Bülent Korkmaz | 2008/2009 Sezonu A Takım Teknik Direktörü - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Korkmaz | 2008/2009 Sezonu A Takım Teknik Direktörü

Cevap: Bülent Korkmaz | Teknik Direktör

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Açıklama

B_4020_GSKLOGO_B.jpg

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı teknik direktörlük görevini 24 Şubat 2009 tarihinden bu yana sürdürmekte olan Sayın Bülent Korkmaz'ın kulübümüze sunduğu istifa yönetim kurulumuz tarafından kabul edilmiştir.

Sayın Bülent Korkmaz'a teknik direktörlük görevi süresince büyük bir özveri ile yürüttüğü çalışmalarından dolayı Galatasaray Spor Kulübü olarak içtenlikle teşekkür ediyoruz. Bülent Korkmaz'a bundan sonraki kariyerinde üstün başarılar dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü

Cevap: Bülent Korkmaz | 2008/2009 Sezonu A Takım Teknik Direktörü

Yolun açık olsun Bülent Hoca.Belki başka bi zamanda,başka bi görevde görürürüz seni yine bu takımda,kim bilir..

A Takım Teknik Direktörü Bülent Korkmaz'ın görevine yönetim tarafından son verilmiştir. Kendisine bugüne kadar verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür ederiz.

GSCimbom Yönetimi

Konu "Gündüz Kılıç Tarih ve Anılar Forumu" forumuna taşınmıştır.

Böyle bir taraftara böyle bir kaptan yakışmıyordu zaten..Yolun açık olsun Bülent Korkmaz..!!!

Hoşçakal Kaptan doğru olanı yaptın, yolun açık olsun.. Başarabileceklerine olan inancım az olsada şimdi sıra yönetimin kendi içindeki 'artıkları' temizlemesinde, kulubu asıl düzlüğe çıkaracak olan da bu.

bulentkorkmazgs.jpg

Sen bizi yıllarca "savundun" ama biz seni "savunamadık"

5-6 maç Bülent 'e katlanamadan yerden yere vuranları bundan sonra merak ediyorum kaç maç tahammül edecek..

"Sana Jübileyi de çok görmüştük"

Sana inanan taraftarlarının her zaman yanında olduğunu Unutma..

Seni savunmayı başaramadık affet bizi.

Yolun açık olsun

Güle Güle Kaptan! Bu geçen 7-8 haftayı hiç yaşamamış sayacağım. Sen Galatasaray'ın Kaptanı'sın. Hep öyle kalacaksın.

Üst Alt