Burak Elmas: "Fatih Terim benim ibrasızlığım için çok çalıştı" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: "Fatih Terim benim ibrasızlığım için çok çalıştı"

kabul elmas kötü yönetici

peki aysalın cengizin ve son olarak da elmasın terimin kulüp hiyerarşisi dışında davranmasından rahatsızlık duyması tesadüf olabilir mi

hoca maalesef galatasarayı bir spor kulübü kendisini de bu kulübün efsanesi olarak görmüyor

ona göre kulüp çiftlik kendisi kahya diğer tüm unsurlar da koyun
Fatih Terim eleştirilerine tek lafım yok. Geri dönmesini de istemiyorum. Boldladığım kısmı gören akıllı bir yönetici zamanını bekler, ihaleyi tamamen Terim'e bırakarak kovardı. "Hiçbir şey beklemediği" Torrent'i getirip bu sonuçlarla ne bekliyordu bilmiyorum.

Kavga etmediği 1 tane başkan var mı?
Burak Elmas'ın mı? :D Fatih Terim ile ilgili bir şey yazmadım.

Yıllardır bütçeden dolayı kiralıklarla oturmuş düzen kurama, her sene sıfırdan takım kuracağım diye uğraş, para olmadığı için gençleşme planı ayağına gencecik topçuları doldur takıma, ilk 11'e 7-8 tanesini yerleştir mecburen, sonra tek suçlu Terim olsun. Ne güzel dünya ya. Başkan, yönetim, sportif aş, transfer komitesi falan neden var ki o zaman her şey 1 kişiyle olacaksa.

Ayrıca bunlar Burak Elmas'ın rezalet bir başkan olduğu gerçeğini değiştiriyor mu?
1 haftalık başkana şunları şunları alacaksın dediğinde ne yapsın adam? Futbol aklı diye en büyük cukkaciya güvendi, sanki senelerdir denenmemiş birşeyi deniyormus gibi Terime 25 milyonluk oyuncak verdiler. Burak elmas başkan olmadan daha herşey oldu bitti. Başkanlık emaresini bu kanserden temizlemekle gösteriyordu ki, kanser nuks etti. Yoruldum vallahi bu adamdan. Allah torunlarina bağışlasın, sağlık sıhhat versin ama bizimle uğraşmayı bıraksın

yakın zmnda sportif aşde de yer almış ve eskiden bi kaç adet yönetimde bulunmuş biri olaraktan ftnin nasıl koşullarda operate ettiğini klüpte en iyi bilen kişi kendisi olsa gerek, o zmn adama yetkiyi verdikten sonra aa bu işi sewmedim deme hakkı olamaz. ve de ftyi kovduktan sonra ftnin kurduğu yapının tamamen tersini kurup yabancı danışman altında yabancı sd ve yabancı hoca getiriosan demek baştan inanmadığın yapıyı devam ettirdin/ sürmesine müsade ettin b. elmas. o zmn da şimdi konuşman kdr saçma bişi olamaz. bu seneki başarısızlığı da bu kdr uzatmağa gerek yok ztn şampiyon yapılacak takım baştan belliydi, şampiyon olamadık ah vah demek saçma olur ama olan avrupa qualifikasyonuna oldu, en azından conferansa gitmeliydik.

Kavga etmediği 1 tane başkan var mı?

Olmayabilir ama başkanlara da bakmak lazım hangisi hakkımızı koruyabildi ? Fatih terim açıklama yapıyor başkan susuyor. Neden susuyor kimden korkuyorsun korkuyorsun neden başkan oldun ? Karşımıza çıksa o haksızlıklar karşısında parça parça edeceğimiz adamları sırf fatih terime olan nefretiniz yüzünden de yüzeysel olarak kavga etmediği 1 tane başkan var mı demeyin.Bir koltukta 2 karpuz gitmez önce temsiliyet lazım.O övülen ünal aysal bile siyasi baskı neticesinde koşar adım kaçtı gitti ki keza onun bıraktığı enkazın hala bedellerini ödüyoruz. Fatih terim hatasız mı elbet onunda hataları var tabi ama tek taraflı düşünmemek lazım.

çalışmış ve başarmış gözükmekte.

2 yıldır ft ye demediği kalmayan koç ile dışardaki samimiyetini kulüplere de bulaştırmaya çalış, çatır çatır hocana haksız ceza verilirken tff ye karşı süt dökmüş kedi gibi pozlar ver, bir hafta önce hocanın arkasındayız de sonra kov.

ft senin ne kadar koftiden bir başkan olduğunu anlayıp bunu ibra etmeyin diyince ouuuw. floryayı da sanki önceden bilmiyormuş gibi şimdi bu duruma atıfta bulunuyor.

Böyle başa böyle tarak yorumların bazılarını okuyunca ztn bizden bir yol olmucagını görüyo insan bu boktan ligde debelenir dururuz işte kişilere tapınma baştan aşagıya sarmış ülkenin her yanını

herkes yorumlarkende büyük resimde GS hayrına değilde - istemediği, sevmediği kişinin alehine yorum olmuş çoğu.

Belmasın bugünkü GS kendi içinde birleşme niyetinde olmadığı lafı kimseye dokunmadı mı yav ... FT söylemi bunun yanında hiç bir şey niteliğinde benim için.

Şahıslara kitleniyor medya ,taraftar - GS'nin değerli vakti çöp oluyor ama.

Ne demek Torrent'in tazminatını yeni yönetim ödesin? Saçma sapan 2 antrenör tercihi yapacaksın. Kulüp tonlarca zarar edecek ondan sonra yeni yönetim ödesin. Bunun gibileri mali olarak da ibra etmediğin sürece kulübün ekonomisi düzelmez.

Üst Alt