Video Haber - Burak Elmas Dönemi İdari Yönden İbra Edilmedi | Galatasaray Seçime Gidiyor - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Burak Elmas Dönemi İdari Yönden İbra Edilmedi | Galatasaray Seçime Gidiyor

koca galatasaray'ı tahir kıran isimli gebeşe karşı bile mahcup eden adamın arkasından mı üzülelim. başkansa başkan, hocaysa hoca galatasaray'ın adına yaraşır adamlar başa gelene kadar kafalarına vura vura kapıyı göstermeye devam. galatasaray'ın fener, bjk gibi çöpe atacak 10 senesi yok.

Sadece Gedson faciası bile yeter ibrasızlık için. Bu facia mevcut yönetimin her bakımdan acizliğini, işbilmezliğini, kepazeliğini kanırta kanırta kanıtlar niteliğinde bir olay. Hayla acısı içimdedir hayla kabullenmiş değilim. Çocuk hayla daha bizim paylaşımlarmızı beğeniyor. Nerdeyse rizeyi kümede tutacak. Sen git kuşalara kaptır onlarda gitsin rizeye kiralasın, vallaji billahi bundan daha kepaze berbat rezil bir duruma düşmemiştir herhangi bir kulüp. Değil ibrasızlık ihraç bile az gelir bu çapsızlara.
Beter olsunlar hatta daha daha daha çok beter olsunlar yetersiz kabiliyetsizler. İbrasızlık oyu atanların ellerine sağlık.

Burak Elmas'tan TFF'ye yanıt: "Fenerbahçe maçı sonrası Servet Yardımcı’nın değerli hocamız Fatih Terim hakkında yaptığı saygısız bir ithamdan sonra sinirlenerek masaya yumruğumu vurdum. Servet Yardımcı yanlış anladın dedi. 5 şahidin olduğu ortamda gerçekleşti." (Sözcü)

Burak Elmas'tan TFF'ye yanıt: "Servet Yardımcı 'Kötü ithamda bulunmak istemedim' deyince TFF Başkanı Nihat Özdemir araya girdi ve 'Burak Başkan, biliyorsun ben de buraya atandım. Kurullardan falan da memnun değilim’ dedi." (Sözcü)

Burak Elmas'tan TFF'ye yanıt: "Yani bu toplantı ve gösterdiğim tepki, iki kişi arasında geçen bir diyalog değil. Benim dışımda beş şahidin de olduğu bir ortamda gerçekleşmiştir. Bu sebepten dolayı TFF’nin yaptığı açıklama gerçeği yansıtmamaktadır.” (Sözcü)

Üst Alt