bu sezon 15. haftaya kadar super lig'de duran toptan gol atamayan 2 takım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

bu sezon 15. haftaya kadar super lig'de duran toptan gol atamayan 2 takım

Sadece buna sucu atmak haksizlik olur ustat.Hicbiri duzgun acamiyor.Olur da duzgun acilirsa da topa vuran olmuyor.Bu takim idmanlarda duran top calismiyor cok net.FT Ocak'la falan ugrasacagina su ise bir cozum bulsun

Evet sadece Belahanda’nın suçu değil. Ömer iyi kullanıyor mesela son zamanlarda ama vuran olmuyor yine dediğin gibi, vursak kötü vuruyoruz falan.

Çok net duran top çalışılmıyor maalesef belli, karambole kullanıyoruz.

Zaten bu takım idmanda ne çalışıyor ben anlamadım, taraftara açık bir idmana forumdan 2-3 kişi gitsin de izleyip bize de anlatsın.

Evet sadece Belahanda’nın suçu değil. Ömer iyi kullanıyor mesela son zamanlarda ama vuran olmuyor yine dediğin gibi, vursak kötü vuruyoruz falan.

Çok net duran top çalışılmıyor maalesef belli, karambole kullanıyoruz.

Zaten bu takım idmanda ne çalışıyor ben anlamadım, taraftara açık bir idmana forumdan 2-3 kişi gitsin de izleyip bize de anlatsın.

Ayak tenisi oynama ve bol bol pasta kesip tuketme disinda bir sey yapildigini sanmiyorum.

GS'dan daha az gol atan takimlara bi bakin
Kayseri (11)
Ankaragücü (8)
Antalya (12)
Denizli (11)

Biz,Konya ve Gztepe 13 atmisiz. ULAN ILK DEVRE BITIYOR SADECE 13 gol atmisiz. En az gol yiyen takimda biziz.

Vallahi atılan goller homojen şekilde dağılıp yenilen goller 1-2 maçta falan olsa benim için problem olmaz diyeyim.
1-0 olsun bizim olsun diye bir klişe var doğru isler yapılırsa şampiyon yapar.
Şu çok az gol attık goygoyunu bırakalım. Her mac bir gol atıp gol yemeyelim bana kafi. Tamam gol demek güzel futbol demek ama gel gelelim 5 gol atan da 3 puan alıyor 1 fakli galibiyet alan da.

##Hemen bir portekizli hoca##

Vallahi atılan goller homojen şekilde dağılıp yenilen goller 1-2 maçta falan olsa benim için problem olmaz diyeyim.
1-0 olsun bizim olsun diye bir klişe var doğru isler yapılırsa şampiyon yapar.
Şu çok az gol attık goygoyunu bırakalım. Her mac bir gol atıp gol yemeyelim bana kafi. Tamam gol demek güzel futbol demek ama gel gelelim 5 gol atan da 3 puan alıyor 1 fakli galibiyet alan da.

##Hemen bir portekizli hoca##
Üstat acaba kriterlerinizi karşılayabiliyor muyum?
1575225139789.png
Yarın işe başlayabilir miyim? Sigortamı kendim öderim...

Üst Alt