Bülent Ünder Galatasaray'ın Başına Geçecek İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder Galatasaray'ın Başına Geçecek İddiası

Gökmen Özdemir ‏@gokmnozdmr
Bülent Ünder kendi açısından çok mantıklı ve tutarlı bir cevap vermiş Galatasaray yönetimine, 'Sezon sonuna kadar yokum' demiş ++
Bir sene önce 65 yaşından büyük diyerek görevine son verilmişti Galatasaray altyapısında. Şimdi gençleşti mi ki dönsün?

Ben daha fazlasını beklemiyorum bu yönetimden zaten.

Bülent Ünder gelir, sezon bir şekilde tamamlanır. İlk fırsatta olağanüstü genel kurul toplanır ve Abdurrahim Albayrak'ın da listesinde olduğu yeni başkanımız seçilir. Sezon sonunda da Euro 2016'nın bitimiyle birlikte yeni teknik direktörümüz de belli olur. Daha sonra Podolski kesin olmakla birlikte, Sneijder veya Muslera'dan biri de takımdan ayrılır ve yeni transferler falan gerçekleştirilir. Anlaşılacak teknik direktörün çapıyla doğru orantılı önümüzdeki sezon ligdeki durumumuz belli olur ve ligi tamamlarız.

Gerçekleşecek senaryo bu.

Anlaşılan yine yalan yine yalan. Yok Favreymiş , Bielsaymış

Benim için en büyük transfer yönetimin ittirip gitmesidir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu yonetimden beklenmiyor tabi de bu sezonu bu adamla bitirip hatta simdiden bi yabanci ile anlasmamiz gerek.takimi izlesin transferleri filan ayarlasin uzakta kalsin simdilik

Ben daha fazlasını beklemiyorum bu yönetimden zaten.

Bülent Ünder gelir, sezon bir şekilde tamamlanır. İlk fırsatta olağanüstü genel kurul toplanır ve Abdurrahim Albayrak'ın da listesinde olduğu yeni başkanımız seçilir. Sezon sonunda da Euro 2016'nın bitimiyle birlikte yeni teknik direktörümüz de belli olur. Daha sonra Podolski kesin olmakla birlikte, Sneijder veya Muslera'dan biri de takımdan ayrılır ve yeni transferler falan gerçekleştirilir. Anlaşılacak teknik direktörün çapıyla doğru orantılı önümüzdeki sezon ligdeki durumumuz belli olur ve ligi tamamlarız.

Gerçekleşecek senaryo bu.

Güzel ve mantıklı senaryo. Seneye şampiyon oluruz. Ciddi yazdım renktaş.

Arkadaşlar! Renktaşlar! Gözünüzü seveyim, kimse bundan daha kötü ne olabilir kim olabilir? Tarzı sorular sormasın, büyük konuşmasın, bu yönetim ile en kötünün de kötüsünün olma ihtimali gerçekten yüksek. Adamlar sanki inadına yaparmış gibi sınır zorluyorlar hatalı yönetimde.

bulent undere teklif yapmak rezilligin son noktasi.

ama bulent underinde bu capsizlarin teklifini red etmesi super komedi.

koskoca Galatasarayin dustugu duruma bak. bulent under bile calismak istemiyor.

marka degerini baya arttirdi dursun reis. :hat:

Ali Naci kendi haberini yalanladı.:D

Sarı kırmızılı yönetimden aldığı teklif sonrası düşünmek için 1 gün süre isteyen Ünder, kararını bugün açıkladı.

Tecrübeli teknik adam, "Sezon sonuna kadar takım çalıştırmayı düşünmüyorum" dedi.

Kongre mi önce fb maçı mı?
Kongre önceyse dursun şutlanır maç önceyse herkes bu i.beleri yendik diye gevşek olur.

Üst Alt