Burak Elmas - Sayfa 207 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Diğer başkanlardan farksızsın.Egonu tatmin etmeye geldiin. reklamın kralını yapmaya geldin.İnşallha bunu gören azda olsa gerçek Galatasaraylı vardırda genel kurulda senin ipini çekerler.

Seçim olmadan dedik.Şu zor dönemde Bir kereliğine güçlü bir isim altında toplanılsın her anlamda kuvvetli bir yönetim oluşturulsun.Revizyon yapılacak para lazım. Çok ciddi projeler için güçlü isimler lazım.Bu namussuz federasyona nefes aldırmayacak güçlü bir yönetim lazım dedik durduk.Galatasaray için bir kereliğine bunu yapmak farzdı.

Ama tabiki bu genel kurul beni yanıltmadı.Böyle bir birleşme olmadı.Bu genel kurul ve duayen dedikleri adamlardan hiççbir halt olmaz.

Güzel bi yazı olmuş.
sende bir döneklik seziyordum kank

Güzel bi yazı olmuş.
Evet, aslında olanı biteni kısaca toparlamış.

Güzel bi yazı olmuş.

Altaylı, Elmas’a seçim yapmasını tavsiye etmiş. Mart ayını beklemeden açıkla ki sıkıntı çıkmasın demiş. Altaylı ve Süren her hafta yemek yiyoruz demişlerdi. Torrent başarılı performans sergileyemezse seçim kesin. Başarılı olsa bile G.Kurul’a bağlı olur. Terimci oldular dediği kısma katılıyorum. Muhalif kesimler Terim üzerinden eleştiriyorlardı, ayrılınca da eleştirdiler. Koltuk lisede olmadığı müddetçe böyle olacaktır. Terimde olmadığına göre Aysal falan dönse keşke. 2023’de genel seçim var zaten. (KK’ye göre 2022 Eylül)

Böyle ufak ve dar görüşlü insanlar var işte - tiviti atan adam "köpek" kısmı hariç haklı.
İç detayını tüzüğünü A'dan Z'ye hiç bilmem ama her kulüpten farklı geleneği , göreneği düzeni olan kulüptür Galatasaray.
Başkanlık makamı hakikaten ağırdır ... Burak Elmas değil - o şahıs,o kısmı salim kafayla düzgün dille sabaha kadar eleştir, eleştirelim. Ama bu kadar kolay olmamalı oraya laf sokmak.

Susun oturun yerinize ... Yeri geldiğinde divanda ibra edilmez , seçime götürülür , her şeyin kuralı, yolu yordamı var. Daha önce de dedim. Burası Fenerbahçe değil.... öyle eski başkan yeni başkana seçim önce hee hööö bağıra çağıra laf edemez. Hepimiz zevkle izlemişizdir Ali Koç vs Aziz Yıldırım'ı o seçimlerinde. Bizim kulübümüz çok şükür öyle bir yer değil - önüne geçenin para basıp üye olduğu falan. Bazen Galatasraylı olarak benim çok ağırıma kaçıyor. Karşında teke tek masanın ucunda otursa bu küfrü eden adam "amk sıçtık" diye oturur yerinde. Ne diyeceğini bilemez.

Taraftar olarak beğen , beğenme . Başarılı gör başarısız gör. Herkesin istediğini düşünmekte özgürdür. Ama saygı göstermeyen zerre saygıyı haketmez. Biraz abartılıyor bu "ben başkanım, başkanlık koltuğuna layık gösterilen benim kararlarım" muhabbeti. Yanlış ya da doğru demiyorum fakat adam kendini ÇOK NET şekilde hedef tahtasında gösteriyor - laf edeceksiniz, eleştireceksiniz adresiniz benim diyor, olacaklardan başarı ya da başarısızlıkları getirecek kararların son sözünü ben söyledim diyor. Başkasına suç atmak ya da medya karşısına geçmemek hareketleri yok. Onları çok gördük fenerde bjkde yeri geldiğinde .

Özetle , Torrent ile beklenen hava değişimi gidişat değişmedi mi , adres belli - medya içinde belli. Trasnfer mi fos çıktı bundan sonra - adres belli.

Bu dediklerim şimdilerde "Anti-Terim"ci diye taglenen içinde geçerli - bende eleştirdim 50bin defa izlediğim şeyle alakalı ama sırf hakaret etmek için aynı şekilde hareket edenlerde var.

Gereği olursa divanda ibra edilmez. Aklını 2 saniye kullanmayarak fanatiklik yapanların ömür boyu "Aslolan Galatasaray'dır" deme hakkı yok. Koyun sürüsü gibi oldu millet ekonomisinde , politikasında, taraftarlığında her bi bokta.

Biraz sakin olun yav. Baydınız.
(Lafım videoki gibi taraftar saymadığım garip düşünce yapısındakileredir)

Üst Alt