Burak Elmas: "Kurzawa istediğimiz bir oyuncu. Bonservisiyle almak istiyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: "Kurzawa istediğimiz bir oyuncu. Bonservisiyle almak istiyoruz"

Evet herşey müthiş ben pesimistim doğru suç bende transferleri ben yapıyorum klübü ben yönetiyorum ne yazayım Şu durumda olumlu birşeyler yazan pollyannadır.
Sorun o degil aslında aynı şeylerin tekrarı. Bu olumlu yazan için de geçerli. Meseleye yanlış yerden bakiyosun.

Mesela elmas destekçisi biri birden çok yere 'başkanım çok yaşa' dese buda rahatsız edici bir içerik bizim için. Nöbete 'transferler nerede' yazdıktan sonra 1dk geçmeden başka bir başlıkta aynı ismin aynı şeyleri yazması rahatsız edici.

Şu işlerinizi daha bireysel kullanabildiginiz twiter gibi mecralarda yapın hatta kulübü etiketleyin daha etkili olur.

Forum üyesi belki senden haz etmeyip engelleyebilir ama yazandan çok okuyan var bu forumu. Okuyucular için forumdan uzaklaşma sebebi mesela bu konu.

GSCimbom Mobile App

Diyelim Kurzawa alindi, 3-5 mac sonra sakatlanir, yerine Emre Tasdemir girer 2 mac dayanamaz oda sakatlanir. Bu gidislede Ömer Bayramla sezon sonuna kadar sol bekte devam ederiz. Zaten sakat Emre Tasdemirle sözlesme uzattin, bide üstüne haberdeki dogruysa sakat Kurzwayida aliyoruz. Nasil bir mantikla yürütüyoruz bu isleri hala anlamiyorum.

Fatih Terim sistem takımı kuramaz bildiği işe dönmesi lazım. 3 senedir takım mıy mıy pas yapıyor geride. Mustafa'nın yanına güçlü kuvvetli bir forvet daha alıp 4-4-2'ye dönmek lzım. Önde basıp presli futbolla anadolu takımlarını boğmamız lazım boş paslar yapıp kaybederek rakibe özgüven veriyoruz. 10 numaraya gerek yok.

kurzawa konusunda dun okudugum
fransa bazli kaynaklarda psg ile anlasildigi, sorunun oyuncudan kaynakli oldugu yaziyordu. oyuncu epl de oynamak icin beklemeyi secmis agustos sonuna dek,yanilmiyorsam... < gelen her hangi bri teklif olmamis epl den dune dek...

madem bu oyuncuya agirlik verilmis. bir sekilde oyuncu tarafindan da son bir cevap alinsin,... gonlu yoksa zaten gelmesi ilk basta hata olur ayrica.

kanimca boyle yaparak diger olasi firsat transferlerini kaciracagiz...
son donem fatih terim futbolu oynamaya devam edeceksek, alioski ilk tercihim olur. bonservisi elinde eplde bolca mac oynamis,firsa transferi olarak gordugum ilk isim bu mevcut transfer doneminde.

Üst Alt