Burak Elmas - Sayfa 208 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Burak Başkan Fatih Terim'i yarı yolda bıraktı diyenler görüyorum. Asıl Fatih Terim hem Burak Başkanı hem de Galatasaray'ı yarı yolda bıraktı.
İlk 2000 yılında yarı yolda bıraktı İmparator bizi, UEFA kupası sevincimizi boğazımızda bıraktı. Ama bu geçmiş mesele.
Bu sene de Başkan TFF'ye savaş açtı, takım sahada ezildikçe de hocamız hakem hatalarına sığındı. Sanki her maç ezdik de hakemler yedi bizi.
Sen defalarca 1-0'ı 2-0'ı koruyama, Mesut Özil'den kontra ye hem de öndeyken, 2.lig sonuncusu seni kupadan elesin, lig sonuncusu sahanda seni ezsin, sonra da hakemler. Yok arkadaşları yarı yolda bırakmışmış.
Abi sen kazanacak gibi oyna sahada, hakemler yüzünden yenil, kimse gık demez, herkes de yüklenir TFF'ye.
Başkan oradan hakemlere TFF'ye sallıcak, haftasonu maçta takım ezilecek, kurtarıcı da Babel ile Feghouli, sonra projeye beraber çıktık.
Başkan sürekli diyor bizim üslubumuza dikkat etmemiz lazım, hoca küfürden sahadan atılıyor sürekli. Sanki biz de malız, sahada aptalca bir yan pas geri pas oyunu, hocam malesef korkudan kendini attırıyor, basın toplantısında diyecek söz yok tabi.
Hocamızı da başkanımızı da severim Galatasaraydan ötürü. Gerisi teferruattır.
Asıl yarı yolda bırakmak budur, söylediklerine yaptıkların tutmazsa böyle olur.
Burak Başkan inşallah temizler tüm dalkavukları. Bu ne ya, tesis Müdürü bile oradan atar yapıyor, eski antrenör Ümit Davala bugün sallamış bir ton laf. Ulan utanmasalar biz yoksak Galatasaray çöksün deyip zevk alacaklar.

Altaylı, Elmas’a seçim yapmasını tavsiye etmiş. Mart ayını beklemeden açıkla ki sıkıntı çıkmasın demiş. Altaylı ve Süren her hafta yemek yiyoruz demişlerdi. Torrent başarılı performans sergileyemezse seçim kesin. Başarılı olsa bile G.Kurul’a bağlı olur. Terimci oldular dediği kısma katılıyorum. Muhalif kesimler Terim üzerinden eleştiriyorlardı, ayrılınca da eleştirdiler. Koltuk lisede olmadığı müddetçe böyle olacaktır. Terimde olmadığına göre Aysal falan dönse keşke. 2023’de genel seçim var zaten. (KK’ye göre 2022 Eylül)

bildiği bütün tanrılara torrent başarılı olsun diye dua etmeye başlasın şimdiden, aksi durumda koltuğu altından çekerler.

bildiği bütün tanrılara torrent başarılı olsun diye dua etmeye başlasın şimdiden, aksi durumda koltuğu altından çekerler.
etmesine gerek yok ki zaten son basın toplantısında her hedefi kendi üzerine koydu.
Olmazsa ve erken seçim düşünmez ise ibra edilmez seçim olur.

esas soru bu hamle tutarsa ve biraz kıpırdanma olursa takımda - onu kimse düşünüyor mu bende onu merak ediyorum.

burak şuan şok olmustur
taraftar hocayı gonderin diyordu simdi taraftar hoca böyle mi gönderilir diyor
buraga gecmis olsun
Terimin ne kadar güzel dolap döndürdüğünü bilen biri olarak, Burak'a taa en başta geçmiş olsun demiştim. Çok tehlikeli adam Terim. Baksana, sözleşme feshindeki 'tek' ibaresini koyup nasıl bir anda rüzgarı tersine çevirdi? Bu adam için nerde Galatasaraylılık? Nerde aslolan Galatasaray? Kurtlar Vadisinde bir laf vardı, Aslan değil çakal bu çakal diye. Terim'i anlatıyor tam. Mağdur Terim.

Ft'nin istediklerini yapıp başarısızlığın ardından ft'nin arkasına da gizlenebilirdi. Adam bunu yapmayıp sorumluluk aldı, hatta belki camianın ve taraftarların yarısını karşısına aldı. Yaptığı hamle yüzde 1 milyon doğru bu arada, ayrıca torpilli olan bütün adamlara da yol vermiş. Asıl başkanlık dönemi şimdi başlıyor nasıl olacak görelim.

Yalan söyledigi ortaya cikacagini bildigi halde göz göre göre yalan söylüyor yaw. Galatasaray baskanlik makamina yakismayan bir isim maalesef. Istifa etmeli. Yalan söylerken utanmiyorda. Gazi vermisler basin toplantisi öncesi" ben baskanim" " ben baskanim" diyip durdu

Yalan söyledigi ortaya cikacagini bildigi halde göz göre göre yalan söylüyor yaw. Galatasaray baskanlik makamina yakismayan bir isim maalesef. Istifa etmeli. Yalan söylerken utanmiyorda. Gazi vermisler basin toplantisi öncesi" ben baskanim" " ben baskanim" diyip durdu
domenecle yardımcı hoca olarak görüsülmesi normal tam hocanın istedigi oyun stilini uyguluyor adam ama hocanın yardımcı hoca kabul etmeyecegi belli. hocayı istifa ettirebilmek icin bunu teklif ettiler nezaket olarak ama olayların buraya gelecegi belliydi. açık açık cıkıpta hocayı kovdum bunları yaptım diyemiyor. hocanın gitmesi bence hayırlı oldu küme düşme potasına girecekti takım

domenecle yardımcı hoca olarak görüsülmesi normal tam hocanın istedigi oyun stilini uyguluyor adam ama hocanın yardımcı hoca kabul etmeyecegi belli. hocayı istifa ettirebilmek icin bunu teklif ettiler nezaket olarak ama olayların buraya gelecegi belliydi. açık açık cıkıpta hocayı kovdum bunları yaptım diyemiyor. hocanın gitmesi bence hayırlı oldu küme düşme potasına girecekti takım
Ben hocanin bilgisi olmadan görüsülmesini dogru bulmuyorum sonucta td fatih terim ve ekibini kendisi secmis. Burak elmas gider hocaya sorar istermisin diye o da kabul etmez zaten, bu konuda orda kapanir. Hem 3 yillik proje diyorsun hocanin ismini secimden önce kullaniyorsun ve destegi arkana aliyorsun sonrada yakisiksiz bi bicimde kovuyorsun.yakismadi yani.Burak elmasin bi kac aciklamasi vardi "hocanin arkasindayiz kötü sonuclarda alsak projemiz var vs" tamam ligde iyi olmayabiliriz sonuclar iyi olmayabilir ama bi projeye başlamışsın ve sancili olacagi belli, sene sonuna kadar bakarsin ve bi durum degerlendirmesi yaparsin sonra hoca ile konusur güzel bi sekilde veda edersin. Böylesi yakismadi. Sonuclar ve oynadigimiz oyundan, yapilan degisikliklerden bende memnun degildim ama hocaya böyle davranilmamaliydi

Ben hocanin bilgisi olmadan görüsülmesini dogru bulmuyorum sonucta td fatih terim ve ekibini kendisi secmis. Burak elmas gider hocaya sorar istermisin diye o da kabul etmez zaten, bu konuda orda kapanir. Hem 3 yillik proje diyorsun hocanin ismini secimden önce kullaniyorsun ve destegi arkana aliyorsun sonrada yakisiksiz bi bicimde kovuyorsun.yakismadi yani.Burak elmasin bi kac aciklamasi vardi "hocanin arkasindayiz kötü sonuclarda alsak projemiz var vs" tamam ligde iyi olmayabiliriz sonuclar iyi olmayabilir ama bi projeye başlamışsın ve sancili olacagi belli, sene sonuna kadar bakarsin ve bi durum degerlendirmesi yaparsin sonra hoca ile konusur güzel bi sekilde veda edersin. Böylesi yakismadi. Sonuclar ve oynadigimiz oyundan, yapilan degisikliklerden bende memnun degildim ama hocaya böyle davranilmamaliydi
Renktaş 3 yıllık proje fatih hoca yenildigi her mac sonrası transferi isaret ettikten sonra patladı

Niye orda kapanır? Yahu ortada iş becerememe var, başarısızlık var, gelişme yok, gelen kötüye gidiyor adamlar hocayı es geçmeden teklif yapıyorlar, olmaz diyor ama yapamıyorsun ki sen ne yapacak yönetim daha? Senin keyfini mi bekleyecekler 1 ileri 3 geri diye. Galatasaray kulübü geriye gidiyor ama Fatih hoca varken bu kabul edilebilir, başkası varken edilemez öyle mi?
Bu durumun buraya gelmesinin başlıca sebebi Hoca ve Elmas’ın seçim dönemi birbirlerini kullanmalarıdır. Normalde daha önce veda edilirdi de Hoca olduğu için anca buraya kadar dayanıldı. Elmas da gidecek, sanıyor musunuz birkaç dönem başkan kalacak? Başarısız olan gidecek başka yolu yok, burası Galatasaray. İster Terim olsun ister Mancini ister başkası.

Ft'nin istediklerini yapıp başarısızlığın ardından ft'nin arkasına da gizlenebilirdi. Adam bunu yapmayıp sorumluluk aldı, hatta belki camianın ve taraftarların yarısını karşısına aldı. Yaptığı hamle yüzde 1 milyon doğru bu arada, ayrıca torpilli olan bütün adamlara da yol vermiş. Asıl başkanlık dönemi şimdi başlıyor nasıl olacak görelim.

Fatih Terim başarısızdı ve gitti. Burak Elmas ve yönetimi de başarısız olursa onlar da gider, bu kadar basit.

Üst Alt