Bu son gece! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu son gece!

Cevap: Bu son gece!

kongreden önce istifa etseydi, bugün taraftar o stadı veda etmek için doldururdu.

inat inat inat inat nereye kadar.

Bizde cins bir milletiz. Hakkımızı helal etmiyoruz. Kurtulduk diyoruz. Şöyleydin böyleydin ohh diyoruz. Adam Allah gecinden versin 2-3 sene sonra vefat ederse, efsane başkan felan diyerekten üzüntüler saçıyoruz. Hakkınızı helal edin, teşekkür edin bu kadar da kalın bence. Sonra fikirler çok kolay değişiyor. :)

belki hakkımı helal edebilirim ama.Yaptıklarını asla unutmam.Bir daha geri dönmemek üzere defollllllll.

Bizde cins bir milletiz. Hakkımızı helal etmiyoruz. Kurtulduk diyoruz. Şöyleydin böyleydin ohh diyoruz. Adam Allah gecinden versin 2-3 sene sonra vefat ederse, efsane başkan felan diyerekten üzüntüler saçıyoruz. Hakkınızı helal edin, teşekkür edin bu kadar da kalın bence. Sonra fikirler çok kolay değişiyor. :)

Katilmiyorum , ben halen Ozhan Canaydina hakkimi helal etmedim. Olmesi bir sey degistirmez. Olunce yaptiklari yapilmamis mi sayiliyor. Biz Adnan Polati , veya diger isimleri sahsen taniyip , arkadasimiz akrabamiz diye seviyor degiliz ki .. Adami GS baskani veya hizmetleri icin seviyor ya da sevmiyoruz. Basarisiz kisileri neden sevelim ? Yakisikli karizmatik ya da iyi is adami diye mi.

the-end.jpg

Son senelerin en kötü (korku) filmi sona ermistir.

And the oscar goes to.....

Üst Alt