Burak Elmas: "Kurzawa istediğimiz bir oyuncu. Bonservisiyle almak istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: "Kurzawa istediğimiz bir oyuncu. Bonservisiyle almak istiyoruz"

Bu yaz transfer döneminde Aytaç Kara, Alpaslan Öztürk ve Barış Alper Yılmaz'ı kadrosuna katan Galatasaray, 5 transfer daha yapacak. Habertürk TV'ye konuşan Burak Elmas, Layvin Kurzawa ve Gedson Fernandes'le ilgili açıklamalar yaptı. Başkan Elmas, birçok oyuncuyla anlaşma aşamasına geldiklerini söyledi

Yaz transfer döneminde bonservisleri elinde olan Aytaç Kara ve Alpaslan Öztürk ile Ankara Keçiörengücü'nden Barış Alper Yılmaz'ı renklerine bağlayan Galatasaray, beş transfer daha yapmayı planlıyor. Habertürk'ten Ayhan Şensoy'un haberine göre sarı-kırmızılı kulübün başkanı Burak Elmas, birçok oyuncuyla anlaşma aşamasına geldiklerini söyledi.

"KURZAWA İSTEDİĞİMİZ BİR OYUNCU"
Habertürk TV'ye konuşan Başkan Elmas, ''Layvin Kurzawa istediğimiz bir oyuncu. Bonservisiyle almak istiyoruz. PSG kulübüyle temas halindeyiz.'' dedi.

"GEDSON'UN KISA SÜREDE ARAMIZA KATILACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM"
Gedson Fernandes'in transferindeki gecikmeyi Benfica kulübündeki değişime bağlayan Başkan Elmas, ''Tam oyuncuyla anlaşmıştık ancak Benfica kulübünde adeta devrim oldu. Kısa sürede Gedson Fernandes'in aramıza katılacağını düşünüyorum. Oyuncu gelmek istiyor'' şeklinde konuştu.

İLK ETAPTA BEŞ TRANSFER PLANLANIYOR
Galatasaray ilk etapta sol bek, sağ bek, orta saha, hücuma dönük kanat oyuncusu ve bir de forvet almayı planlıyor. Takımdan ayrılacak oyuncuların durumuna göre transfer sayısı artabilir.

Ayhan Şensoy
Habertürk Spor

açıklamalar doğruysa medyanın bize aktardığı doğru o vakit. bekleyelim bakalım. psv maçına gedson hariç yeni alınacak oyuncuların katkı vereceğini sanmıyorum. belki son vuruş katkısı olur.

Forvet almak isteyen kulüp hoijdonk'un oğlunu belesken alır kadrosuna karardı. Gidip kiralık için milletin kapısında yatacagina en kotu bir tane alternatif oyuncu sahibi olurdu

Üst Alt