Bu Ülkedeki Yalakalıktan Bıktım, Yeter! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Ülkedeki Yalakalıktan Bıktım, Yeter!

Özellikle satılık basının 7/24 yalakalık yapmasından ve milli takıma eleştiri yapmamasından sıkıldım, sanki milli takımı eleştirmek vatan hainliği

Ulan Fatih en cok kazanan 3. teknik adam Euro 2016'daki
Türk milli takımı topcuları prim pazarlığı yapan insanlar

İngilizler kötü oynayınca ingiliz medyası HAYVANLAR diye başlık atıyor

Türk milli takımı kötü oynayınca İNANIYORUZ DAHA BİTMEDİ diye başlık atıyor yalak medya

Ne bitmedi lan adamların topları direkten dönmese azıcıkta bitirici olsalar 7-8 tane gol yemiştik 1-0 a bakıp aldanmayın maçı izleyenler bilir minimum 5lik maçtı

Realde oynayan Hırvat 10 numara Modric top oynuyor Barçanın müzmin yedeği Türkiyenin 10 numarası arda kağnı gibi bekliyor

Medya hala yalakalık peşinde, Fatihin aldığı parayı eleştirecek, şu rezil oyunu eleştirecek delikanlı yok mu ulan, yalaka herifler

aynen katılıyorum.maç sonu trtspor-ntvspor-aspor-lig tv deki yorumlara bakıyorum hala fatih terim ve arda'yı yıkayıp yağlama modundalar:mad:

Eleştirince Orgasmen mı olacaksınız? Siz eleştiriyorsunuz işte hocayı onu bunu. Hoca olmasaydı saki bu turnuvada olacaktık pehhhh. Yok ya biz kendimizi ciddiden dev aynasında görüyoruz taraftar olarak ve en büyük sorun ülke futbolumuzda bu belkide.

Eleştirince Orgasmen mı olacaksınız? Siz eleştiriyorsunuz işte hocayı onu bunu. Hoca olmasaydı saki bu turnuvada olacaktık pehhhh. Yok ya biz kendimizi ciddiden dev aynasında görüyoruz taraftar olarak ve en büyük sorun ülke futbolumuzda bu belkide.

Yani yazdıklarımdan sadece Terime yapılan eleştiriyi çekip alıyorsun bravo, ülke futbolunun cacık olmadığı ülke kuruldugundan beri sadece 1 takımın 1 kere uefa kupası alması oldugundan belli, o beğenmediğimiz portekiz liginde kaç uefa kaç CL kupası var acaba

Yani yazdıklarımdan sadece Terime yapılan eleştiriyi çekip alıyorsun bravo, ülke futbolunun cacık olmadığı ülke kuruldugundan beri sadece 1 takımın 1 kere uefa kupası alması oldugundan belli, o beğenmediğimiz portekiz liginde kaç uefa kaç CL kupası var acaba
Hayır. Sadece terime değil ona buna da ekledim mesajımda. Yahu bu bizim takım daha dün İzlanda dan 3 yiğiyordu.
Tahhhh dünya 51ci ye kadar gerilemişti.
Altyapının olmadığı ülkende buraya gelmene af edersin sil zurna göbek atarak sevinmek gerekir. Çok kötü futbol ülkeyiz. Bunuda şükür vallahi. Potansiyel çok daha iyisine uygun ülkede ama söylemek ile bir yer varılmiyor.

Portugis ile kıyaslanamaz türkiye. Orası çok çok ilerde ülke olarak eğitim konusunda.

Söyle birsey var. Elestiri türü önemli burada, kimse Terimi sevmediginden falan elestirmiyor, millet üretken elestiride bulunuyor burada. Yani nelerin yanlis yapildigini konusuyor.

Medya'da ise bunlarin hic dile getirilmemesi net bir sekilde yalakalik'dir baska da birsey degil. Herkes de bir korku var soru sormuyor sormak istemiyor. Neden korkuyorsun kardesim acikca cik sor sorunu. Bu tek Terim ile alakali degil, cogu kez görüyoruz bunu cikip da basin toplantilarinda falan adam akilli soru sorulmaz hic.

Ne yani hic mi elestirilmeyecek bir adam, bir adamin her yaptigi dogru mu olacak da kimsenin sesi cikmayacak. Yanlis bu.

aga hakem temiz maç yönetti diyorsun nerdeyse türkiyeye düşmanı ilan ediliyorsun

tüm dünya işi gücü bırakmış türkiyeyi bölme parçalama derdinde ezikliğinde yaşayanlar var

türkiyeyi nerde görseler ellerinden gelen düşmanlığı yapıyorlar gibi düşünenler var

sen de eleştiri yapılsın bizim medyada diyorsun

yaparsan önce ft denen zırtarapor zaten seni terör örgütü üyesi ilan eder

bu ülkeden bir halt olmaz

koyverin gitsin

Hayır. Sadece terime değil ona buna da ekledim mesajımda. Yahu bu bizim takım daha dün İzlanda dan 3 yiğiyordu.
Altyapının olmadığı ülkende buraya gelmene af edersin sil zurna göbek atarak sevinmek gerekir. Çok kötü futbol ülkeyiz. Bunuda şükür vallahi. Potansiyel çok daha iyisine uygun ülkede ama söylemek ile bir yer varılmiyor.

Portugis ile kıyaslanamaz türkiye. Orası çok çok ilerde ülke olarak eğitim konusunda.

Kanka aynı şeyi diyoruz ama farklı diyoruz ben diyorum ki, evet ülke futbolu rezil, benim 1 tek takıldığım konu var

FUTBOL BU KADAR REZİLKEN FİYATLAR MAAŞLAR NEDEN AVRUPA İLE EŞİT?

Türkiye gibi bir ülkede max 500 bin euro olmalı futbolcu maaşı ama maşallah yedek kaleciler bile 1 milyon euroya yakın para alıyor

Demek istediğim HADDİMİZİ BİLELİM verilen paraları ona göre verelim

Sen Terim'in 3.5 milyon euroyu hak ettiğine inanıyor musun? Kov Terimi koy senelik 500 bin TL ye calısacak adam o da bu kadar top oynatır zaten

aga hakem temiz maç yönetti diyorsun nerdeyse türkiyeye düşmanı ilan ediliyorsun

tüm dünya işi gücü bırakmış türkiyeyi bölme parçalama derdinde ezikliğinde yaşayanlar var

türkiyeyi nerde görseler ellerinden gelen düşmanlığı yapıyorlar gibi düşünenler var

sen de eleştiri yapılsın bizim medyada diyorsun

yaparsan önce ft denen zırtarapor zaten seni terör örgütü üyesi ilan eder

bu ülkeden bir halt olmaz

koyverin gitsin

Birader bu ülkedeki bazı durumlar benim sinir sistemimi gerçekten çok zorluyor, futbolcu prim pazarlığı yapar, teknik adamı trilyonlar götürür, sen birşey diyince hain oluyorsun, ve işin kötüsü buna alkış tutan ciddi bir halk kitlesi var, avrupadan bu ülkeye dönenene kadar orda niye düzen kurmadım diyorum kendime, gerçekten sinir sistemimi bozuyor artık bu ülkedeki olaylar

eli götünde oynayan ardaya ispanya medyası bidon diyor

türk basını ispanyadaki bu haberi veriyor diye zırtarapor tarafından itin bir tarafına sokuluyor

ego şov yapıyorlar

biz eleştirilmeyelim havasında ft zaten hiçbir yenilgiyi kabul etmez bir bahane bulur

takımı hazırlayamadım demez

arkasına da eleştirilmeyi yasaklamış uzun reyisi almış

medya yalayıp duruyor mecburen

Kanka aynı şeyi diyoruz ama farklı diyoruz ben diyorum ki, evet ülke futbolu rezil, benim 1 tek takıldığım konu var

FUTBOL BU KADAR REZİLKEN FİYATLAR MAAŞLAR NEDEN AVRUPA İLE EŞİT?

Türkiye gibi bir ülkede max 500 bin euro olmalı futbolcu maaşı ama maşallah yedek kaleciler bile 1 milyon euroya yakın para alıyor

Demek istediğim HADDİMİZİ BİLELİM verilen paraları ona göre verelim

Sen Terim'in 3.5 milyon euroyu hak ettiğine inanıyor musun? Kov Terimi koy senelik 500 bin TL ye calısacak adam o da bu kadar top oynatır zaten
Futbolcular hak etmiyor ama büyük kısmı amatör futbolcular ile dolu milli takımını turnufa ya yolaya bilen herhangi bir hocaya 10 milyon versen yeridir.

Ama terim olayında farklı değerlendirmek gerekir diğerlerine göre. Adam sadece teknik direktör görevini yapmıyor tff de. Alt yapı projesini yürütüyor ve saire işte. Nasıl sonuç çıkacak bilmem de en erken 5-7 sene sonra beli olur işte

51. olurken ve 3 yerken kim vardı takımın başında. Bu altyapı sistemini son 20 seneni 16 sında bir fiil görev alıp kuramayan hoca kim?

Üst Alt