Buca - Galatasaray | Organizasyon | Yapıldı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Buca - Galatasaray | Organizasyon | Yapıldı

Cevap: Buca - Galatasaray | Organizasyon | Buluşma Perşembe saat 16.00 da Hilton önün

Deniz Karşıyaka'da kalıyormuş ondan söyledim :).

Cevap: 5. Hafta | Buca - Galatasaray | Organizasyon | 18 Eylül | 20.30

Karşıyaka'da oturuyorum ben de :) .

Ne güzel.Çok güzel burası gerçekten.Bişey diyeceğim.Bilet sorunu kesin olmaz değil mi?Ailemin tanıdıklarından rica edecektik,bu organizasyondan sonra tanıdığa biz hallediyoruz diyeceğiz çünkü.Sıkıntıya girmeyeyim sonra.

Ne güzel.Çok güzel burası gerçekten.Bişey diyeceğim.Bilet sorunu kesin olmaz değil mi?Ailemin tanıdıklarından rica edecektik,bu organizasyondan sonra tanıdığa biz hallediyoruz diyeceğiz çünkü.Sıkıntıya girmeyeyim sonra.

Yok ya olmaz.

Yarın çıkıyor satışa.

2.gününde bitmez heralde.

50 bin kişilik stad.

Ne olursa olsun bana uyar.Ama ben bileti önceden bulabilirsem bulmaya çalışacağım.Yanlış anlamayın yani garanti olsun diye.Organizasyona geliyorum ama onda sorun yok.

Tamam. Toplu olarak Perşembe diye karar verdik. Gidip alabilirsin bileti sorun olmaz. Numara yok zaten.

Maç günü erkenden girmemiz lazım stada.

Tamam. Toplu olarak Perşembe diye karar verdik. Gidip alabilirsin bileti sorun olmaz. Numara yok zaten.

Maç günü erkenden girmemiz lazım stada.

Tamam.Ben zaten bilet bulup bulmadığımı da buraya yazarım ki ayrıca sorun teşkil etmemek için.Organizasyonda kesin varım her koşulda.

Cevap: Buca - Galatasaray | Organizasyon | Buluşma Perşembe saat 16.00 da Hilton önün

Evet arkadaşlar kesin gelecekler yazsın.

biletler ne kadarmış? ve nerden alınıyor biletler?

Bileti aldın mı yoksa yarın bizle almaya gelecek misin ?

Her türlü geleceğim demiştin ya.

Daha bize haber gelmedi.Şu anlık orada alacağım gibi gözüküyor.Ben bilet alma durumu olursa haber vericem.Buraya bilet ile ilgili bişey yazmazsam orada alacağım demektir.Haberiniz olsun.

Daha bize haber gelmedi.Şu anlık orada alacağım gibi gözüküyor.Ben bilet alma durumu olursa haber vericem.Buraya bilet ile ilgili bişey yazmazsam orada alacağım demektir.Haberiniz olsun.

Tamam Deniz. Özgür abi ve Caner geliyor. Benim 2 arkadaşım da gelecek haber vereyim dedim.

Ben de alıcaktım bugün bilet.Açıktan alıcam.Geliyorum ben de GSC ahalisi.

Üst Alt