Üye Görüşü - Bu Takım Neden İtiraz Etmiyor? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Bu Takım Neden İtiraz Etmiyor?

- Kerem Demirbay ceza sahasında düşüyor kıvranıyor takım hiçbir şey olmamış gibi saçma sapan atağa devam ediyor. Ya Kerem'e yalancı diyorlar, ya başka bir talimat var.

- Halil Dervişoğlu ceza sahasında düşüyor herkes aynı şekilde 0 tepki, hatta kendi bile hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor.

- Mertens'in önünde rakip topu eliyle uzaklaştırıyor olaydan 1 dk sonra Torreira topu saçma sapan dışarı atıyor, 3-5 saniye kuru gürültü.

Kararlar değişmez, kartlar çıkar ama ortalık ateş alanına dönmeli sahada, neden korkuyorsunuz? Birileri takımı frenliyor mu?

Mertens genelde itiraz ediyor. Kerem yan cizgiye yakin bir pozisyonda faul bekliyordu diye futbol oynamayi birakip önce hakeme itiraz etti, sonra 4 hakeme dogru gidip itiraz etti.

Torreira'da VAR incelesin diye ve takim itiraz etme sansi olsun diye topu disari vurmadi mi?

Faul, penaltı vs konusunda itiraz etmeme konusu bir yana özellikle deplasmanlarda rakip takım oyuncularının zaman geçirmesine de Mertens ve Kerem Aktürkoğlu dışında itiraz eden olmuyor, bu da büyük bir sıkıntı.

Bizim oyuncular genelde ruhsuz davraniyor. Heycanlarinimi kaybettiler , yoksa takim icinde bir sorunmu var veya gruplasma mi var bilmiyorum ama derby maclar disinda maclari sanki kimse ciddiye almiyor. Yöneticilerden bile bir ses cikmiyor, cidden tuaf isler dönüyor bu sezon

bı torreira var itiraz eden. diğer futbolcuları anlamıyorum. kerem demirbay darbe alıyor ofsayttan kaçmaya çalışıyor.

Mertens gözünün önünde rakip eliyle topa vuruyor itiraz yine yok.

Bizimkilerin itiraz sekanslarını toplasan bir Tadic etmez. Herif FB aleyhine çalan her düdükte hakemin ensesinde bitiveriyor; hakemler de kendisini kibarca ikna etmeye çalışıyorlar!..O kadar abartsınlar demiyorum; keyifle sarı kartı yapıştırır hakemler ama sonuca tesir edecek pozisyonlarda birkaç kişi de uygun şekilde tepki göstersin bir zahmet...

İlk yarıdaki Halil’in pozisyonundan sonra yine kızmıştım niye itiraz etmiyorlar diye ama ikinci yarıda Torreira topu taça bile attı izlensin diye ama operasyon çocukları oralı bile olmadı.

Bence Hoca telkini. Kart sorunu yaşamak istemiyor geçen senede sınırdaki oyuncular cezalı duruma düşmeden sezonu bitirdik Okan Hoca'nın itiraz kartına tahammülü yok gibi.

mertens ve torreira biraz kıpındardı maç sonunda aktürkoğlu. türk hakemlere karşı yabancı 2 oyuncu ile nereye kadar? saha içinde bir yerli lider olmalı mesela abdülkerim önder olup topçuları isyan ettirmeli.

halil darbe yiyor düşüyor kıvranıyor kalkıyor kendi devam ediyor ya neden kıvrandın o zaman kalkıp hakame 2 laf etsene.

Koskoca galatasaray takımı var pozisyonu oldugunda takim olarak hakeme git izle baskisi yaptiramiyoruz. Etrafini saracak hepsi eliyle varı isaret edecek kimildamadan bekleyecek.

Psikolojik baskıı yok

Üst Alt