Bülent Ünder | Teknik Direktör - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder | Teknik Direktör

Cevap: Bülent Ünder | Teknik Direktör

Kulübe CV'mi yolluyorum beyler, 6 haftaligina hoca olmak için sansimi deneyecegim. Gelen geçen basimiza teknik direktör diye kesiliyor ne de olsa.

Hayatı boyunca ikinci adam olmuş birine takımı emanet ederseniz sonuç bundan farklı olmaz. Çapını tamamen yitirmiş insanların yönettiği bir takımda, teknik kadronun, oyuncuların çapsız olmaması anormal olurdu.

Hakkımı helal ediyorum deme gafletine düşüp, nasıl bir karakter zafiyetine sahip olduğunu açığa çıkaran zihniyet gurur duysun bu tabloyla.

Daha GSTV yaptığı yorumlardan hiçbir zaman GS'ı yönetebilecek bir altyapıya sahip olmayan Ünder'in bile kapasiteleri sınırlı oyuncularda ısrar edip, gençlere -hemde takımın hiçbir kulvarda iddiası kalmamışken- şans vermemesi camianın kuş kadar beyni olmayan insanlar tarafından yönetildiğinin ispatı.

Galatasaray'ı, en değerli sporcularını, değerlerini hiçbir platformda temsil edemeyen, savunamayan kabiliyetsizler topluluğu bunlar. Allah bunlar gibi karaktersiz, basiretsiz ve yalancı insanları bir daha musallat etmesin GS'nin başına.

Pino'nun gelecek sezon oynamayacağını Bülent Ünder mi belirleyecek. Bu Bülent Korkmaz'ın giderayak bize Sarp'ı kakalaması gibi bir şey olur.

Bu Bülent'ler hep 'EGO' mu oluyor? Pino olayı Ribery olayına benzerse kim sorumluluk alacak?

Genclere sans vercem dedin sevindik

Gittin BAM i oynattin hayal kirikligina ugratti

Okadar oyuncu varken pinoyu sucladin, defol git!

eni getirenler gibi yalanci ciktin.

Attın suçu Pino'ya:) Baros iyileşsin Bjk maçı sonrasıda Baros'u çizersin.Sende hocasın işte. Git yorum yap sadece. Hocasından yönetimine futbolcusuna kadar herşeyiyle rezil bi sene. Daha da zor toplanırız.

Gelirken bazı arkadaşlar Barış, Ayhan ve Mustafa'yı öven yorumlar yapan biri demişti ben de korkmuştum olamaz demiştim.

Doğru çıktı. Artık haftaya oynatır onları.

Amca defol git yahu.Nefret ediyorum sizin gibilerden artık.Yabancı düşmanı herifler.

E bu hafta maç seyircisizdi kime suç atıcak? Geçen hafta seyirci bozmuş tüm morallerini iyi hazırlandıkları halde yenilmişler. Öyle demişti. Bu hafta da Pino sabote etti. 2 haftaya da Baros gelir sabote eder sene sonunu getir 6 puan alamadan.

Ne sizden çektiğimiz. Rijkaard falan adammış bunların yanında ya. Mustafa Sarp'ı bile kadro dışı bırakmadı adam. Bizim ülkenin zihniyeti bu arkadaş.. Oyuncu kazanmaya değil kaybetmeye çalışırız.

Bize gelen teknik direktörler fantazilerini uyguluyor. Olaya bak. Sağ bek Neill, Sağ açık Sabri,Forvet Kazım. Bi hamlede 3 oyuncunun yeri değişiyor. Hagi de aynısnı yapıyodu. Acaba böyle yapınca aaa ne kadar zeki hoca dediğimizi filan mı düşünüyorlar.

Üst Alt