bu sezon 15. haftaya kadar super lig'de duran toptan gol atamayan 2 takım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

bu sezon 15. haftaya kadar super lig'de duran toptan gol atamayan 2 takım

Evet memnun değilim, hatta bizim maçları izlerken sıkılıyorum ama 2 ayda hocayı satmak nankörlüktür. Ben eminim yine şampiyon olacağız ama şampiyonluktan daha öte beklediğim artık hocadan iyi oyun oynatması. Zaten başaramazsa da kendi bırakır hoca. Varsın bu kadar kredisi olsun dimi?

2 ay degil, 2 sene desek belki daha dogru olur. Biz gecen sene de futbol oynamıyorduk. Seyir zevki olan, arkana yaslanarak , zevkle izlediğin 5 maç yazabilir misin son 2 senede?

Benim yazdıklarım arsivde duruyor. Takımın bircok problemi var. Mesela , duran top sorununu belki 50 defa yazmışımdır. FT buna bile care bulamadı. Istatistikler ortada. CL de ön kötü takımız, TSL de gol atamayan , 130 m€ luk kadroya ragmen hala takviye!! bekleyen bir takımız..

Kredi kredi nereye kadar? CL de final oynatan takımın hocasını kovuyorlar.. Sen hala kredi diyorsun.

basta belhanda butun ortalari on direge kestigi icindi
ondan sonra atamadiysak gercekten sasirtici
ben de belhandayla alakalı sanıyordum ama topun başına kim gelirse gelsin o lanetli bölgeye atıyor kornerlerde :crushed:
frikik desen zaten en son ne zaman attık hatırlamıyorum, heralde eren lokomotive atmıştı galiba

hem kullanmayı bilmeyen hem kullandırmayı bilmeyen 1 organizasyon var gibi

heis bunu sen mi kacirmistin gectigimiz aylarda
yok reis baktı şampiyonluk geliyor kendisi veda etmişti. linç denilen şeyde doğrandığımız maçta cimbomumuza hakemle maç kazandı diye çamur atılmış 10 12 arma sevdalısı bi araya gelip medenice gerçekleri tokat gibi alnına alnına çarpmıştık. 10 12 sevdalı yürek arasında sende vardın reis

yok reis baktı şampiyonluk geliyor kendisi veda etmişti. linç denilen şeyde doğrandığımız maçta cimbomumuza hakemle maç kazandı diye çamur atılmış 10 12 arma sevdalısı bi araya gelip medenice gerçekleri tokat gibi alnına alnına çarpmıştık. 10 12 sevdalı yürek arasında sende vardın reis

elbette ustat her zmn boyle heriflerle mucadelede elimi tasin altina koymusumdur. (y) 🤝

antremanlarda bunun üzerine taktiksel çalışma yapılmıyorsa gayet normal bir sonuç.gerçi sadece ön direk çalışması yapılıyor herhalde. 2 senedir ne kadar korner varsa hep ön direğe orta yapılıyor!

Üst Alt