Bülent Korkmaz | 2008/2009 Sezonu A Takım Teknik Direktörü - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Korkmaz | 2008/2009 Sezonu A Takım Teknik Direktörü

Cevap: Bülent Korkmaz | Teknik Direktör

Ersan provakasyon yapıyorsun gibi algılamaya başladım.

Yeter artık saçma sapan konuşma farketmez istersende konuş ama burda konuşamıyacağın kesinleşecek bu gidişle...

Ne demek Galatasaray'lılığından şüphe ediyorum bunu bi açıklarmısın?

Ersan provakasyon yapıyorsun gibi algılamaya başladım.

Yeter artık saçma sapan konuşma farketmez istersende konuş ama burda konuşamıyacağın kesinleşecek bu gidişle...

Ne demek Galatasaray'lılığından şüphe ediyorum bunu bi açıklarmısın?

Terbiyesizlik yapma. Ne demek saçma sapan yazma/konuşma ?

Ne istersen onu yap.

Umurumda değil..

Haddinizi bilin,kaptanin G.Sarayliligini,adamligini tartismak size dusmedi,ayip denen bi sey var.

Terbiyesizlik yapma. Ne demek saçma sapan yazma/konuşma ?

Ne istersen onu yap.

Umurumda değil..

Düşün artık ben sana saçma sapan konuşma derken sinirlendiğin halini.Haddini bilmeden senin Büyük Kaptan'a söylediğin cümleleri kıyaslarsak sen kim oluyorsun demezler mi ADAMA...Ama sen tartışmaya açık olmuyacak kadar kişiliksiz olduğundan sana ne desek boş salametle...

İhraç edilmiş,dua etsin forum ortamındayız.Yoksa ben onunu ağzının payını verirdim de..

Bülent Korkmaz'ın Galatasaraylılığını tartışan adam acaba ne yapmış bugüne kadar Galatasaray için..

Korkmaz vasatı aşamadı

Teknik Direktör olarak takımımızın başında 16 maça çıkan Bülent Korkmaz'ın karnesi çok iyi değil

Sivas maçında Galatasaray'ın başında son maçına çıkan teknik direktör Bülent Korkmaz, görev yaptığı süre içerisinde vasatı aşamadı. Sezonun 22. haftasında Sarı-Kırmızılı takımda teknik sorumluluğu üstlenen Korkmaz, Süper Lig'de 13, UEFA Kupası'nda 3, toplamda 16 maçta görev aldı. Galatasaray, bu 16 maçta 8 galibiyet, 4 beraberlik, 4 yenilgi alırken, 21 gol attı kalesinde 18 gol gördü.

Bülent Korkmaz 90 dakika sonunda, 'Sivasspor ligin güçlü takımlarından biri. Zaten puan cetvelindeki yerleri de bunun en iyi kanıtı. Biz ligin son karşılaşmasında kazanmak için sahaya çıktı ve kazandık. Daha önce de söylediğim gibi kimin şampiyon olacağı bizi ilgilendirmiyordu. Kazanan futbolcularımı tebrik ve bize destek veren taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum' dedi.

Korkmaz, 'Yeni sezonda Galatasaray'da kalıp kalmayacağı şeklindeki bir soruya ise, 'Benim Galatasaray'la 1 yıllık daha sözleşmem var. Ancak yönetimle oturup konuşuruz. Benim için önemli olan Galatasaray'dır. Galatasaray için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bulunamayacağım fedakarlık yoktur. Ben elbetteki devam etmek isterim. Gelecek günler ne gösterir, bekleyip göreceğiz' diye yanıtladı.

Kaynak: Akşam

iddia ediyorum GS bulent korkmaz ile devam diyecek ve gelecek senede heba edilmis olacak

Ya bakın diyorum size.Bu takımı adam edebilecek tek ADAM GİBİ ADAM , Bülent Korkmaz'dır...

Bülent Hoca yabancılara karaktersiz dedi.Bu adamlar fifa'ya başvursa bedava kulüp değiştirirler.Başarılı olsun olmasın önemli değil.Ama gruplaşmayı körüklemekten başka nedir bu.Yerliler -Yabancılar diye.Bülent Hocamız kalsın yerliler istediği gibi borusunu öttürür.

Bülent Hoca yabancılara karaktersiz dedi.Bu adamlar fifa'ya başvursa bedava kulüp değiştirirler.Başarılı olsun olmasın önemli değil.Ama gruplaşmayı körüklemekten başka nedir bu.Yerliler -Yabancılar diye.Bülent Hocamız kalsın yerliler istediği gibi borusunu öttürür.

Olayları çarpıtmakta üstünüze yok yani bravo:005:

O lafı kime ettiğini hepimiz biliyoruz...

Zaten bu yıl 2. yarıda yerli futbolculardaki havalanma gözlerden kaçmadı.Gruplaşma olsun ki yabancıları ham yapsın yerliler yerli takım olsun takımımız Anadolu takımı gibi yıldız falanda istemiyor.Bülent gelecek sezon kalırsa Gençlerbirliği gibi düşmemeye oynarız.

Zaten bu yıl 2. yarıda yerli futbolculardaki havalanma gözlerden kaçmadı.Gruplaşma olsun ki yabancıları ham yapsın yerliler yerli takım olsun takımımız Anadolu takımı gibi yıldız falanda istemiyor.Bülent gelecek sezon kalırsa Gençlerbirliği gibi düşmemeye oynarız.

Bence Erciyes gibi düşeriz

Üst Alt