Bünyamin Gezer: "Alex İtiraz Ediyorsa Haklıdır" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bünyamin Gezer: "Alex İtiraz Ediyorsa Haklıdır"

Cevap: Bünyamin Gezer: "Alex İtiraz Ediyorsa Haklıdır"

Yakında Alex'in formasında, Hz.Alex falan yazacak, ondan korkuyorum.

Bir 10-15 yil sonra Bunyamin Alex icin hadis de yazar.

"Bir gun Hz. Alex (r.a), bir macta Hz. Emre (r.a) ile paslasiyordu. O sirada rakip oyuncu yanlarindan gecti. Ben de onlarin yanindan gecmek elzem degil diye faul caldim"

Niye o dürüst (!) adam beles bir penalti ve ofsayt olan bir gol'den sonra 'gol gecersiz olmali' diye itiraz etmiyor ozaman lan adi serefsiz.

Alex futbolcu fln değil. Açın Güney Amerika forum sitelerinde takılın biraz. Elano dandiği bile daha meşhur Alex'den. Alex'i tanıyan yok Brezilya'da. Kaldı ki herif kendini yere atmaktan oyun oynayamıyor. Bırakın da, 3-5 aşırtma gol, 3-5 frikik golü de atsın. Yıllık 4M €'ya yakın para alıyor. Bunlardan spor basını bahsetmiyor ama Alex aldığı paraya oranla sıfır bir adam.

100 tane gol atmış. Ulan attığı gollerin %70'i Beşiktaş'a attığı gibi popoya, dirseğe çarpıp balık şeklinde attığı goller. %25'i da kaleci hatası, rakip hatası vs... Geriye kalan %5'de de frikik fln atıyor arada işte o kadar.

Kaldı ki süper bile olsa tamamen şaibeli lig de iyi. Alex iddia ediyorum bir İspanya liginde bile yapamaz. Kaldı ki Premier'de, Bundesliga'da fln top diye oynarlar Alex'le.

Bilmem hatırlar mısınız? Bizde bir Lincoln vardı. Lincoln'ün sol ayağı, 3 tane Alex etmezdi mesela.

Alex sadece kafa yapısı itibariyle iyi. Efendi takılıyor fln işte.

Lincoln biraz Tevez style takıldı diye yeteneği tartışılır olmuştu.

Bu adam burada moderatör olmuş.Aklın nerende kardeşim senin.Bizde GS li olarak foruma girelim dedik.1-2 hafta takıldım girmiyorum hadi bugün girelim dedik.Moderatöre bak çay demle.Nedir bu Alexi çekememezlik kardeşim.Aex ve Hagi yi tartışan adama uçarım.Alex topçu değilse Türkiye ye en son ne zaman topçu uğradı bilemiyorum artık.Tesadüf goller falan kafanı kumdan çıkar arkadaşım.Bu kafayla biz bunlara daha çookkk yeniliriz.Onları küçük göreceğimize eksiklerimizi tamamlamaya çalışsak 3-4 sene kaybetmeyecektik.Moderatörü bu kafadaysa sitenin diyecek lafım yok.Çoluk çocuğu moderatör yapmışlar.Şunu bir FB li,BJK li görse oturma organıyla güler.

Bu adam burada moderatör olmuş.Aklın nerende kardeşim senin.Bizde GS li olarak foruma girelim dedik.1-2 hafta takıldım girmiyorum hadi bugün girelim dedik.Moderatöre bak çay demle.Nedir bu Alexi çekememezlik kardeşim.Aex ve Hagi yi tartışan adama uçarım.Alex topçu değilse Türkiye ye en son ne zaman topçu uğradı bilemiyorum artık.Tesadüf goller falan kafanı kumdan çıkar arkadaşım.Bu kafayla biz bunlara daha çookkk yeniliriz.Onları küçük göreceğimize eksiklerimizi tamamlamaya çalışsak 3-4 sene kaybetmeyecektik.Moderatörü bu kafadaysa sitenin diyecek lafım yok.Çoluk çocuğu moderatör yapmışlar.Şunu bir FB li,BJK li görse oturma organıyla güler.

Hayde kafesine, bukadar belli etme bari ileri zekali :asd:

Bünyamin Gezer : Yabancı bir futbolcu itiraza geldiğinde "c'mon maaaan ! shut the **** up" diyorum ya da "get the **** away" diyorum.

Hayde kafesine, bukadar belli etme bari ileri zekali :asd:

Ulan kültürlü takımız falan diye seviniyoruz takımın geleceği bunlara emanet vah halimize.Kafanızı kuma gömün siz.Aynı Hitler gibi.Berlin düştüğü gün anlarsın benim ne demek istediğimi.

Hakem olacaklara bundan sonra IQ testi yapsınlar, belli barajı geçemeyenlerin ağzına düdük falan vermesinler.

Ulan kültürlü takımız falan diye seviniyoruz takımın geleceği bunlara emanet vah halimize.Kafanızı kuma gömün siz.Aynı Hitler gibi.Berlin düştüğü gün anlarsın benim ne demek istediğimi.

Konuyu ısrarla provoke etme derdindesin, bu sebeple konudan uzak durmanı sağladım.

Moderatörden şikayet edeceksen ticket açabilirsin.

Cevap: Bünyamin Gezer: " Alex İtiraz Ediyorsa Haklıdır"

Alexde çakallık yapıyor, Ceza sahası çevresinde kendini yere atıyor faulü kazandırıyor. Yoksa Alex bilerek kendini yere atarmı..

aynen , Alex ve Emre kadar kendini yok yere atan görmedim. ha birde Roberto Carlos cok iyi yapardi kimse degmedigi halde havada 2 takla yere cakildikdan sonra 10 takla atardi

Kizilcahamamspor başkanı olsam mesela, Alex'i almam takımıma.

İyi ne kadar fenerli angut sazan varsa mesajıma düştü bugün.

şerefsiz medya burak ı yere attı diye hırsız bile dediler bursa maçında ama dün gibi aklımda karıköyde alex leo franco ellemeden bıraktı kendini hakem penaltıyı verdi hala %1000 iddiaalıyım penaltıyla alakası yoktu hatta 1 2 kere medyada penaltı değil döndü kapandı konu iğreniyorum medyadan

:D :D

Ne Alexmiş arkadaş..

İspanya'da Messi bu övgüyü almıyor adam 40-45 gol atıyor..

Üst Alt