Bülent Ünder Galatasaray'ın Başına Geçecek İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder Galatasaray'ın Başına Geçecek İddiası

Sarı kırmızılıların efsane ismi Ünder, “Biz Galatasaray’ın neferiyiz. Görevden hiçbir zaman kaçmayız” deyip 1 gün süre istedi. Tecrübeli hoca, büyük ihtimalle Cimbom’un başına geçecek.

BulentUnder1_7ZORT.jpg

Galatasaray’da, Mustafa Denizli’nin istifasıyla boşalan teknik direktörlük koltuğu için yönetim, Bülent Ünder’le görüştü. Orhan Atik’in pro-lisans krizi sonrası, altyapının başına getirilen Riekerink’le yola devam etmeye de sıcak bakmayan Cimbom’da ‘kalıcı çözüm’ adına tercih Bülent Ünder oldu. Bu kararda Ünder’in G.Saray’da futbolculuk, antrenörlük, teknik direktörlük, divan kurulu üyeliği yapmış olması ve camiayı yakından tanıması rol oynadı.

BAŞKAN ÖZBEK’LE GÖRÜŞTÜLER
Bülent Ünder, dün Türk Telekom Arena’ya gelerek Başkan Dursun Özbek ve idarecilerle görüştü. Ünder, görüşmede Galatasaray yönetiminden gelen teklife, “Biz Galatasaray’ın neferiyiz. Görevden hiçbir zaman kaçmayız” dedi. Görüşme sonrası tecrübeli hoca, 1 gün süre istedi. Yönetimin, yüzde 80 oranında Bülent Ünder’le anlaşacağı ve başarı endeksli bir sözleşmeye imza atacağı öğrenildi.

3. OLUNMAZSA KİMSEYE PRİM YOK
Sarı kırmızılı yönetim, futbolcularla bir araya geldi ve sezon sonundaki tabloya göre prim ödeyeceğini açıkladı. Buna göre G.Saraylı oyuncuların aldığı galibiyetlerde hak kazandıkları primler havuzda toplanacak. Cimbom ligi 3. bitirirse bu primler dağıtılacak. Aksi takdirde hiçbir oyuncuya ekstra para verilmeyecek. Ayrıca yönetim, Türkiye Kupası’na da özel prim belirledi...

Hurriyet

2010-2011 sezonunu yeniden yasamak icin elimizden geleni yapiyoruz.

Bu herif Pino'yu kesmisti.Simdi de Sneijder'e falan takarsa hic sasirmam.

Ayrica 2000-2001 sezonunda Samsun'un basindayken bizden 4 puan,fbden ise 0 puan alip fbyi dolayli yoldan sampiyon yapmis 1 adam.

“Biz Galatasaray’ın neferiyiz. Görevden hiçbir zaman kaçmayız” dedi.

:asd22:

Dursun hemen gitmeli. En sonunda kardeşini geçirecek başimiza.:(

Biz neferiz gerekirse kapının önünün temizleriz bırakın lan bu ayakları

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah korusun.Evlatçı,yabancı düşmanıdır kendisi.Ama bu şerefsiz,hain,karaktersiz Dursun ve yönetiminden her şey beklenir.

Bir yönetim bu kadar mi beceriksiz bu kadar mi isbilmez olur arkadas.

Tarihimizin en beceriksiz toplulugu bu yönetimdir herhalde. Ne kadar sacmasapan adam varsa bir araya gelmis, aralarindan bir tanesinin bile mi kafasi calismaz yahu.

Üst Alt