Bu Saatten Sonra Sn. Tudor'dan Beklentimiz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Saatten Sonra Sn. Tudor'dan Beklentimiz

aaaaa takım acayip değişmiş panpaaaaaaaaa 90 a kadar mücadele ediyoruz panpaaaaaaaaaaaa tudor takımı değiştirdi panpaaaaaaaa :asd22: :asd22: :asd22: :asd22:

geçtiğimiz 4 hafta boyunca bu yorumları okumaktan artık kusma noktasına gelmiş iken nihayet ak göt kara göt ortaya tekrar kabak gibi çıktı.

Ulan 2 haftada bir takımın kondisyonunun değişeceğine ve sistemin 2 haftada oturacağına inanan adam çok açık ve net söylüyorum annesini leyleklerin düdüklediğinede inanır.Bu elindeki malzeme aynı iken guardiola gelse bu takımın ligdeki sırası dahi değişmez bu kadar açık ve net.

Önümüzdeki sezon Galatasaray' ın başında kalacaksa takımın ihtiyacı olan kaliteli transferleri yaptırtması. Tolga gibi De Jong gibi transferlere okey verecekse bu gece bıraksın görevi.

aaaaa takım acayip değişmiş panpaaaaaaaaa 90 a kadar mücadele ediyoruz panpaaaaaaaaaaaa tudor takımı değiştirdi panpaaaaaaaa :asd22: :asd22: :asd22: :asd22:

geçtiğimiz 4 hafta boyunca bu yorumları okumaktan artık kusma noktasına gelmiş iken nihayet ak göt kara göt ortaya tekrar kabak gibi çıktı.

Ulan 2 haftada bir takımın kondisyonunun değişeceğine ve sistemin 2 haftada oturacağına inanan adam çok açık ve net söylüyorum annesini leyleklerin düdüklediğinede inanır.Bu elindeki malzeme aynı iken guardiola gelse bu takımın ligdeki sırası dahi değişmez bu kadar açık ve net.

Riekerink gönderildiğinden beri yaptığım isyanımı gören bir renktaşımız.

Ayrıca Riekerink varken şampiyon yapamayacak diye gitmesini isteyenler Tudor'a gelince eh işte top oynasak yeter diyor. İkiyüzlü olmayın kabız eşek gibi kıvranmayın.

Riekerink gönderildiğinden beri yaptığım isyanımı gören bir renktaşımız.

Ayrıca Riekerink varken şampiyon yapamayacak diye gitmesini isteyenler Tudor'a gelince eh işte top oynasak yeter diyor. İkiyüzlü olmayın kabız eşek gibi kıvranmayın.

Senin gibi pislik bir kusu konusturdu ya oyunculara yaziklar olsun

Allah büyük,senin gibi Seref yoksunu olanlara elbet Birgun tokadi indirir

Yani açıkçası bu sezondan beklentimi uzun süre önce bitirdim. Bi zahmet Avrupa'ya taşısın bizi Tudor. Avrupa derken UEFA'dan bahsediyorum. Yoksa zaten ikincilik hayal.

Gelecek sezon takımda Muslera hariç 30 yaş üstü bir tane oyuncu bırakmaması beklentim. Sneijder'miş Selçuk'muş De jonk 'muş vs. vs. bir tane insan evladı kalmamalı bu takımda. Bence gelecek sezonki kadro planlaması ve transfer dönemi Galatasaray tarihinin en önemli dönemi olacak.

Haa derseki yönetim biz bunları yapamayız derhal istifasını sunup sebebinin yönetim olduğunu herkese ilan etmelidir...

Üst Alt