Video Haber - Burak Elmas Dönemi İdari Yönden İbra Edilmedi | Galatasaray Seçime Gidiyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Burak Elmas Dönemi İdari Yönden İbra Edilmedi | Galatasaray Seçime Gidiyor

Aysal'ın aday olacağını sanmıyorum.

Dursun gelirse de ben kaçar.

Bu ibrasızlıklara devam etsinler bakalım işin sonunda nereye gideceğiz.
Bende Aysal'in bir daha asla donmeyecegini dusunuyordum fakat asil gitme nedeni olan zat'in 2023'te buyuk ihtimal gidici olmasiyla istedigi ortam var bence.Nabiz yoklayip girmesi surpriz olmaz.Ortam Aysal icin cok musait.
Dursun soytarisi bir daha bu klubun baskani olursa diyecek soz yok zaten.

Dursun gelirse harbi kısır döngü olur.
Ünal Aysal yanında genç ekiple gelirse gayet ideal bir aday. Bizim cidden saha dışında hakkımızı arayacak birine ihtiyacımız var. Şimdi bu dönemde bu zor deniyordu ama o geldiğinde biz zaten didişmeliydik. Stat mevzusundan beri yani iktidar ile zaten durumumuz malum. Fatih Terim ve Aysal birliğiyle güzel bir şahlanış dönemi de yaşadık. Hala bile birçoğumuzun aklında o zamanlar. Hatalar olmadı mı elbette oldu ama vaden doldu denildiğinde ceketini de alıp gitti. Bana sorsanız bir Tarık bir de Prandelli olayı derim işte hata olarak da, yine de o sezonun devamı üç kupayla noktalandı. Düşünün ki hatası bile olumlu noktalandı. Mancini döneminde de o kadar alıştık ki başarıya, daha iyisi daha iyisi derken ikinci bitirmek bile koydu. Ki o sene Aziz Yıldırım bir video yapmıştı. Lehimize hatalar adı altında, bayağı skandal senelerden biriydi. Zaten Terim'i de çaldılardı. Yani kızgınlık, öfke, hayalkırıklığı daha ağır basmış bir yerde. Şimdiki durumumuz misal onlardan daha beterdi, kimse kusura bakmasın ama o dönem kadar yani -burası bazlı demiyorum genel olarak- tepkiler çok cılızdı. Galatasaray'dan ziyade kişiler ön planda idi. Onların kavgası, davası, bizim içinde bulunduğumuz durumdan daha önemliydi, ki bu hala var. Umarım bu da son bulur. Açıkçası zırt pırt seçim o bu elbette doğru değil ama yanlış olduğunda buna demokratik yollarla doğru tepki vermek de normal. Bu anlamda Galatasaray bu ülkenin aydınlık yüzü olabilir. Benim gönlümden geçen bu ama tabi ki camiamız için hayırlısını diliyorum. Biz iyi olalım da isim de önemli değil. Gönlümüzde yatan aslan olsun istesek de önemli olan Galatasaray, onun çıkarları...

Elmas sportif başarısızlıklarından değil de daha çok inatlaşmalarından gitti. Işıtan gün olayında saçma bir ısrarı vardı mesela, Terim sürecini iğrenç şekilde yönetti, Terim’i mağdur pozisyonuna sokmayı başarmak için epeyce uğraştı. Gedson faciasını saymıyorum bile. 8 ay olmasına rağmen sanki 8 yıllık başkan gibi kulüp dinamikleriyle çarpışan kararlar aldı.

Götüyle inatlaşan altına sıçar. Burası fenerbahçe veya beşiktaş değil anında adamı indirirler

Becerebileni de 6 ayda göndermeye kalkarlarsa ya?
Onu yapmazlar takım bırak şampiyon olmayı fatih Terim'i gondermeseydi ya da hadi gönderdin Okan buruk ya da daha kariyerli bir yabancı teknik direktör getirselerdi ve ligde 8. sıra civarlarında olsaydık bile Burak Elmas o kadar yalanına rağmen yine de ibra edilirdi bana göre

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Olayı dramatize etmenin lüzumu yok başarısız olan gitsin kulüpten yönetim, hoca, oyuncu kimseye tahammülüm kalmadı artık. Tabi diğer taraftan da seçtiği başkanı senesi dolmadan gönderen genel kurulunda iflasıdır bu. Galatasaray her seneye yetersiz yönetimlerle başlayıp sonra a biz yanlış yönetim seçmişiz dur bir değiştirelim gibi saçma bir döngüye girdi ki bunun doğru bir şey olmadığı da malum.

Becerebilene engel olunmaz. Hele çoğunluk hiç engel olmaz. Kaldı ki ülkede cahillikten ve biatçılık kültüründen en uzak oluşum yine bu camia. yeri geliyor kulübün efsane hocasını bile sezon ortasında kapının önüne koyacak irade gösterilebiliyor.
Yok öyle artık ben başkan seçildim 3 yıl boyunca tamam istediğimi yaparım babamın çiftliğinde at kostururum asarım keserim takımı istersem küme düşürürüm ama başkan benim güzelce reklamimi da yaparım ihale de alırım demeler beceremiyorsan kral da olsan 6 ayda gözünün yaşına bakmadan kıçına tekmeyi basarlar ve bastılar da bence doğru karardı

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Baskan adayi bir kere Galatasaraya baskan olunca baglanti kurup bunun sayesinde cepime para girsin demiyecek kadar güclü ve zengin olmali, yönetimi en az kendi kadar tecrübeli ve onlarda holdun sirket sahipleri olmali. Yönetim sirf son kararlari vermek icin kurullmali, bütün görevleri prof yöneticilere verilip geri yaslanip keyifini cikarmali. O vakit Avrupanin yeni Bayern Müncheni biz oluruz.

Burası Galatasaray spor kulübü. Demokrasinin mümkün olabilecek en doğru şekilde işlediği tek yapı. Beceremeyen 6 ayda da gider.

Aynen öyle ve evet demoklesin kılıcıdır bu genel kurul. Yapacakları ve yapmaları gereken şey çok net bellidir. Temel maddelerimizin işlevselliği ve camianın her branşta belirli seviyede başarılı olması. 15. Olan futbol takımından (lokomotif branş) sorumlu yönetim bir zahmet gitsin.

Son düzenleme:
Üst Alt