Burak Aslan Mı Oluyor?! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Aslan Mı Oluyor?!

Cevap: Aslan Burak!

Bir yabancı bir Burak gelecek bence. Baros ve Sercan gider. (Sercan kiralanır)

Elmander+Yabancı+Burak 4. alternatif olarak Necati 4'lüsü ile gireriz sezona. [kişise fikrim]

Türk olarak daha iyisi var mı, yok. O zaman itiraz edecek bir şey de yok. Ama hülle gerekiyorsa istemiyorum, öyle çirkefliklere girmeyelim.

Burağı istemeyenleri ıslak odunla kovalamak lazım.

Birincisi yabancı sayısının 5e düşürülmesi gündeme geldiği şu günlerde piyasadaki en makul futbolcu

İkincisi 2 sezonda 50-60 gol atmış bir adama nasıl hayır diyebiliyorsunuz hayret ?

Üçüncüsü Sercan,Çağlar,Serkan,Ayhan,Servet,Batdal gönderilince kimi alacağız ? Aydınla kanserli günlere devam etmek istiyosanız evet Burak gelmesin.

Burak kesin ayrılacaktır. Taraftarla yaşadığı o son olay buna işaretti. Ha bize mi gelir onu bilemem ama kesin ayrılacaktır. Bize gelirse güzel olur, gelmezse de kimse üzülmez elbet.

benim tahminim nuri sahin + burak yilmaz banko bizde,Burak bize geldiginde 4 büyük külüpte oynamis olacak,bu sezon gercekten harika perfonmans gösterdi bizde 30+ gol atacagini sanmiyorum atarsa ronaldo olur :D fakat 20+ bir rakkama ulasirsa bu yeter ve artar...

Türkiyede 20+ gole ulasicak bir yerli forvet bulun,yada avrupadan Türkiyede 20+ gol yapacak fiyati belli arti kontejan sorunu,kesinlikle alirsak yilin bombasi olur,yaninada nuriyi alirsak ulusal takimin nerdeyse iskeletini kurmus oluruz.

Sanirim hem biz hemde milli takim basarilara yelken acacak cünkü bizim yerli iskeletimiz milli takimada yansiyacaktir.

burak 27 yasinda sanirim,yani bize gelip böyle gene 30+ gollere ulasim sampiyonlarligindede gollerini siralarsa tutmak zor olabilir,bir sonraki sezon ciddi paraya satilabilir henüz futbol adina iyi bir zaman var önünde.

Üst Alt