Burak Elmas: "En uygun kişinin Domenec Torrent olduğuna karar verdim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: "En uygun kişinin Domenec Torrent olduğuna karar verdim"

Transfer endeksli mevduat Fonu açıklayacak
Kerem marcao yolcu demek ki

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Banada öyle geliyor. Gündem değiştirir. Aslında yapması gereken şey Giresun maçı sonrası Terimle yolları ayırmakta. Sıcağı sıcağına pek problem olmazdı. Bizim millet çabuk unuttuğu için iki gün sonrasında reaksiyon verdi.

-Giresun maçından itibaren ne olduğu net sorulur umarım. Ya da zaten gidişat kötüydü de özellikle ne tık etti de yollar ayrıldı.Bunun doğuracağı riskleri hesapladı mı?
-Transfere nasıl bakılıyor.
-Torrent'in geliş hikayesi nasıl. (yardımcıydı kafada ama TD olarak geliyor )

benim merakım bunlar.

Giresun maçından itibaren ne olduğu net sorulur umarım. Ya da zaten gidişat kötüydü de özellikle ne tık etti de yollar ayrıldı.
Transfere nasıl bakılıyor.
Torrent'in geliş hikayesi nasıl. (yardımcıydı kafada ama TD olarak geliyor )

benim merakım bunlar.
Bunlara ekstra gençleşme devam edecek mi ? Bununda sorulması lazım çünkü şu ana kadar projelerinden sadece bunu harekete geçirdiler ve diğer projeler ne alemde onu da sorsunlar bir zahmet.

Liderin 22 puan gerisinde olup, kupada 2.lig sonuncusuna elenen bir hocanın görevine devam etmesi saçmalık olurdu. Keşke hoca ile son böyle olmasaydı ama yapacak bir şey yok bunu biraz da o düşünecekti. Başkanı düşmanmış gibi göstermenin nedeni ne? Tudor kovulurken neden kimseden ses çıkmadı?
Sportif basari 2. planda bu konuda. Bahanesi o yapilan isin. Madem basarisiz oldu yapmasi gereken klübü seçime götürmekti. Az bir farkla terim sayesinde seçilmiş o koltuga, her ciktigi mecrada terimle yapilmaya calisilan planlarini projelerini anlatmis, kotu sonuclardan sonra ne olursa olsun terimle devam edeceğiz demis, sonra bir bakiyoruz ki 3,4 hafta oncesinden ışıtan dallamasi torrente mac kasetlerini yollamis, yanina da birkac zibidiyi alip yonetimden, baskı yapmislar baskana isine son ver, ya o ya biz diye babababa. Sebep ? Yiyemiyorlar çünkü. Baskan napmis, tum bu soylediklerinin ardindan terim sayesinde geldigi koltugu kaybetmemek icin secime goturmeyip klübü, terimi göndermis. Bunun adı en hafif tabirle yola ciktigin arkadasini satmaktir. Boyle bir baskanı ve yiyicilerin dolduğu yönetimi ben Galatasaray'ın basinda bir taraftar olarak görmek istemiyorum, kendilerinden utaniyorum. Basari elbet gelir, terimsiz şampiyon olmadik sanki, derdimiz o koltuklara yakismayanlarla.

Bunlara ekstra gençleşme devam edecek mi ? Bununda sorulması lazım çünkü şu ana kadar projelerinden sadece bunu harekete geçirdiler ve diğer projeler ne alemde onu da sorsunlar bir zahmet.
o kesin sorulur ama merak etmiyorum. "Proje" diye bir şey yok. Hem başkan hem FT "proje" diye diye biraz kalkan yaptılar kendilerine.

ilk 10da değil düşmeden 9 puan uzakta olunca kimse proje 3 yıl bakmaz (ben bakmıyorum) ama medyanın malzemesi olduğu için yuzde 99 sorarlar Torrent biliyor mu projeyi falan diye.

Galiba forumda en cok destek cikan benim bastan beri, ama saka bi yana 7 aydir bir bok becerilmedi.
GSin iyiligi icin herkesi satarim. Defolmali
Defolmalı falan laflarına katılmıyorum ama diğer projelerinden gerçekten bir haber yok hadi önceden biraz zaman lazım daha erken dedim ama umarım bu toplantıda bununla ilgili sorular sorulur da açıklar artık somut bir şeyler yoksa gitmeli, bahsettikleri yeni sponsorlukları da göremedik çünkü(100 milyon dolarlık sponsorluktan bahsetmiyorum)

Galiba forumda en cok destek cikan benim bastan beri, ama saka bi yana 7 aydir bir bok becerilmedi.
GSin iyiligi icin herkesi satarim. Defolmali
Oyunculardan teknik yönetim kaynaklı verim alınmamış olabilir ancak tdnin istediği oyuncuları alması, alma taktiği ve ödeme şekli iyiydi bence. Genel olarak daha iyi olabilirdi tabi ki.

Defolmalı falan laflarına katılmıyorum ama diğer projelerinden gerçekten bir haber yok hadi önceden biraz zaman lazım daha erken dedim ama umarım bu toplantıda bununla ilgili sorular sorulur da açıklar artık somut bir şeyler yoksa gitmeli, bahsettikleri yeni sponsorlukları da göremedik çünkü(100 milyon dolarlık sponsorluktan bahsetmiyorum)
Abicim net defolmali.
He pardon 100 muo sponsoru yapti Dolar/ euro yükseldi xd (ki kurallardan dolayi lira yapmaliydi ayri olay)

Geri kalanlar fos cikti

Üst Alt