Üye Görüşü - Bu Takım Neden İtiraz Etmiyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Bu Takım Neden İtiraz Etmiyor?

fener'in kayseri deplasmanında, kayseri'nin kazandığı bir penaltı var hatırlarsınız. fbli topçunun eline çarpan. o kadar şiddetli çarptı ki, hatta fbli topçu elini falan tuttu acıdı diye. o kadar bariz penaltı.

ona bile 5 dakika itiraz ettiler.

şu demirbayın pozisyonunda nasıl var incelemesi gelmez. inanılır gibi değil.

bu takım KIZ GİBİ TAKILAN SELÇUK kaptan olduktan sonra kimyası bozuldu.

yeni şey değil. 85 defa söyledim. rakibin taca itiraz ediyor 8 kişi, sen mal mal hakeme bakıyorsun sahada. seni çok severler daha!

Etseler ne olacak? Torrera topu taça attı hakem elini kulaklığına bile götürmedi. Fenerin en ufak pozisyonuna bakıyorlar.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abdülkadirin topu tokatladığı pozisyonda topu taca attık incelensin diye gene değişen bi şey olmadı. Bu sene şampiyonluk tescilli şikecilere peşkeş çekilmiş başka açıklaması yok

Sezon başı seni fazla eleştirdiğim için kendi adıma bir kez daha özür diliyorum Danimarka milli takımındaki açıklamalarından sonra kendisine karşı ciddi tepki göstermiştim ama gerçekten çok karakterli futbolcu sahadaki tepkisi için ayrıca teşekkür ediyorum Nelsson olmasa kimsenin umrunda değil helal olsun.

643gbqu.png

azbz9vm.png

Bence yönetim o basın toplantısında bilerek sakinliğini korudu son atılan videoda da son noktayı koydu biz sizi uyardık siz anlamadınız dedi Şuan iyide oldu camia kenetlendi f5 kendi yarattığı kaosun içine kendi düştü Şuan şampiyonluk yakın meşaleleri yakın abilerim renktaşlarım

Bence yönetim o basın toplantısında bilerek sakinliğini korudu son atılan videoda da son noktayı koydu biz sizi uyardık siz anlamadınız dedi Şuan iyide oldu camia kenetlendi f5 kendi yarattığı kaosun içine kendi düştü Şuan şampiyonluk yakın meşaleleri yakın abilerim renktaşlarım
Ortada bir kaos varsa, o kaostan sağlam çıkan daima biz oluruz. Fener bunu bir türlü öğrenemedi.

Türkiye'de gerginliği en iyi yöneten kulüp Galatasaray'dır. İşin sonunda hep kaybeden taraf olmalarına rağmen her yıl inatla gerginlik çıkarıyorlar.

Ortada bir kaos varsa, o kaostan sağlam çıkan daima biz oluruz. Fener bunu bir türlü öğrenemedi.

Türkiye'de gerginliği en iyi yöneten kulüp Galatasaray'dır. İşin sonunda hep kaybeden taraf olmalarına rağmen her yıl inatla gerginlik çıkarıyorlar.
Sezon başından beri yazıyorum burada dışarıda da söylüyorum bu takım sezon sonu şampiyon olucak diye Fatih hocamın bir sözü var 8 de 18 de ayrıca biz winner bir takımız camiayız şampiyonluk yarışındaysak o şampiyonluğu söke söke alırız

Tek başına nelsson aldırıyor penaltıyı dikkat etmezlerdi asla. Halil aşıri sinirlendirdi beni mertensin attığı golde mesela . Olum bi tepki ver iki elini kafana götürüp gözlerini fal taşı gibi açmazsan tutunamazsin bu ligde hakkını da vermezler

Bu takım akıllanmaz, bu yönetim camia da akıllanmaz.

Sen birkaç sezon önce 1 GOLLE ŞAMPİYONLUK KAYBETTİN, 1 GOL İLE BAK

atacağın her gol önemli, averaj olarak rakibin önünde, penaltıların gollerin yeniliyor, ne vurdumduymaz rahat adamlarsınız ulan siz?

Üst Alt