, Necati 1.5'a yakın. Demek ki Melo da istediği parayı hak ediyor.

Galatasaray'ın büyüklüğü bir futbolcuya mı endeksli gibi laflar boş laftan öteye geçmez. Bazen endekslidir evet. Fatih Terim gitsin görürüz takımın halini, demek ki endeksliymiş. Bunda gocunacak da bir şey yoktur. Başarılı olmamızın Melo'ya bağlı olması kulübümüzün değerini küçültmez. Aksini düşünmek bizi başarısız yapar, işte o zaman küçülürüz.

Melo giderse yeri nasıl dolacak diye soruyorum, cevap diarra-inler gelir deniliyor..

Peki diarra-inler'in maliyeti melonun maliyetinin bonservisle beraber 2 hatta 3 katı olacakken daha da vahimi melo kadar takımla kimyası tutup tutmayacağı belli değilken deli mi kovaladı bizi ki biz böyle bir riske giriyoruz..

Bi adamın beli rahatsızlandı mı tüm vücudu etkiler, Bizim belimiz orta sahamız... Altın çağımızda bile bize sayısız başarıları yaşatan en büyük faktör sert orta sahamızdı. Bu kadar tutmuş melo-selçuk ikilisini bozmanın mantıklı tutar yanı yok özgür hoca.. Bana hemen yeri doldurulamaz karşı savını da sunma lütfen.. Barça, real, city, chelsea gibi takımlar 20-30 ne tutuyosa yapıştırır doldurur, o takımlar için dolmayacak yer yoktur. Ama bizim düzeyde takımlar için dolmayacak yer ve mevkiler vardır. Bizim tutan oyuncuları haybeye yollamak gibi bir lüksümüz yok.. Bunu anlayın artık lütfen..

arkadaşım ben melo gitsin demiyorumki alınmasını istiyorum,ayrıca bir oyuncunun maliyet olaylarınıda hesaplamak bize düşmez kanaatindeyim,sonuçta para bizim cebimizden cıkmıyor üçe beşe bakılmadan meloyu bu yönetim bitirmeli,takım içi dengeler felan diye kimse konuşmasın bir oyuncu yeteneği neyse ona göre ücret almalı,sabrinin 1.3 milyon aldığı yerde meloya istediği para verilmeli kaldıki amrabat olayında harcadıkları para bu yönetimin pekde para hesabı yapmadığını gösterir,yani meloyu istedikleri anda imza atırırlar attırmıyorlarsa f.terim yuzunden melo alınmıyordur.nokta

su anda selcuk ve melo'nun yerine real madrid'in orta ikilisini versinler, inanin reddederim.. o kadar kanim isindi bu elemanlara :D

zamaninda lincoln gelecek diye leblebi gibi gol-asist yapan ilic'i Galatasaray'in oyuncusu degil diye yollamistik.. sonucu hepimiz biliyoruz.. adam tutmussa sen de onu tutacaksin, macera aramayacaksin..

isim verin, gokhan inler, diarra falan degil.. size gore dunyanin en iyi defansif onliberosu kimse onu getirin, yine de istemiyorum.. bizim icin onumuzdeki 3-4 sezon bu adamdan iyisi yok..

arkadaşım ben melo gitsin demiyorumki alınmasını istiyorum,ayrıca bir oyuncunun maliyet olaylarınıda hesaplamak bize düşmez kanaatindeyim,sonuçta para bizim cebimizden cıkmıyor üçe beşe bakılmadan meloyu bu yönetim bitirmeli,takım içi dengeler felan diye kimse konuşmasın bir oyuncu yeteneği neyse ona göre ücret almalı,sabrinin 1.3 milyon aldığı yerde meloya istediği para verilmeli kaldıki amrabat olayında harcadıkları para bu yönetimin pekde para hesabı yapmadığını gösterir,yani meloyu istedikleri anda imza atırırlar attırmıyorlarsa f.terim yuzunden melo alınmıyordur.nolta

Fatih Terim meloyu istiyor, bunu bizzat ağzından dinlemiştim. Ayrıca burda gurbetçi arkadaşlardan biri yazmıştı, sanırım antremanda izlerken sormuş Terim de istiyorum ve bekliyorum demiş..

Yani olayın hoca kısmı değil sorunlu olan.. Terim zaten kabul ediyor melo'nun bu sene coştuğunu ve uçtuğunu.. Yönetim bazında ne dönüyor ne yapılıyor, neden bu kadar geciktirildi gerçekten merak ediyorum.

arkadaşım ben melo gitsin demiyorumki alınmasını istiyorum,ayrıca bir oyuncunun maliyet olaylarınıda hesaplamak bize düşmez kanaatindeyim,sonuçta para bizim cebimizden cıkmıyor üçe beşe bakılmadan meloyu bu yönetim bitirmeli,takım içi dengeler felan diye kimse konuşmasın bir oyuncu yeteneği neyse ona göre ücret almalı,sabrinin 1.3 milyon aldığı yerde meloya istediği para verilmeli kaldıki amrabat olayında harcadıkları para bu yönetimin pekde para hesabı yapmadığını gösterir,yani meloyu istedikleri anda imza atırırlar attırmıyorlarsa f.terim yuzunden melo alınmıyordur.nolta

.

Taner bir hafta ceza yemeye değer mi arkadaşım..

Lütfen editle mesajını da ceza alma..

kurdugum cumlelerin nesi var ? hitap tarzımda ne var ayriyetten normal hitap ediyorum sana, bazı seyleri anlayabilmen icin ugrasıyorum,

kac mac oyundan alınmıs Melo ? bumu yani tezlerinin uzerinde sekillendigi arguman ¿ ve neyi arastırıyım Melo'nun butun istatistiklerini bizatihi tuttum neredeyse adamın saha icinde yaptıklarını zoraki falan gormuyosun heralde.

son paragrafına ise diyecek birsey yok zaten, ben anlatıyorum ama sen anlamıyosan yapacak birsey yok

sana diyorumki, Melo olmadıgı maclarda takım coktu. sen hala onun katkısı yok bunun katkısı bilmemne,

arkadasım, takım = makinedir, Melo bu makinenin en ortadaki dislisidir. hala bana Necati olmasa kac puan kaybederdik diyosun, sana laf anlatmaya calısmaktan cok sıkıldım. futboldan anlamıyosan anlamıyorum de hepimiz rahatlayalım.

benimle mantıklı konussan, elbet bir yerlere varırız fakat seninle yani bu konuda konusamaz bi insan

bana desenki, evet Melo cok onemli oyuncu, takıma cuk oturmus, uyum yakalamıs takımın en onemli parcası, alamazsak cok kotu olur fakat onun yerini doldurabilecegini dusundugum su su su oyuncular var, sence olurmuydu vs.. seklinde bir agzın olsa, basımın ustunde yerin var.

sonuc : ilkokul cocugu gibi ingame yorumların neyin ne oldugunu bilmedigini cok belli ediyor.

herneyse.

birde sana sence olurmuydu diye akılmı danışacağım

melo olmazsa yerine paraya kıyılıp lass diarra yada şöyle söyleyeyim herhangi bir diarra(antalyaya giden hariç) gökhan inler olabilir diye yazdım gökhan 1. tercihim gelecek saene yabancı sınırlamasını göz önunde bulundurursak diye,önce yazılanları oku sonra ahkam kes

kendi yazdığın mesajlarda demediğim şeyleri sanki ben demişim gibi yazıyorsun önce bir dürüst ol demogaji yapma bu bana yeter

ana sence olurmuydu diye akılmı danışacağım

melo olmazsa yerine paraya kıyılıp lass diarra yada şöyle söyleyeyim herhangi bir diarra(antalyaya giden hariç) gökhan inler olabilir diye yazdım gökhan 1. tercihim gelecek saene yabancı sınırlamasını göz önunde bulundurursak diye,önce yazılanları oku sonra ahkam kes

kendi yazdığın mesajlarda demediğim şeyleri sanki ben demişim gibi yazıyorsun önce bir dürüst ol demogaji yapma bu bana yeter

akıl danısmanın nesi var ? sabit zeka mısın tanrı mısın yoksa? fikrini belirtmek diger taraftarın dusuncelerini almak icin giriyo insanlar bu foruma sen niye giriyosun ?

Melo olmazsa paraya kıyıp Lass'ı mı alalım ? 15 milyon'a transfer olan Inler'i mi alalım ¿ .lol. bak vallahi billahi pes ettim tamamı, PES, kazandın rahatla.

bu arada ahkam kestigim falan yok, sacmalıklarını gun yuzune cıkartıyorum hepsi bu, demogoji yaptıgım da yok sen ne soylediysen 1 1 cevap verdim hepsine.

hayır o sacmalamışta melo 1 asist yapmış 4 ü penaltından 4 tane karambolden gol atmış gibi sacma yerleri boldlamış. melonun bir sürü yaptıgı asistide baros necati harcamıştır. ben arkadaşın niyetini iyi bulmadım rierayla kavgasını ısıtıp ısıtıp söylüyor durmadan.. adam GSLI AMA meloyu sevmior.

yani kendi cümleleri biraz daha mantıklı,kavga olayı melonun en önemli maçlardan önce gitmesini isteyen fenerli medyanın buyuttuğu bir olay ,tıpkı lincolne yaptıklarını yapmaya çalıştılar,lincolnun 5-6 golluk pas attığı maçlardan sonra ve hatta bir 10 numaradan beklenmeyecek şekilde koştuğu maçlardan sonra bile lincoln rezildi cok kötu oynadı sahada yürüdü diyen bir medya aynısın yapmaya çalıştı allahtan yönetim ve f.terim yemedi bu numaraları.

Fatih Terim meloyu istiyor, bunu bizzat ağzından dinlemiştim. Ayrıca burda gurbetçi arkadaşlardan biri yazmıştı, sanırım antremanda izlerken sormuş Terim de istiyorum ve bekliyorum demiş..

Yani olayın hoca kısmı değil sorunlu olan.. Terim zaten kabul ediyor melo'nun bu sene coştuğunu ve uçtuğunu.. Yönetim bazında ne dönüyor ne yapılıyor, neden bu kadar geciktirildi gerçekten merak ediyorum.

f.terimde istiyorsa eğer neden alınmıyor cok merak ediyorum,para yüzünden alınmayacağını hiç ihtimal vermiyorum,3-5 bakılmamalı.

Üst Alt