Bu Stat Bize Extra Extra Large - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Stat Bize Extra Extra Large

Cevap: Bu Stat Bize Extra Extra Large

Stadın bu şartlarına rağmen 30-35 bin ortalama yakalamak bence iyi bir rakam.

Yollar tamamlanır, metro ve otobüs seferleri rahatlarsa ilerleyen dönemlerde çok daha fazla rahabet görür.

Bence şuan kötümser olacak bir durum yok.

Haftada 2 lig maçı oynanıyor. Böyle fikstür olmaz. Büyük oranda tff'de sorumlu.

Önemli bir konuyu atlıyorsunuz. Benim gibi şike olaylarından dolayı süper lig izlemeyen bir çok insan var.

Ya nedir bu stad doluluk takıntısı. 35 40 bin arasındaki seyirciyi beğenmez olduk. Tarihimizdeki en unutulmaz maçlardan biri Neuchatel maçında bile 35.000 kişi yoktu. Sıkıntılar giderilim takım biraz ivme kazansın her maçımız full çeker beyler. Dont worry, be happy.

Dün stad 10-15 dakikada neredeyse fulldü bence, kac bin kisi vardi acaba tam olarak?

VIP bölgelerinin köseleri haric oralar bile dolmustu.

O stattin dolmasi icin yildiz oyuncu(lar) lazim.

Yıldız oyuncu değilde takımın sağlam bir istikrar ortaya koyması lazımm..

Stadın dolmamasının sebebi budur.. Biraz sağlam görüntü çizmeye baslasın Galatasaray sen o zaman bak o stata.. Yol - metro hikaye.. Dağları deler yine gideriz maça.

Galatasaray-Bursaspor maçında 8:55'de stadtan çıktım kız arkadaşımla. arabanın yanına 9:45de falan varabildim. Yatsıya kaldım yani :D

Konu direk silinip çöpe gönderilsin...

Daha bebeklik günlerini yaşayan ARENA'yı 100 senedir aynı yerlerinde olan stadların imkan ve ulaşımları ile bir tutamazsınız...

Bu stadın oturması için 5 sene gerekli....

Vizyonsuzluk bu, başka bir şey değil. Zamanla bu sayı artacaktır. Her seferinde aynı şeyleri söylemekten sıkıldım. O stada gitmeden ahkam kesmek kolaydır. Stadın yol sorunu, ulaşım sorunu, metro sorunu bla bla bla bir çözülsün, ondan sonra taraftara sıra gelir. Ben kimseye niye maça gitmedin demem şu durumda. Bir kere çektim, İstanbul'da olsam her maç çekerdim o çileyi ama insanlara "niye çile çekmeye gitmiyorsun kardeş?" diyemem.

kapalı ve numaralı tribünlerin fiyatı bir evin kira fiyatı kadar olmasın,ulaşım sorunları halledilsin görürsünüz o zaman çok mu büyük çok mu küçük:)

Neden maça gitmiyorsun?

Iki fanatik futbolsever konuşmaktadır. Biri :

- Maça gitmiyor musun?

- Ne diye gideyim?.. Oynanan futbol degil ki... Hakemler kötü…

Oynanan oyun, itiş, kakiş... Saatlerce gişe önünde, kuyrukta bekle... İçeride kavga gürültü... Çikişta vasita bulamiyorsun...

Digeri :

- Beni de tıpkı senin gibi karım bırakmıyor… ;)

Üst Alt