Burak Elmas

faruk-suren-in-damadi-burak-elmas-gs-de-baskan-10370591_4236_m.jpg

1974 İstanbul doğumlu olan Burak Elmas, Avusturya Lisesi'nden mezun olduktan sonra University of Denver'da Finans ve Pazarlama eğitimi almıştır.

Sezginler Holding A.Ş., Exel Depolama ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş.'de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Elmas, üç dönem Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır.

Kendisine yeni görevinde başarılar dilerim.

İsteyeni çoktu, ne için istediklerini çoğu bilmiyordur. Tıpkı diğer istedikleri isimler (Denayer, Tudor, JOR vs.) gibi ne olduğunu bilmeden istedikleri isimler gibi çabuk satılacaktır. Tanımam etmem zamanla göreceğiz ne olduğunu.

Bu adama vizyoner , başkan! Gibi şeyler diyen ergenler ; dursun malının karşısına ben çıksam benim de adım sanım duyulmamış olsa dahi başkan olsun yeaa derlerdi . Adamın her açıklamasından sonra Allah korumuş da başkan adayı falan olmamış diyorum. Adnan Öztürk için kötü şeyler diyenler bu adamı tanımadıkları için aynı açıklamaları yaptığı halde koruyor . Sinerjiymis , geldiği günden beri taraftarın başlattığı kampanyayı yalamaktan başka bir şey yapmayan adamı da korumak büyük iş . Neyse umarım 4 ay sonra adam gibi adaylar çıkar yoksa bu da gider mehmet gelir sonra hüseyin gelir...

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir gün umarım başkan olur eğer 3-4 dönemlik başkanlık yaparsa aşırı derecede seviye atlarız umarım mustafa cengizden sonra kendisi görürüz

Üst Alt