Bundesliga Maçlar Başlığı - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lewa'da dünyaları kaçırdı bugün. Bu arada Keita atıldığından beri kenardan maçı izliyor, Almanya'da yasak değil heralde bu olay ?

Bayern şu dakikasına kadar hakketmediği maçı kırmızı karttan sonra alır muhtemelen.

Bu arada Keita'nın bu seneki performansı kesinlikle bu bedellerle Liverpool transferini yapabilecek düzeyde değil, acaba Klopp ne düşünüyordur bu konuda. İzlediğim her maclarında yararından cok zararını gördüm. Umarım kafası tamamen L'pool'da olduğundan performansı böyledir yoksa sağlam bir kazık daha yaklaşıyor olabilir kırmızılara.
1 sene top oynayan 40-50ye gitmeye basladi artik. ligine göre bu bedel artiyor. klopp seneye hala liverpoolun basinda olursa gülerim :asd22:

kaziklanmaya alisti maalesef liverpool. hala su takima adam akilli bir stoper ve solbek almadilar mesela.

Zamanında ntvsporda alman ispanya kupası ispanya ligi basketbol ligi eurolig her şey vardı . Ne kadar fbli olsa da çok kaliteli kanaldı ama şimdi bakıyorum da unuttuk kanalın adını. Keşke şu adi sahibi adam gibi birine satsa da kanal eski günlerine dönse ama kapatacak heralde. Mesela eurosport alsa müthiş olur

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Seni hep Musap'la karıştırıyorum yav,bu adam böyle şeyler yazmaz diyorum sonra bir bakıyorum aa Egemen'miş.

2EEQoA.jpg

Üst Alt