Bu Ne Melo Takıntısıymış? - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Ne Melo Takıntısıymış?

Cevap: Bu Ne Melo Takıntısıymış?

akıl danısmanın nesi var ? sabit zeka mısın tanrı mısın yoksa? fikrini belirtmek diger taraftarın dusuncelerini almak icin giriyo insanlar bu foruma sen niye giriyosun ?

Melo olmazsa paraya kıyıp Lass'ı mı alalım ? 15 milyon'a transfer olan Inler'i mi alalım ¿ .lol. bak vallahi billahi pes ettim tamamı, PES, kazandın rahatla.

bu arada ahkam kestigim falan yok, sacmalıklarını gun yuzune cıkartıyorum hepsi bu, demogoji yaptıgım da yok sen ne soylediysen 1 1 cevap verdim hepsine.

sana akılmı danışacağım ,benim söylediklerime cevap mı verdin yani sen,iyide ben melo gitsin demiyorumki,yada melo çok kotu topçu demiyorumki bunları demediğim içinmi şaçmalıklarını ön plana cıkarıyorum diyorsun işte bu yuzden sana akıl danışmam.

Bu adama ceza vermek için daha neyi bekliyorsunuz Fb kombine kartını capsleyip buraya koymasını mı?

f.terimde istiyorsa eğer neden alınmıyor cok merak ediyorum,para yüzünden alınmayacağını hiç ihtimal vermiyorum,3-5 bakılmamalı.

alınmayacagını kimse bilmiyor. bence alınacak. şöyle bişey var fatih terimi severim iyi hocadır ama herşeyi dogru yapıyor diye bişey yok. 2002 de yaptıgı hatalar oldu bizde. ha fatih terim cogu taraftarın dedigine bakmaz meloyu almaz ise ve yerine alınan topcu tutmazsa eleştirilir. gökhan inler gelirse tabi kimse bişey demez ama hem o adam gelmez buraya. bizde okadar para veremeyiz 15 milyon euro. melo şu an takımın bel kemigi. oda yeri gelicek zamanı gecicek ve gidecek takımdan. ama şimdi degil.

meloyu istemeyebilirsiniz ama bunu dile getiremezsiniz.

ancak dolandırıp dolandırıp dolaylandırıp öyle söyleyebilirsiniz. meloyuda zaten futbol bilgisi olan ve Galatasaraylı olan herkes ister. İstemeyenler ya ağır maldır ya da birddür.

alınmayacagını kimse bilmiyor. bence alınacak. şöyle bişey var fatih terimi severim iyi hocadır ama herşeyi dogru yapıyor diye bişey yok. 2002 de yaptıgı hatalar oldu bizde. ha fatih terim cogu taraftarın dedigine bakmaz meloyu almaz ise ve yerine alınan topcu tutmazsa eleştirilir. gökhan inler gelirse tabi kimse bişey demez ama hem o adam gelmez buraya. bizde okadar para veremeyiz 15 milyon euro. melo şu an takımın bel kemigi. oda yeri gelicek zamanı gecicek ve gidecek takımdan. ama şimdi degil.

fatih terimin beğenmediğim tek özelliğ vardı oda takıntılı olmasıydı,bazen bir futbolcuyu kafasına yazdımı adam çok kötü oynasa bile oynatmaya devam ediyordu kazım kazıma yaptığı gibi,onuda devre arasında gönderdi ve o zamandan beri böyle şaçma takıntılar ve inatlaşmalar yapmıyor,melo konusundada bindiği dalı kesmeyeceğine eminim

bana hala kuş demeye çalışanlar var gerçekten cok gülüyorum bu insanlara,

bazı insanlar benim yazmadığım şeyleri sanki ben yazmışım gibi gösteriyorlar ben melo gitsin demiyorum kalmasını istiyorum,melonun yeteneklerınıde beğeniyorum,

hala bunu anlamayanlar var,eğer melo gidersede gelişmeler bunu gösteriyori ağlaşıp durmayın galatasarayın buyukluğune yakışmıyor diyorum ama anlayan yok,ağlayan çok.

son olarak şu cümleyle mesajımı bitirip bu konuya mesaj atmayı bırakıyorum

Kör cehalet çirkefleştirir insanları, Suskunluğum asaletimdendir... Her lafa verecek bir cevabım var... Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, Bir de söyleyene bakarım adam mı diye

önce yazılanları oku sonra ahkam kes

kendi yazdığın mesajlarda demediğim şeyleri sanki ben demişim gibi yazıyorsun önce bir dürüst ol demogaji yapma bu bana yeter

Bu arkadaşın genel tavrı bu. Bana da yaptı aynı şeyi. Moderatör olacak bir de...

İşin aslı forumda provokasyon yapmak yasak ama moderatörlere kurallar uygulanmıyor sanırım. Söylenenleri çarpıtarak yada söylenmemiş şeyleri söylenmiş gibi göstererek insanları galeyana getirmek moderatörlere serbest sanırım.

Eh bi laf var imam bişey yaparsa cemaat alasını yapar diye... Bu konunun da hali malesef o.

Ben bir konu açtım amacı da insani ve medeni şartlarda fikir paylaşımı yapmaktı.

Ama gördüm ki kimi arkadaşlarla bu mümkün değil. Uğraşma bence.

Bu arkadaşın genel tavrı bu. Bana da yaptı aynı şeyi. Moderatör olacak bir de...

İşin aslı forumda provokasyon yapmak yasak ama moderatörlere kurallar uygulanmıyor sanırım. Söylenenleri çarpıtarak yada söylenmemiş şeyleri söylenmiş gibi göstererek insanları galeyana getirmek moderatörlere serbest sanırım.

Eh bi laf var imam bişey yaparsa cemaat alasını yapar diye... Bu konunun da hali malesef o.

Ben bir konu açtım amacı da insani ve medeni şartlarda fikir paylaşımı yapmaktı.

Ama gördüm ki kimi arkadaşlarla bu mümkün değil. Uğraşma bence.

^ yalan soyluyor, inanmayın [yazılanları okuyup kendiniz sahit olabilirsiniz]

@fatih gelgör ;

provoke etmenin sozluk anlamına bakıver bir zahmet :ka21:

daha öncede dedim eğer alınmazsa bu f.terşm istediği içindir f.terim de istemiyorsa bir bildiği vardır ağlaşıp durmayın yeter baydınız.

fatih terimin beğenmediğim tek özelliğ vardı oda takıntılı olmasıydı,bazen bir futbolcuyu kafasına yazdımı adam çok kötü oynasa bile oynatmaya devam ediyordu kazım kazıma yaptığı gibi,onuda devre arasında gönderdi ve o zamandan beri böyle şaçma takıntılar ve inatlaşmalar yapmıyor,melo konusundada bindiği dalı kesmeyeceğine eminim

Yani Melo alinmiyorsa Terim'in bir bildigi vardir, ama ayni zamanda aldirmamasi bindigi dali kesmesi anlamina geliyor. Cok acik anlatmak istedigi. Bu kadar tutarli aciklamalar baska yonlere cekilmis. :)

diger iki takimin orta sahalari ile kiyaslanmasi facia olmus ..

fernandes iyi adamdir ama bizdeki hamit mantiginda bir adamdir. Melo vs FErnandez sacma.

Valenciada oynarken ben bu adami yazmistim transfer onerilerine o sene bjk aldi.Ama bu adam defansif orta saha diye oynamiyordu orda.Kaldiki yerine Banega geldi (ki oda o tarzda bir oyuncu degil)

Melo ile kiyaslanan her defansif orta saha (-ki sadece defansif degil adam ofonsif de b2b falan filan ) ezilir zuper lig de...

Khedira ornekleri falan verilmis ,

Mou o donemde kendide soyledi bunu bizzat ,ayni Fatih terimin gecen yilki projesi gibi ayni takimda oynayan uc elaman almak ti mantik.Almanya milli takimindan dolayi khedira geldi Madride.Mou o donem zaten bastian-khedira ve ozili istedi ..bastian tuzlu geldi olmadi.

Konuya katilamadim bastan ama ,Melonun su an muhasebesini taraftarin yapmasi hatadir .Tas gibi adam her yonden ,gol sevinci bile kral. oynadigi oyun muazzam ,Messinin bile sictigi maclar var,birakin bi kac maci tartismayi ,

legoda kalbin oldugu yer Melo ,beyin Selcuk,ikisinide su an takimdan ayri dusunmek yikim getirir.

Ultra gerekli bir adam değil. Fatih Terim İlie'yi satıp efsane kadroyu kurmuştu, Melo'suz mu kuramayacak? Bu bir.

İki; Melo alınmazsa yerine bu sezon Ceyhun, Sabri vs vs olmayacak heralde, gidilicek herkesi tatmin edecek bir oyuncu alınacak o oynayacak. Bu sezon kadro zaten inanılmaz dardı, takımdan kimi çıkarsan sırıtıyordu. O yüzden hint kumaşı da değil yani bu adam, şayet uçuk bir para talep ediyorsa, ozaman daha azına ÇOK daha kalitelisi RAHAT bulunur.

Peki Melo hali hazırda zaten güzel oynarken bunu yapmak bir risk midir ? Tabi ki evet, yazının söylediği şey de bu zaten, ama bu risk alınırsa keyfi olarak alınmış olmayacak, 2nin 3 ün hesabı yapıldığı için de alınmış olmayacak, bizi bu riski almaya teşvik edecek bir para talep edildiği için alınacak.

melo olmalı onsuz şov eksik olacak :) yemin ediyorum ilk defa transfer sezonu takip ettim lütfennnn melo gelsin :)

Ultra gerekli bir adam değil. Fatih Terim İlie'yi satıp efsane kadroyu kurmuştu, Melo'suz mu kuramayacak? Bu bir.

İki; Melo alınmazsa yerine bu sezon Ceyhun, Sabri vs vs olmayacak heralde, gidilicek herkesi tatmin edecek bir oyuncu alınacak o oynayacak. Bu sezon kadro zaten inanılmaz dardı, takımdan kimi çıkarsan sırıtıyordu. O yüzden hint kumaşı da değil yani bu adam, şayet uçuk bir para talep ediyorsa, ozaman daha azına ÇOK daha kalitelisi RAHAT bulunur.

Peki Melo hali hazırda zaten güzel oynarken bunu yapmak bir risk midir ? Tabi ki evet, yazının söylediği şey de bu zaten, ama bu risk alınırsa keyfi olarak alınmış olmayacak, 2nin 3 ün hesabı yapıldığı için de alınmış olmayacak, bizi bu riski almaya teşvik edecek bir para talep edildiği için alınacak.

Kim mesela ? Arti bir ay kaldi nerseyse sezona

diger iki takimin orta sahalari ile kiyaslanmasi facia olmus ..

fernandes iyi adamdir ama bizdeki hamit mantiginda bir adamdir. Melo vs FErnandez sacma.

Valenciada oynarken ben bu adami yazmistim transfer onerilerine o sene bjk aldi.Ama bu adam defansif orta saha diye oynamiyordu orda.Kaldiki yerine Banega geldi (ki oda o tarzda bir oyuncu degil)

Melo ile kiyaslanan her defansif orta saha (-ki sadece defansif degil adam ofonsif de b2b falan filan ) ezilir zuper lig de...

Khedira ornekleri falan verilmis ,

Mou o donemde kendide soyledi bunu bizzat ,ayni Fatih terimin gecen yilki projesi gibi ayni takimda oynayan uc elaman almak ti mantik.Almanya milli takimindan dolayi khedira geldi Madride.Mou o donem zaten bastian-khedira ve ozili istedi ..bastian tuzlu geldi olmadi.

Konuya katilamadim bastan ama ,Melonun su an muhasebesini taraftarin yapmasi hatadir .Tas gibi adam her yonden ,gol sevinci bile kral. oynadigi oyun muazzam ,Messinin bile sictigi maclar var,birakin bi kac maci tartismayi ,

legoda kalbin oldugu yer Melo ,beyin Selcuk,ikisinide su an takimdan ayri dusunmek yikim getirir.

Bu düşünce tam olarak doğru değil bence. Melo takımın en önemli yerinde, orta sahasında. Mükemmel uyum sağladı Selçuk'la ve takımla. Takımın omurgası. Ama... Onun yerine gelecek kişinin kötü oynayacağını söyleyemeyiz. Medyada geçen isimleri baz alalım. Lass ve Nigel De Jong. İkisine de kazma muamelesi yapılıyor, De Jong sadece hayvanlığıyla tanınıyor neredeyse. Ama baktığımızda ikisi de çok iyi oyuncular.

Lass'ın 5-6 maçını seyretmişimdir bu sezon oynadığı ve bunların 3-4 tanesinde 90 dakika oynadı. Gayet iyi bir oyuncu. Ofansa çok katkı veremiyor, uzun pas atmıyor ama defansif görevini fazlasıyla yapıyor ve orta sahadaki arkadaşlarına iyi paslar çıkarıyor. Selçuk'la bi sorun yaşayacağını sanmam. Çok da iyi top saklıyor.

De Jong'un da bi o kadar maçını seyretmişimdir. Zaman zaman sert müdaheleler yapıyor. Ama Melo da bize gelmeden önce bu yönüyle meşhur değil miydi? :) O da hayvandı. Her neyse işte.. De Jong da çok iyi top kapıyor, iyi pas çıkarıyor. Zaman zaman şaşırtmıştır beni paslarıyla. Ofansif olarak çok fazla katkı veremiyor ama ceza yayının orda görebiliyoruz bazen. O da oldukça teknik bir oyuncu.

Yani demeye çalıştığım, Melo alınmazsa takım için kesinlikle iyi olmaz. Ama yerine gelecek kişi daha önemli. Çıkıp "Melo'suz maçlarda şöyleydik, böyleydik" demesin kimse. O maçlarda Melo'nun oynamamış olmasından çok yerine kimin oynadığı önemli. Sivas maçı örneği verildi mesela, Türkiye Kupası'ndaki. Melo yoktu belki ama ileride Baros-Necati gibi en uyumsuz ikili vardı. Aydın Yılmaz takımın en etkili ismiydi, ikinci yarı çıkmak zorunda kaldı falan filan... Yani Melo'nun oynamamış olması tek sebep değil bu maçlardaki performanslarımızda. Şahsen ben Melo alınmadığı takdirde Lassana veya De Jong'u takımda görmeyi isterim, ikisi de çok kaliteli oyuncular.

Melo'dan kalitelisini almamız çok zor.

Kim mesela ? Arti bir ay kaldi nerseyse sezona

Biraz eksik boldlamışsın :) cümle şöyle; "şayet uçuk bir para talep ediyorsa, ozaman daha azına ÇOK daha kalitelisi RAHAT bulunur."

Yani bu adamın maliyeti bizim için elit kategorideki futbolcular kadar olacaksa, ozaman deymez. Çünkü okadar iyi değil. Eğer çok para vermem gerekecekse ozaman Gökhan İnler'i almaya çalışırım mesela. Hem de Türk, boşalan kontenjanla da gider sol bek alırım yabancı.

Bi hamleyle ROKET olur takım, uçarız. Melo'suz hem de. :b5:

Üst Alt