Bülent Ünder | Teknik Direktör - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder | Teknik Direktör

Cevap: Bülent Ünder | Teknik Direktör

Çıktı sayılır.Hala diyorum herkes hücumcu kadroyu görünce süper olacağını zannediyor.Bilmiyor muydu Hagi futbolu.

Rijkaardla her zorlu maçta orta sahayı rakibe verdik.Bu maçtada kadro güzeldi aslında çıkması gereken kadroydu ama bir sürü pozisyon vereceğimizi bilmiyor muydu kimse.

Stancu boşuna mı Fener maçında 75 dakika sahada kaldı kötü oynamasına rağmen,kaç defa bekiyle geldi.Stancu olsa gökhan gönül o ortayı yapabilecek miydi..Şuursuz hücumları bırakalım.

ama hagi korkak yeaaaaaaaaaaaaaa futboluda bilmiyor

4 ofans ile çıkarsan böyle olur.

Alakası yok abi:) Ofansif bi kadro sürecek isen eğer her şeyiyle ofansif olmalı.Stoperler geniş alanda yakalanmaya hazır olacak kendilerini geriye atmayacak misal bizimkiler gibi.Mesafe çok açılıyo böyle.

Mesela ofansif diyoruz ama beklerden hiç bir katkı yok.Büyük takımlara bak vasat olarak gösterebileceğin 1 bek bulamazsın.Fenerbahçe sezon başından beri Andre santos-Gökhan sayesinde hiç olmayacak maçları çevirdi.2 tane iyi bekin varsa 2 kişi fazlasındır hücumda.Bu takıma sene sonu sağ ve sol beke çok iyi hücumcu 2 oyuncu alırlarsa iddia ediyorum çehresi değişecektir takımın.Önündeki adamların da performansını arttırır bu.

Alakası yok abi:) Ofansif bi kadro sürecek isen eğer her şeyiyle ofansif olmalı.Stoperler geniş alanda yakalanmaya hazır olacak kendilerini geriye atmayacak misal bizimkiler gibi.Mesafe çok açılıyo böyle.

Mesela ofansif diyoruz ama beklerden hiç bir katkı yok.Büyük takımlara bak vasat olarak gösterebileceğin 1 bek bulamazsın.Fenerbahçe sezon başından beri Andre santos-Gökhan sayesinde hiç olmayacak maçları çevirdi.2 tane iyi bekin varsa 2 kişi fazlasındır hücumda.Bu takıma sene sonu sağ ve sol beke çok iyi hücumcu 2 oyuncu alırlarsa iddia ediyorum çehresi değişecektir takımın.Önündeki adamların da performansını arttırır bu.

açıklamaların doğru ama dünyada benim bildiğim hiçbir buyuk takım bu kadar ofans oyuncusu ile maça başlamaz.ne madrid,ne barca,ne de diğerleri.

Savunma Neill- Servet-Cana-Insua olmali bence. Savunmada ne kadar az Turk oyuncu o kadar iyi. Sonucta Arif Erdem'in Semih'in falan gol krali oldugu bir ligden bahsediyoruz.

Savunma saglam olduktan sonra kondisyon da verdin mi takima oyle ya da boyle gol atiliyor bu ligde, ama Turk savunma oyuncularinin ne yapacagi belli degil ki, pozisyon almayi gectim, kafaya cikarlar iskalarlar, olmadik yerde geri pasi verirler, top ayaklarinin altindan kacar, geriden oyun kuramazlar vs.

hagi korkak, galatasaray büyük takım pino nerde kewell nerde, defansa çekilip korumaya çalışıyor yanlış diyen arkadaşları maçın özetini izlemeye davet ediyorum.

Seçim kararı alınınca herkes Bülent Hoca'nın şu anda Galatasaray'ın başında olduğunu unuttu. Adaylar havada uçuştu.

Comandanteye yapmadığımızı bırakmadık,son oynanan fenerbahçe maçında sakatlanan kazım ın yerine pinoyu almaması o maçı bize kaybettirdi ve bana göre yaptığı en bariz hata oydu...Gerek Alisamiyen.net te gerekse burda 4 4 2 oynatılınca tüm dertlerin biteceğini uman renkdaşlarım ilk Antalya maçında kazın ayağının öyle olmadığını gördü..16 yasından itibaren üst düzey futbolun içindeki Hagi,barcelonayı barcelona yapmış rijkaard bu işi bilmiyordu biz biliyorduk,yazık oldu..Şimdi mahalle kahvesinde en yaşlı en ağır abiyi mahalle takımının başına getirdik,Allaha şükür ediyorum buca ve kasımpasa 5 maç alamaz yoksa bu takımın bu antrenör ve futbolcularla alacağı maksimum puan 4 tür..Üzgünüm ,şoktayım...

ne berbat bir altyapimiz varmis ki hala bu durumda ilk onbire girecek kalitede oyuncu yokmus, hoca allahini seviyorsan surda son bir kac mac kalmis oynat ya hicbirsey kaybetmesin hedef yok hedef, giderayak belki yeni sezon icin oyuncu kazandirirsin bu takima.

Hayır aynı hatayı 2. kez yapmamızın nedenini anlamıyorum.

TD'lerin kapasiteleri bellidir, ne yapıp, ne yapamayacakları bellidir.

Bülent Ünder'i getireceksen, niye Hagi'yi gönderdin?

Takıma akıllı bi adam gelmiyecek mi kardeşim anlamadım gitti ya. Hala Mustafa Sarp oyuna giriyor. Hiç birşey yapmayan Kazım oyunda tutuluyor, Pino kenarda oturuyor, oyunda forvet yok.

Lan bırakın topçular kendi kendine takım kursun daha iyi ya.

Yeryüzünde Hagi'den kötü bi t.d bulamayız derken bunu bulduk.Sarp'la mutluluklar size sene sonu defolup gideceğin yere Sarp'ı da aldır.

mac sonunda sarpi övmüs pinoyu yerden yere vurmus ve birdaha takima giremez demis bülent hoca

Bu insanlar taraftardan bu kadar mu kopuk yahu. Açın iki taraftar sitesine girin yorumları okuyun bu taraftar ne düşünüyor diye. İnsanların nefret ettiği 3 adam (BAM) var ama gelen giden bunları oynatıyor hatta maçı kurtarsın diye oyuna sokuyor. Maçtan sonra da övüyor. Cinnet geçirmemizi mi istiyorlar ne yapıyorlar anlamadım. Hay Sarp'ınıza da Ayhan'ınıza da.

Gelen gideni aratmaya devam ediyor. Şurada 6 7 hafta idare et dediler. Kulübü karıştırdı 2 haftada.

Üst Alt