Burak Elmas: “Falcao ve Feghouli’den kendilerine kulüp bulmalarını istedim” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: “Falcao ve Feghouli’den kendilerine kulüp bulmalarını istedim”

Burak Elmas: Pilot takımla ilgili çalışmalarımız var. Türkiye'den de 2, yurtdışından da 2 takımla görüşüyoruz. Bir takımla anlaşma bitmek üzere. Aramızdaki kontratları yapıyoruz. Her şeyi planlayarak gidiyoruz.

İide simdi bu adamlarla konusup bunu soyleyince sıkıntı yok ama bunu basın önündede söylersen oyuncunun olmayan piyasınıda bitirmiyormusun?
Almaya calistigimiz adami basin toplantisinda soyleriz satmaya calistigimizi soyleriz surekli satis olmadan adam alamiyoruz deriz, sonuç : satamazsin bu adamları guzel guzel izlerler maclari turbinde.

Maaşları yüksek olduğu için bu oyunculara teklif gelmeyecek bunu kabul etmemiz lazım. İstediğin kadar alla pulla herifler pahalı. Tek çare kalırlarsa forma şansı bulamayacakları tehditini yapmak. Gerekirse ücretlerinin bir kısmını fesih için vermeyi de göze almalıyız. Hepsini vermekten çok daha iyidir.

Morutan konusundaki aciklamalarini takdir ettim. En dogrusu bu. Alsin münasip bi yerine soksun morutani becali cingenesi.

Burada karar oyuncunun. 1 sezon oynamama, kadroya alınmama durumu bir futbolcu için kabul edilebilecek bir şey değil. Oynayabileceği bir yere gitmek isteyeceklerdir.

Feg olduğunu düşün 3 senelik 1.5m sözleşme geldi ama ,

1 sezon oynamasanda neredeyse 4m lik para kazanacaksın.

1 sene oynama sonra 1.5m'lik kontrat yerine 1m lik kontrat yap yine karlısın..

İkisi de çok iyi oyuncu aslında..

Ama oynamıyorlar..

Oynamadıktan sonra neye yaradı..Diyelimki güzel bi bayan var lakin ben onla çay içemiyorum, neyime yaradı onun güzelliği..

Biz katkı vermedik, az maaş alalım deseler bir nebze..Öyle de demiyorlar..

Bunlara güvenip yola çıkmak istemiyor sayın Başkan..
Maalesef haklı..

Bu yaştaki bir oyuncu için 1 sezon futbol oynamamak kariyerinin sonu demek. Bu sorunun cevabını o düşünsün işte. İsterse yatsın 1 sene alsın parasını. Ama sanmıyorum onu seçeceğini.

2 ve üzeri teklif almadığı sürece gitmez.

3 senelik 1.5m'den kontrat yapsa 4.5m para kazanır.

bu sene yatsa neredeyse 4m alacak zaten.

Üst Alt