Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Valla benim arzum hep UEFA Ligi'nde devam etmekti. Kadro yapı ve tecrübemizle Şampiyonlar Ligi'nde üst tura çıksak da yolumuz çok uzun olmaz. Bu yüzden 3. lük uzun vadede daha çok işimize yarar gibi.

önümüzdeki maçı alırsak manunun bragaya iteleyeceğini düşünürsek 2. liğe yerleşiyoruz grup ve heyecan yeni başlıyor hele deplasmanda cluju yenelim siz o zaman görün grubu.

Aslında o kadar kötü başlamamıza ve 3. maçlar sonunda hala 1 puanda olmamıza rağmen, 2. olmak çokta ulaşılmaz değil. Peki biz başarabilir miyiz? şuan çok mümkün gözükmüyor. Bakalım zaman neyi gösterecek.

gurutptan çıkmasına çıkarızda gerek yok ne gerek var?

bu kadroyla cl üst turu ağır gelir uefa yeterli 3.olmak iyidir.

gruptan çıkmak çok da hikaye değil lucenin şaktaru bugün chealseyi evirmiş biz belki aynı bütçeyle ilk gol ve ilk puanımızı kutluyoruz..

fatih hoca diyorsunya hani neden hep gol yiyoruz?

şans tamam aleyhimizde bu sıralar ama dani semih le takım mı kurulur şam. ligi için?

lucescu babamın oğlu değil ama çok net anımsıyorum beşiktaşın başındayken bir maçta geri koşmadı kaptırınca diye 25.dakikada almıştı oyundan ahmet hassanı..

savunmayı daha çok önemsemek şart bu arenada yani..

tahminin ne boş konuşma derseniz:

3. olup uefayı alırız yine derim felsefe elemeli maçlarda daha işe yarıyor:)

evet : ) ama bizim şansızlığımız ve hatalarımız yüzünden aldı o sidikliler puanları.

Iki takimda bizden daha iyi oynadi :sad007:

Cluj iki orta acti, biri gol.

Onlarin teknik direktoru neden defansif oynadi hic anliyamadim, eger ayni oyunu devam ettirselerdi bir daha gol bulabilirdi.

4. maclardan sonra

Manu disarida yener eder 12

Braga hala 6

Cluj 4

Galatasaray 4

5. mac

Manuya bagli eger 12 yi kaptik ciktik grubdan guzel bi kadro ile cikarlarsa bizim icin... 3 puan yoksa 1 puan dersek Bragada berabere kaldi veya cluj kazandi diyelim

Manu 12/13

Braga 3/4

Cluj 5-7

Galatasaray 7/5

Grub son maclara... Manu bi guzellik yapar alir maci... Cluj kalir 7de.. Ama bizim Bragayi mutlak kazanmamiz gerekir ve evet... Benide yazin...

:ayatollah:INANIYORUM:ayatollah:

enteresan şeyler oluyor.

ligde daha sezon başı ve 3 haftadır kazanamıyoruz ama hala lideriz.

CL'de tek puanımız var ama alacağımız bi deplasman galibiyeti herşeyi değiştirebilir. hala azımsanmayacak şansımız var. bu grupta ikinci takım 7-8 puanla tamamlayacak büyük ihtimal.

--------

:tiphat:

adsc4b1z5.png

4. maclardan sonra

Braga hala 6

Cluj 4

Galatasaray 4

5. mac

Manuya bagli eger 12 yi kaptik ciktik grubdan guzel bi kadro ile cikarlarsa bizim icin... 3 puan yoksa 1 puan dersek Bragada berabere kaldi veya cluj kazandi diyelim

Manu 12/13

Braga 6/7

Cluj 5-7

Galatasaray 7/5

Grub son maclara... Manu bi guzellik yapar alir maci... Cluj kalir 7de.. Ama bizim Bragayi mutlak kazanmamiz gerekir ve evet... Benide yazin...

Braga nasıl 6?

4. maclardan sonra

Braga hala 6

Cluj 4

Galatasaray 4

5. mac

Manu 12/13

Braga 6/7

Cluj 5-7

Galatasaray 7/5

braganın 3 puanı var renktaş. bukadar kısmetsizlik ve basiretsizlige ragmen hala şansımız var. sonuna kadar zorlayacaksın zaten. kaybedersen degil pes edersen yenilirsin diye cümlemiz var.

Bence üçüncülük de iyidir bizim için. Avrupa ligi'nde iyi şeyler yapabiliriz. Deplasmanlarda daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Ben inanıyorum da benim inanmam neye yarar.

Şubat ayında Avrupa'da devam ediyor olalım da hangi kupada olduğumuz pek farketmez.

İtiraf ediyorum.

Bir an penaltiyi atamayınca gol atamadan grubu bitereceğiz diye düşünmedim değil..

Sonrada isyana bağladım.

Kaleyi bulmayan şutu yok adamların.

Kaleyi bulan şut 1, gol 1..

İnanamiyorum hala..

Ama ümitlerim var hala.

Cluj'u yeneresek ve Manu Braga'yı yenerse 4 puanda 3 takım fixleniyor.

Cluj içeride Braga yenip biz manudan puan alırsak büyük ihtimal son maçta 1 puan yeter.

Ama en kötü 3. olalım.Artık hesaptan çok iş yapmak lazım yenelim Cluj'u sonra olacakları görelim

Cluj'u yeneresek ve Manu Braga'yı yenerse 4 puanda 3 takım fixleniyor.

Cluj içeride Braga yenip biz manudan puan alırsak büyük ihtimal son maçta 1 puan yeter.

Ama en kötü 3. olalım.Artık hesaptan çok iş yapmak lazım yenelim Cluj'u sonra olacakları görelim

Bence hiç ince detaya gerek yok.

Bütün maçları yenersek çıkarız, o kadar.

Üst Alt