Bundesliga Maçlar Başlığı - Sayfa 149 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bundesliga'da oynadığı 6 maçtan sadece 1 puan çıkarabilen ve bu 6 maçta sadece 1 gol atabilen Köln 38 yaşındaki Claudio Pizarro ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.
DK45PhVXcAEnAs4.jpg

Dünyanın en boktan ligi. Para verseler, kafama silah dayasalar gene de izlemem.

hic sorma :asd22:

transfermarkt ückagitcilari kendi liglerine olur olmaz degerler giriyorlar. freiburg augsburg bremen hamburg hannover mainz gibi köy takimlarinin piyasa degeri saka gibi seviyelerde. leverkusene 200m yazmislar adamlar galibiyet alamadi daha :asd22::asd22::asd22:

türkiye ligine önemli bir oyuncu gelince ederini hemen %50 indiriyorlar

Leipzig - Bayern

kupa müsabakası var şuan ntvsporda. 2.yarı başlayacak. bruma oynamıyor. ilk yarı leipzig daha iyi görünen taraftı. tartışmalı bir penaltı/frikik kararı oldu leipzigin alehine. bayern ortasahası hiçbir şekilde üstünlük sağlayamıyor kaliteli ayaklarına rağmen. lewayı tek pozisyona sokamadılar ne kenardan ne ortadan

Bayern şu dakikasına kadar hakketmediği maçı kırmızı karttan sonra alır muhtemelen.

Bu arada Keita'nın bu seneki performansı kesinlikle bu bedellerle Liverpool transferini yapabilecek düzeyde değil, acaba Klopp ne düşünüyordur bu konuda. İzlediğim her maclarında yararından cok zararını gördüm. Umarım kafası tamamen L'pool'da olduğundan performansı böyledir yoksa sağlam bir kazık daha yaklaşıyor olabilir kırmızılara.

Bayern şu dakikasına kadar hakketmediği maçı kırmızı karttan sonra alır muhtemelen.

Bu arada Keita'nın bu seneki performansı kesinlikle bu bedellerle Liverpool transferini yapabilecek düzeyde değil, acaba Klopp ne düşünüyordur bu konuda. İzlediğim her maclarında yararından cok zararını gördüm. Umarım kafası tamamen L'pool'da olduğundan performansı böyledir yoksa sağlam bir kazık daha yaklaşıyor olabilir kırmızılara.
Keita konusunda kesinlikle katılıyorum. Bjk maçında izledim bende. Çok kötüydü. Ekstra hiçbir özelliği yoktu belirgin.

Sent from my SM-J710FQ using GSCimbom mobile app

Üst Alt