Burak Elmas: “Falcao ve Feghouli’den kendilerine kulüp bulmalarını istedim” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: “Falcao ve Feghouli’den kendilerine kulüp bulmalarını istedim”

Burak Elmas: "Menajerler taraftarımızın duygularıyla oynayarak futbolcuların değerini yükseltme çabalarına pabuç bırakmayacağız. Morutan ile ilgili herhangi bir yazılı teklif görüşmemiz olmadı ve hatta bundan sonra da olmayacak"

"Falcao ve Feghouli ile görüştüm. Bize hizmetleri oldu fakat bu ücret yapısıyla, bu maliyetle Galatasaray'ın yeni finansal yapılanması çerçevesinde ücretlerinin ödememizin mümkün olmadığını ve kendilerine kulüp bulmalarını rica ettim. Umarım onlar da bizim nezaketimize karşılık vererek kısa sürede kendilerine kulüp bulurlar ve iyi ilişkilerle yolları ayırırız. Bu yönetim kararıdır, iki oyuncuyu da mali olarak gelecek sezon kadrosunda düşünmüyoruz."

"Halil Dervişoğlu için görüştüm. Kulübü bir karar vermedi henüz. Karar verince tekrar görüşeceğiz."

"Pilot takımla ilgili çalışmalarımız var. Türkiye'den de 2, yurtdışından da 2 takımla görüşüyoruz. Bir takımla anlaşma bitmek üzere. Aramızdaki kontratları yapıyoruz. Her şeyi planlayarak gidiyoruz."

Moderatör tarafında düzenlendi:
maaşlarının 3'te 1'ini karşılayabilen bulursak öpüp başımıza koyalım. önde basıcı vizyoner keller bizi bitirdi 2 yıldır.

İide simdi bu adamlarla konusup bunu soyleyince sıkıntı yok ama bunu basın önündede söylersen oyuncunun olmayan piyasınıda bitirmiyormusun?
Almaya calistigimiz adami basin toplantisinda soyleriz satmaya calistigimizi soyleriz surekli satis olmadan adam alamiyoruz deriz, sonuç : satamazsin bu adamları guzel guzel izlerler maclari turbinde.

Falcao gidecek feghouli gidecek,diagne gidecek sag kanatta kaliteli bi yabanci yok su an.sol kanatta yasli babel var.cani isteyince oynuyo.kaliteli bitane yabancimiz yok su an ön tarafta.bunlar neyin kafasini yasiyo?sinirleniyorum artik

bravo baştan böyle tepkiyi koymak lazım. fatih hoca sağolsun feghouliye 2 senedir göz yumdu.

bu ikisine hayatı zindan etmek gerekiyor bak bakalım turkiyeyi çok seviyorum diyebiliyor mu. feghouliyi pafa yollayacaksın orada antreman yapsın falcaoda a takıma su taşısın

Üst Alt