Bülent Ataman: "Emenike Fener ile Anlaştı"


Bülent Ataman: " Emenike büyük ihtimalle Fenerbahçe ile anlaştı.Bülent Ataman : ''Emenike oynamayarak hata etti''Fenerbahçe'nin Karabükspor'u 1-0 yendiği maçta oynamayan Emenike için ilginç açıklamalarda bulundu.Sakatlığı geçmediği gerekçesi ile oynatılmayan Emenike için Maç sonunda açıklamalarda bulunan Karabükspor kalecisi Bülent Ataman Sahada mücadele eden şerefli arkadaşlarımı kutlarım, Emenike maçta oynamayarak hata yaptı diye açıklamalarda bulundu.Kanaltürkde yayınlanan Telegol programına bağlanan Bülent Ataman yaptığı ilginç açıklamaları çok gündemde kalacak gibi
 
Cevap: Bülent Ataman "Emenike Fener ile Anlaştı"Profesyonel futbolcu ne olursa olsun çıkıp oynar. Bakıyoruz şimdi Emenike'nin yaptığına. Fenere gitmesi çok normal karakter uyumu %100 olmuş.
 
Cevap: Bülent Ataman "Emenike Fener ile Anlaştı"Artık çok sıkıcı bir hal aldı. Bir an önce başkanımızı seçip, transferlerimize vs. odaklansak. Kendileri çalıp, kendileri oynasınlar. Açıkcası hiç umrumda değil. Afedersiniz ama ligin şu durumu tek kelime ile rezalet..
 
Cevap: Bülent Ataman "Emenike Fener ile Anlaştı"Yücel İldiz:Emenikeye 2 kere sordum.Kendimi iyi hissetmiyorum dedi..Oyuncular emenikeye cephe almışlar..Direk kadro dışı bırakırım.
 
Cevap: Bülent Ataman "Emenike Fener ile Anlaştı"Biz Abdullah Avcı ile anlaşdığımızda neler demişlerdi..Maç öncesi böyle birşey olyurmu demişlerdi..Vazgeçmişdik.
 
Cevap: Bülent Ataman "Emenike Fener ile Anlaştı"Ben Gaziantepspor olsam, Emenike'ye tüm paramı dökerdim.

Seneye o hücum hattı ile rahat şampiyon olurlar. :)

Bir tane de defans oyuncusu alırsa,Gaziantep Bursa olur.
 
Cevap: Bülent Ataman "Emenike Fener ile Anlaştı"Emenike bu hareketiyle Fenerle çok iyi anlaşır.

Seneye futbolu bırakır zaten Emenike gelmiş 35 yaşına.
 
Cevap: Bülent Ataman "Emenike Fener ile Anlaştı"Ayıp ettin Bülent. Hani tüm Türkiye olarak salağa yatacaktık? :ays:
 
Cevap: Bülent Ataman "Emenike Fener ile Anlaştı"Rusya ve Ukrayna futbol için en berbat iklim koşulları ile bile Turkiye'ye fark attı. Ligin 2. yarısında oynanan tüm maçlar (özellikle bizim maç) Federasyon tarafından Fenerbahçe'ye hediyye edilmiştir. Türk futbolu ile alakası olmayan ve geçen sezonlarda "Fenerbahce hep öne geçince şike yaptı diyorsun" diyen arkadaşım bile "Bariz şekilde Fenerbahçe'yi Şampiyon yapmağa çalışıyorlar" diyor. Tek umut geçen sezonun son maçındakı gibi gelecek maçlarda da topun sanki birisi müdahele ediyormuş gibi kaleye girmemesi. Her halükarda biz kendi halimize ağlıyalım. İşin tek tesellisi olacağımız kısmı Fenerbahçe şampiyon olursa da belki gelecek olan yonetim daha çok sorumluluk hissedecektir.
 
Cevap: Bülent Ataman "Emenike Fener ile Anlaştı"Satilmislar. Etik metik diye atip tutanlara duyrulur. Fenerbahce´ye cok yakisir o karaktersiz. Hic sasirmadim
 
Cevap: Bülent Ataman "Emenike Fener ile Anlaştı"Emenike:Sakatlıkdan dolayı oynamadım..İyide burda çelişki var..Hocası başka diyor, Bülent ataman başka diyor.Yücel İldiz:Kendini iyi hissetmiyormuş.

Bülent:Hiçbirşeyi yok.
 
Cevap: Bülent Ataman "Emenike Fener ile Anlaştı"Emenike:Önümüzdeki maçlardada forma giyemeyecem..Zaten giyersen laf olur..Sakın giyme:)
 
Cevap: Bülent Ataman "Emenike Fener ile Anlaştı"Emenike:Sakatlıkdan dolayı oynamadım..İyide burda çelişki var..Hocası başka diyor, Bülent ataman başka diyor.Yücel İldiz:Kendini iyi hissetmiyormuş.

Bülent:Hiçbirşeyi yok.

iyi değildi demiyor hissetmiyormuş diyor ki bülent atamanda bilerek hissetmiyormuşu söylediğini söylüyor yani bir fark yok
 
Üst Alt