Video Haber - Burak Elmas Dönemi İdari Yönden İbra Edilmedi | Galatasaray Seçime Gidiyor - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Burak Elmas Dönemi İdari Yönden İbra Edilmedi | Galatasaray Seçime Gidiyor

Sabah da demiştim. Ben helal etmiyorum çünkü gerçekten taraftar olarak çok kızgınım.

Her konuda bize yalan söyleyen, hiç bir sözünü yerine getiremeyen, üstüne bir de hiç bir hatasını kabul etmeyen birine hakkımı helal etmek söz konusu olamaz. Ve benim için işin en kötüsü ben gerçekten hem bela okumaktan hem de helal etmiyorum demekten çok çekinen bir insanım. Bu şahıs beni ikisine de zorladı.

Kısa zamanda kendisini bu kadar nefret ettirdi tebrik ederim .Birde hocayı destekledim diyor masaya yumruğumu vurdum diyor .Tff göstere göstere hakem hataları değil resmen facialarıyla takımı küme düşme hattına atıyor , senin sesin çıkmıyor çıkıp takımı savunan hocayı başkan yardımcısını kovuyorsun, utanmadan gidip Ali koç ile pozlar veriyorsun yanına fenerli yardımcılar danışmanlar alıyorsun . Bütün branşlarda takımı hali ortada hoca kalsa belki Barcelona yı dahi elemiştik birilerinden aldığın direktifle gittin hocayı kovdun . Medya gücün yok tff gücün yok . İnsan biraz utanırdı dün geceki rezilliği görmeden defolup giderdi . Sana oy veren ve dışardan destekleyen herkes özür diliyor biz ne yaptık diye .

Bu olay olmasaydı bu transferleri de yapamazdık Okan hocayı da getiremezdik.1 kez daha sayın Galatasaray üyelerine teşekkür ederiz..

Üst Alt