Bünyamin Gezer: "Alex İtiraz Ediyorsa Haklıdır" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bünyamin Gezer: "Alex İtiraz Ediyorsa Haklıdır"

Cevap: Bünyamin Gezer: "Alex İtiraz Ediyorsa Haklıdır"

Türk hakemlerinden, Türkçe ve Türk hakemi yorumları/inanışları malesef bunlar. Aynı hakem arkadaş tahmin ediyorum ki, bir başka futbolcu içinde; "............ itiraz ediyorsa, kesin haksızdır.." şeklinde bir ifadeyide kullanıyordur. Demek ki Türk hakemi pozisyona göre değil, pozisyondaki futbolculara göre ağzındaki kornaya üflemektedir. Belkide yanılıyorum, fakat hakemin bu değerlendirmesi bana bunları düşündürüyor malesef.

Türk hakemleri için her zaman söylediğim bir tesbitim var; Türk hakemleri pozisyona ve kurallara göre değil, duygularıyla maç yönetmektedir ve pozisyonları değerlendirmektedir. Bünyamin Gezer bu ifadesi ve yorumuyla, ne kadar duygulu ve hisli olduğunu göstermiştir. Bu sözler Alex hayranlığını açıkça ortaya koymaktadır şeklindede yorumlanabilir. Ne çaldığı düdükten ve nede söylediği sözden haberi olmayan bu hakem karşısında ben Alex olsam bundan sonra, her pozisyona itiraz ederim ve böylelikle her pozisyonu kolaylıkla lehime çevirmiş olurum..

ulan yıllardır izliyorum alex i yan yana rakiple koşamayacak bencil takımından uzak biri

hoş ya mücadeleye girse bile bir saniye sonra kendisini geri çekip kollarını açıyor sonra düttt diye görevini bünyamin yavşağı gibi hakkıyla icra edenler oluyor.

TFF: "Aziz başkan hakemler konusunda isyan ediyorsa haklıdır"

MHK: "Aykut Trabzon'un penaltıları incelenmeli diyorsa haklıdır"

Şike, teşvik, emniyet, telefon kayıtları, metris, yeşil tarlalar, buğdaylar başaklar, uefa, platini, şampiyonlar liginden men, etik kurulunun raporu????

"Alex'e sorduk, şike yapmadık dedi, bizim için yeterli bir kanıt, hadi şimdi dağılın"

Bu lafı söylemek icin ya mal olmak lazım,ya da beyinsiz!

Sanane ulan Alex den,sen isine baksana!

Lan Bünyamin bana bak lan Şerefsiz adam ol adam sanane ulan Alex'ten yap maç yorumunu geç.

"I couldn't see" diyerek yabancı oyuncuları uzaklaştırmak istemesi, işine gelen pozisyonları görüp de bilerek düdük çalmadığını açıkça gösteriyor.

Sen bu kafayla maca çık Alex neye itiraz edersede onu yap tamam mı Bünyamin..!

E zaten bu ezikler, bu sezon coğu golü, Alex'in ve Emre'nin faul olmayan pozisyonlarından kazandıkları duran toplardan atmadılar mı?

Bünyamin Gezer icin en iyi cevabi dün Alex verdi. Alex yine büyüklügünü konusturdu. Büyüksün Alex. :ays:

yazıklar olsun,demekki büno fener maçlarında bu düşünce ile çıkıyormuş...allahın sopası yok elbet cezasını çekecek şikeciler...

Bünyamin Gezer 1 : Alex hakemi ... haklıdır.

Bünyamin Gezer 2 : O kadar taraftarın önünde Kadıköyde maçı tatil etsem 52 bin kişi beni linç ederdi.

EDİT:Boşluğa istediğinizi getirebilirsiniz.

Alpay Asma 1: Demek ki Kadıköyde ki derbide Alex orta yaptı ofsayt yoktur gol doğrudur ondan dedin.Penaltıya da Alex kendini yere atmaz diyerek penaltı çaldın.Verdiğin ucuz frikiklerde de Alex haksız yere kendini atmaz yere diyip çaldın vay anam vay.

Alpay Asma 2 : O zaman Muslera'nın tipini beğenmedin ben bunu atayım dedin barizden.Galatasaray'ın rengi sarı-lacivert değil ben bunu doğrayım her maç inceden inceye dedin.

Alpay Asma 3 : Aziz'in paraları sıcak,TFF ve MHK de arkamdayken cebim dolsun dedin değil mi Bünyamin.

Alpay Asma 4: İnsan ayrılır da bu kadar ayrılmaz be adam.

Üst Alt