Buca - Galatasaray | Organizasyon | Yapıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Buca - Galatasaray | Organizasyon | Yapıldı

Cevap: 5. Hafta | Buca - Galatasaray | Organizasyon | 18 Eylül | 20.30

Maça gelmek isteyen arkadaşlar, bilet almak için Perşembe günü saat 4'te Hiltonun orada buluşacağız bilginize.

NOt; Cumayı Perşembeye çevirdik.

İzmir'e geldim ben.Kale arkasına gideceğim bir aksilik olmazsa.

Biz açıktan alacağız. Deniz durumun yoksa yardımcı oluruz pahalı değil biletler fazla.

Sonra ödeşiriz.

Biz açıktan alacağız. Deniz durumun yoksa yardımcı oluruz pahalı değil biletler fazla.

Sonra ödeşiriz.

Yok yok o bakımdan değil.Bizim deplasman klasik hep kale arkası.Açıklarda kimse bağırmıyor.Çekirdek çıtlayanların arasında zor olur maç izlemek.Bir kere denedim yıllar önce pişman oldum.

Yok yok o bakımdan değil.Bizim deplasman klasik hep kale arkası.Açıklarda kimse bağırmıyor.Çekirdek çıtlayanların arasında zor olur maç izlemek.Bir kere denedim yıllar önce pişman oldum.

İzmir'de öyle bir sorun yok. Sen de gelebilir misin perşembe günü saat 4 de hilton'un önüne ?

Stad full dolacak. Cuma günü alacaktık ama bilet kalmayabilir diye 1 gün erkene çektik.

Cevap: Buca - Galatasaray | Organizasyon | Buluşma Perşembe saat 16.00 da Hilton önün

Deniz açık, kale arkası farketmeyecek.

Hepsi uA olacak.

Alsancak'taki Hilton değil mi bu?Ben ailem ile konuştum.Geliyorum.

Üst Alt